Opinie o The Perfect Match Detachering BV w Helmond

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Perfect Match Detachering BV. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Perfect Match Detachering BV o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Perfect Match Detachering BV w Helmond

Paula

Jeśli chcesz pracować to pracujesz szału nie ma z wyplatami ale dla osób którzy lubią przygody i nie mają zobowiązań w Polsce czemu nie ? W pojedynke ciężko ale dla dwóch osób ok ja zarabialam ok 100-150 euro tygodniowo a mój 150-200 moja wypłata szła na życie i zabawę a jego na odlozenie. Na początku jest trudno i jedziesz na zaliczkach do mometu kiedy nie założysz konta w Holandii dlatego warto jedzenie na max tydzień na początek wziąść ze sobą i mieć coś kasy wiadomo że nie każdemu przypisze fart ale jeśli pokażesz ze chcesz robić to będziesz robić a atmosfera jest ok ja milo wspominam czas spędzony tam ! I pozdrawiam wszystkich z Asten a szczególnie z bungalow :) paula

obserwator
@Paula

Hah i co to za kasa 100/150e na tydz to w pl mozna zarobic, sam zarabiam wiecej niz wy oboje, wiec cos jest nie tak..ah zapomnialem ze tam nie ma zwrotu kasy za paliwo tylko trzeba placic za busa ktorym nawet jak nie jezdzisz to i tak placisz hahah a w Asten jedna wielka cpalnia, nie polecam

@obserwator

Hmm gdybyś przeczytał post ze zrozumieniem to doczytał byś ze szału nie ma. Jeżeli ktoś ma rodzinę nie polecam ale jeżeli jest się sam nie ma żadnych zobowiązań to dlaczego nie ? Przecież w między czasie można szukać innej pracy jeżeli komuś nie odpowiada raczej każdy ma Internet telefon i nie jest ograniczony w żaden sposób. Przy okazji mozna w wolnych chwilach pozwiedzac pojechac tu i tam. Ja nie nazekalam bedac tam na bram pracy raczej na odwrot czasem bylo jej az za duzo. My mieliśmy swoje auto. ; ) hmm to super ze zarabiasz wiecej niz w tedy my dwoje gratulacje :) my też nie narzekamy na ta chwilę a mąż zarabia sam. A jeżeli mialabym cofnąć czas i pojechać tam na nowo pojechalabym. :) Miło wspominam czas spędzony tam :) ACZKOLWIEK UPRZEDZAM LUDZI KTÓRZY MAJĄ RODZINĘ ZOBOWIĄZANIA I JADĄ TAM Z MYŚLĄ ZE DUŻO ZAROBIA. To raczej praca i zarobki dla ludzi którzy zaczynają od czegoś :) albo chcą się dobrze bawić. Łączyć przyjemne z porzytecznym :)

xxx30

Nikomu nie polecam tej Agencji jezeli chcecie normalnie zyc i pracowac by odlozyc na swoje marzenia itp//...to sa najwieksi oszczusci i zlodzieje jakich widzialem.. tam to jest Etiopia nie Holandia... Agnecja kradnie ci 37.50 euro za tydzien za transport mowiac ze to administracyjne. Dobrze to wymyslili 150 e na 4 tyg czyli ani centa mniej ani wiecej ;) ... i na nocki bd zapier***** za 100% . to juz lepiej jest w Czeczeni bo nawet w PL sa dodatki za nocne zmiany ... chca sie poprostu dorobic na twoim nieszczesciu .. i robia to dalej bo apetyt rosnie w miare jedzenie..w wolnym czasie zglosze skarge na nich... a normalnym ludzia odradzam wspolprace z Perfect match// Oni powinni zniknac poprostu... Bo glodny czlowiek ukradnie gruszke i ma klopoty a te peda** kradna caly czas i maja wszystko .. Ciekawe czy ci co tam kradna spedzaja tak weekend jak ci co tam wegetuja .. PERFECT MATCH - to najwieksze oszustwo jakie moze byc..... !!!

Ścigacz
@xxx30

I najlepsze to ze maja certyfikat bo kazdy ma to gdzies albo ma juz dosc i po czasie jedzie do pl bo nich niezglasza skarg a jak zlozy to zalatwiaja to polubownie itp

Ścigacz

Robot90
@xxx30

Jak ktos chce wiedziec cos o tej firmie to wiem wszystko i odp na kazde pytanie,pozdr

angelina
@Robot90

CO WIESZ O ZAKWATEROWANIU W OMMEL? JAK WYGLADA PRACA PRZY OWOCACH I WARZYWACH? ZAPROPONOWALI MI 8.96BRUTTO/H

krzysztof
@Robot90

wczoraj przyjechałem i jak na pierwszy dzień współpracy jestem rozczarowany po prostu tragedia mieszkamy z kilkunastoma rumunami którzy kradną nam m.in art.spożywcze chemię itp. a koordynator 30 godzin temu obiecał nam że za 10 minut po nas przyjedzie i nas z tąd zabierze, do teraz się niue doczekałem syf brud smród i ubustwo!!!!!!!!!!!!!!!!! jutro rzekomo na 10 w biurze i podpisanie umowy

racuch
@Robot90

Powiedz mi coś o kierowcach czy rzeczywiście są tak naćpani jak niektóry tu piszą... W końcu powierza sie im nasze życie jakby nie patrzyć. A w sumie to jeszcze mnie interesuje ilu jest tam kierowców i czy mieszkają z resztą pracowników czy gdzieś osobno, czy wszyscy z nich ćpają? Jakie są warunki w tych ich kwaterach? Większość pisze że syf kiła i mogiła. Fakt jest taki że nie spotkałem żadnej dobrej opinii, więc chyba jednak to prawda.... Oczywiście dostępu do internetu nie ma jak się domyślam? I jak wyglądają pokoje? Jedno osobowe czy wieloosobowe? Są zamykane? Będę bardzo wdzięczny za szybką odpowiedź

wonka

wolałabym sie dowiedzieć od kogoś kto tam pracował czy żądają zaświadczenia o niekaralności

normalny wsrod idiotow
@wonka

Nie zadaja zadnego zaswiadczenia o niekaralnosci, masa pl patologii.. praktycznie na kazdym domku uslyszysz w sobote o mdma i innym scierwu

wonka

Nie orientujecie się czy przy zatrudnieniu żądają zaświadczenia o niekaralności?

@wonka

Nie spotkałam się aby chcieli zaświadczenie o niekaralności ale przez niecałe dwa lata może się coś zmieniło ..

xxx
@wonka

Witam i odradzam szczerze ta firmę.

Pracownik Produkcji

Rozmowa szybka i na temat panie w biurze miłe pytań nie było zamiast tego wypełniłam test czy sie nadaje do zakładu :)

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
gabrysia 1976

Witam ja tam pracowałam i było super nie narzekałam kierownictwo wpozoyku gdybym mogła wrócić to bym się nie zawahała ale sama odeszłam pozdrawiam

Witam wszystkich. Mam jechać do pracy do fabryki przypraw przez tą agencje. Pracował ktoś tam i może napisać jak to wygląda? Rekruterka przez telefon mówiła że godzin jest dużo i że cały czas szuka ludzi bo ich brakuje, że można tez będzie brać nadgodziny. Ale po tym co wyczytałem w komentarzach zaczynam się obawiać co to może być. Zastanawiające jest dla mnie też, że nawet CV nie chciała, nie sprawdziła znajomości języka tylko od razu spisała dane a po 15 minutach dostałem e-mail z umową i warunkami. Mógłby ktoś napisać jak to jest z tym godzinami przy przyprawach, wszelkimi potrąceniami, jak wygląda kwestia zamieszkania, ile ludzi mieszka w mieszkaniu, jakie warunki itp. Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź.

Zenek
@Piotr

1. Firma- da się żyć jak znasz dobrze angielski (dobrze czyli sie z każdym dogadasz a nie kilka zdań), bo w biurze szefostwo to Holendrzy z którymi lepiej gadać osobiście jeśli się chce coś załatwić. 2. Przyprawy- Firma to prawdopodobnie Fromatech- pracuje tam, zarobki średnie, ja mam 20lat i za 40h dostaje około 190Euro. Zależy jak trafisz bo zakład jest sporawy, albo trafisz dobrze (ważenie resztek, jeśli np w zamówieniu jest 93kg chilli a w worku jest 25kg to oni biorą 75 a resztę my musimy zważyć i im dać żeby była ciągłość pracy), albo na mieszalniki, czyli wrzucanie worków z przyprawami do mieszalników a potem pakowanie do kartonów, ciężka robota ale jest ok. Jak trafisz na 1 zmiane to robisz od 6 do 15 (godzina przerwy) czyli 8h pracy, albo na nocną od 15 do niewiadomo której, może skonczyc o 24 co sie raczej nie zdaża albo napierdzielasz do 3 w nocy. 3. Zakwaterowanie to jak trafisz, najlepiej uciekac na Mierlo albo Vlierden, reszta to wdg mnie porażka. TL DR Znasz angielski i nie boisz sie zapierdzielu to jedź, jeśli jest inaczej to nie rozumiem czego szukasz za granicą. UCZCIE SIE LUDZIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Rutyna

Spedzilem 5 lat w Holandii. Jakis czas temu wpadlem na chory pomysl aby pojechac z The Perfect Match. Do jasnej cholery jak nie macie pracy to na co takie masowki sciagacie do Holandii?! Szczegolnie ze wsrod tych masowek jest masa alkoholokow i cpunow-weekend w weekend taka cpalnia na domkach ze szok i nie pisze tu o paleniu ziola! Jakby tego bylo malo to sciagaja pieniadze za dojazd do pracy o.O i chocbyscie jezdzili rowerem czy nawet chodzili z buta toni tak beda was za owy dojazd kasowac o.O jest masa duzo lepszych agencji wiec radze pogoogloqac jakie sa polecane, a samej agencji polecam wymagac chodzby zaswiadczenia o niekaralności bo nieraz tam takie elementy ze juz lepiej spac w centrum Helmond. Agencja musi troche popracowac szczegolnie jesli chodzi o ludzi oraz godziny w pracy, a i iwazajcie co podpisujecie bo Pani w biurze bedzie popedzac "podpisuj bo nie ma czasu" to tak nie moze dzialac.. najlepiej jechac wlasnym samochodem i z zapasem gotowki zeby w razie W miec na powrot/zmiane agencji

heniek

Przestrzegam przed zakwaterowaniem w Someren-syf,kiła i mogiła,a na dodatek lokatorzy patologia-alkohol i narkotyki na porządku dziennym!!wszędzie tylko nie w kibel!!!!! Do wc brzydziłem się wejść,bo pjani i naćpani walili Z pracą zależy jak trafisz-jak dobrze trafisz,to robisz non-stop,a jak nie to siedzisz w domu :(

adx
@heniek

Teraz ta firma nazywa sie tpm work! Uważajcie gdzie się pchacie!

Mała
@adx

Witam! Pracowałam tam na wiekowce moje wypłaty nawet czasami były po 50€. nawet na przeżycie nie starczalo. Ludzie uważajcie! Za mnie zakład wypłacal jak bez wiekowki a ja dostawałam jakieś marne 5€ na godzinę i co gdzie reszta mojej kasy!!! Banda złodziei i chamow!!!

Hej, jadę w niedziele (31.07) do pracy przy produkcji? możecie mi coś powiedzieć jak wygląda praca przy produkcji? co się dokładnie robi? czy jest cięzko? jak traktują ludzi? ile się zarabia na rękę?

Magda
@Kasia

Firma dno!! Stracilam pieniadze na podroz, jestem stratna a pieniedzy jak nie bylo tak nie ma! Dom to smrod, muchy i jeszcze raz muchy. Praca nie jesr gwarantowana, na poczatku caly tydzien siedzialam w domu 'pod telefonem' a pieniadze w biurze naliczali za kazdy dzien. Jak juz poszlam do pracy to bylo lepiej bo w tym smierdzacym pokoju nie siedzialam. Organizacja porazka, warunki porazka, daleko do biura, nic nie mozna zalatwic, obdzieraja z kazdego euro. Pieniedzy po wyjezdzie do polski nie dostalam. Pojechalam tam za posrednictwem Moniki K. Z biura zeitmann. Pani umywa rece od wszystkiego. Szukajcie innego biura jesli nie chcecie stracic hajsu i nerwow.

ron

Firma spox, kasa zawsze na czas. Co do mieszkań to wiadoma sprawa, że jak będziesz sprzątał wokół siebie to będziesz miał porządek - jak na codzień to robisz u siebie na prywatnej chacie. Pierwsze dni jesteś sprawdzany w kilku zakładach i później biorą Cię na jeden, na którym najlepiej Ci idzie robota.

eldo

Witam, ogolnie firma w porzadku,wyplacalana,prace sa fajne,przez pierwsze tyg.moga rzucac po roznych, ale z czasem zalapac sie mozna do jednej :).Mieszkania sa wporzadku,tylko zalezy kto mieszka w tym domu i zkim. Ogolnie nie zycze nikomu mieszkania na ommel 2, zwykla zulernia.Chleja tam ludzie dzien w dzien, a potem lataja po scianach. Jak dla mnie najlepsze domki sa w Asten i ja tez tam mieszkalem. Pozdro

Mateusz

W ten weekend wybieram się do Helmond do pracy, wybiera się też ktoś w ten weekend? Może coś ktoś powiedzieć na temat obecnej sytuacji tam? lemposz24@gmail.com za cokolwiek będę wdzięczny

Aniaaa

Witam, czy może ktoś przybliżyć mi tą agencje .Mamy z chłopakiem wyjechać do pakowania produktów żywnościowych ...jak z kasą ?.Zaproponowali nam stawkę 5,25 już z odciętym mieszkaniem itd.

oldman
@Aniaaa

5.25 na rękę - to chyba jesteście poniżej 23 lat, co? Macie jasną sytuację jeżeli chodzi o stawkę netto. Z tego co widzę to Match ceni sobie młodych pracowników i mają raczej stałe godziny pracy. Mój syn przyjecchał na sezonówkę i sobie zarobił na życie studenckie. A ja pracuje w Matchu już ponad 2,5 roku i jestem zadowolony. Nie ma co się zastanawiać, zabieraj chłopaka i przyjezdzaj.

patrol92

Na każdą agencję pracy znajdzie się coś co zostanie opisane negatywnie. Ja na Agencję Pracy The Perfect Match złego słowa nie powiem, ponieważ pracuję już z dobry rok i jestem zadowolony.

mario

Jak czytam te wasze opinie to mi się aż śmiać chce. Ludzie, którzy tak niepochlebnie piszą to typowe cwaniaki co by chcieli by im płacić za nic nierobienie. Powiem tak The Perfect Match Detachering to spoko firma, dla pracowitych ludzików znajdzie się odpowiednie zajęcie i sobie zarobią godny pieniądz. A dla nierobów to wiadomo, każde zajęcie będzie do (usunięte przez administratora) hahahah

merlinnnnek
@mario

@mario masz rację! mówiąc do ogółu tu czytających chcesz pracować to robisz, a jak nie chcesz to zostań w chacie i nie zawracaj głowy innym i nie psiocz na firmę The Perfect Match. Wystarczy minimum zaangażowania i pokazania, że jest się dobrym pracownikiem i po kłopocie. Te wszystkie nieciekawe opinie to piszą niedojdy życiowe, które oskarżają pracodawców o to jak mają.

Normalny od kilku lat w holandi mający porównania
@merlinnnnek

Tak domy rudery a praca 3. Razy w tygodniu byłem 2 tygodnie moja kobieta wogule nie była w pracy zajebiscia agencja nadająca się do inspiracji pracy a potem zamknięcia

XXX
@merlinnnnek

Witam, masz racje sam osobiście pracuje na dzień dzisiejszy w firmie Van Loon przez perfrct match i mam prace cały czas bo się sprawdzilem ale co do prawdomówności firmy perfect match to KŁAMSTWA i nic więcej. Jeżeli ktoś trafi na Van Loona i się sprawdzi to ma stałą prace i dobrą stawke ale jak komuś sie wydaje że tutaj przyjedzie i zarobi kupe kasy za granie w hu..... to śię grubo myli, bo większość tu przyjeżdza i myśli żę w holandii jest beztroskie życie i za 50euro bedzie żył jak lord i palił tony Marychyy. Tą patologie którą tu na codzień spotykam to jest wprost niemożliwe że tacy ludzie mieszkają w Polsce

adx
@XXX

Dokładnie tak jak piszesz. Hotel to jedna wielka patola. Co z tego że narobisz nadgodzin jak i tak ci wezmą za nie pieniądze. Złodzieje i wyzyskiwacze.

nadinka

Miła Pani M. z biura Zeitmann?? A kto to jest w ogóle? Przecież jest tylko jedno biuro w Polsce, które się zajmuje rekrutacją i nazywa się tak samo jak agencja pracy w Holandii :/ :/ Ja pracuję od pół roku w Matchu i jestem zadowolona. Mam godziny i ładne pensje. Tak samo moj chlopak.

kjcndjkvoudsfhv

Skoro już ktoś poruszył temat Joanny z domku w Helmond to i ja coś dorzucę, również dzięki niej musiałam się wyprowadzić z domku potrafi tylko wszystkim rozkazywać i nic więcej, najmądrzejsza na świecie nawet nie pozwoli nikomu dojść do słowa i ona zawsze musi mieć rację. Jak już ktoś zrobi coś co nie jest po jej myśli to od razu awantura na cały dom.Współczuję ludziom którzy w dalszym ciągu tam mieszkają , mam nadzieję że Firma THE PERFECT MATCH w końcu coś z tym zrobi żeby się wyprowadziła z domu za który nie płaci ja niejednokrotnie zapieprzałam a wypłaty nie dostałam bo musiałam domek opłacić a ona nie pracuje i siedzi za free na domku. Do firmy nic nie mam pracowałam na gorszej jak jest sezon albo się załapie to ma się stałe godziny z wypłatami nie ma problemu, jedyny minus że w firmie są równi i równiejsi. Mam nadzieję że ta sprawa nie ucichnie. Pozdrawiam...

krzysztof
@kjcndjkvoudsfhv

jojo

Mariano jak wygląda stawka ?

janek

jak ktos został oszukany tak samo przez tą firme bądź nie wyjasniono mu dokladnie co do stawki , czy ktos sie wybiera tam do pracy , proszę o kontakt patryk_j94@wp.pl . ogarniemy to pozdro

kwocha

Generalnie to chyba wygląda tak ,że obiecują ci w Polsce nie wiadomo co .. list intencyjny napisany tak dziwnie ze po przeczytaniu kilka razy i zaczerpnięciu porady prawnika , okazuje się że z tych 5euro netto pobierają jeszcze kase za domek i dojazd . Rozmawiając z "MIŁĄ" panią M z biura zeitmann , powiedziałem jej dlaczego mnie oszukała telefonicznie , ona twierdząc ze wcale nic takiego nie mówiła zaczeła się wydzierać przez telefon i straszyć karą... porażka zgłosić tą firme to zwykli oszusci , bez pozdrowien

dresscode
@kwocha

Która to "miła" Pani M :) ?

kamila7891
@kwocha

Pracowałam tam przez kilka miesięcy i nie jest tak jak mowisz to co masz podane na reke to jest juz dla Ciebie a ze stawki brutto sa pobierane oplaty wiec jak nie bylas to nie mow o czyms o czym nie wiesz

Zostaw merytoryczną opinię o The Perfect Match Detachering BV - Helmond

• Jak się pracuje w The Perfect Match Detachering BV?

Zobacz opinie na temat firmy The Perfect Match Detachering BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Perfect Match Detachering BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Perfect Match Detachering BV?

Kandydaci do pracy w The Perfect Match Detachering BV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Perfect Match Detachering BV