Opinie o The Perfect Match Detachering BV w Helmond

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Perfect Match Detachering BV. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Perfect Match Detachering BV o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Perfect Match Detachering BV w Helmond

Balbinka

Kolejna zadyma na domku w as ten kolo Eindhoven. Zgadnijcie czyj to domek?-oczywiscie the perfect match.nie ma roku na domkach ten firmy bez morderstwa,proby zabojstwa,pobicia,kradziezy,itp.itd.Ludzie ktorzy tu dluzej pracuja-wiedza o czym mowie.ludzie ktorzy tu pracowali tez...

mieszko

Jutro wyjeżdżam do nich na produkcje 2 pytania jaki są warunki i praca jak wygląda oraz w jakim języku podpisuje sie umowe POMUŻcie PILNE!!!!

mała

Banda wyzyskiwaczy. Chcesz zostać legalnym niewolnikiem to zapraszam. Kwatery to jedne wielkie imprezownie. Hotel w best to jedna banda cpunów. Kwtermistrz Tomek wyrzuca za pslenie trawki a sam uczestniczy w narkotykowych libacjach w palarni. Przeprowadza kontrole ja SB taz w tygodniu(czesciej masz kontrole niż w więzieniu). Ludzi traktują jak śmieci i okradają z pieniedzy. Beszczelnie usuwają negatywne opinie,bo nikt by tam nie pojechał.

adx
@mała

Masz racje. Znikały mi pieniądze z wypłat. Na hotelu wszyscy ćpają,cały czas imprezy,nie da sie wyspac,a potwm trzeba isc na zpiernicz do pracy w tępie olimpijskim. Zdymana agencja ide na nich do związków zawodowych za okradanie mnie z pieniedzy.

Miskaa

witam, ja dostalam propozycje do nich wyjazdu w nastepny weekend i po przeczytaniu wszystkich komentarzy mam mieszane uczucia, nie wiem co robic, czy jechac czy nie. Moze ktos pomoze? Mam mieszkac w Durneseweg 24 5724 AL Ommel? Jakie sa tam warunki ? Ktos cos pomoze?

Jertih
@Miskaa

Tez mam tam jechac w ten weekend, nie ma czego sie obawiac, prace zawsze mozna zmienic. Z tego co sie orientuje, jest to zakwaterowanie tymczasowe. Pawel

Xx
@Miskaa

Takie ze śmierdzi trupem z alkoholikami mieszkasz.pozdtamiam. Takie warunki są na ommel

Pracownik Produkcji

Rozmowa szybka i na temat panie w biurze miłe pytań nie było zamiast tego wypełniłam test czy sie nadaje do zakładu :)

iiii

Nie polecam , praca tylko dla typowych roboli co zarobia sie na śmierć dla 100 €... ludzie , ktorzy nie pracuja jak robot mają tu prace przez 2 dni w tygodniu, tak, zeby zarobić na ich cudowny domek za 400€ i 120€ za dojazdy miesięcznie.

janette

Do kitu firma (usunięte przez administratora) i już!! Ja pracowalam, nie obijałam się, a mialam po 2 , 3 dni wolne w tygodniu!!! masakra!!!

Natalia

Cześć wszystkim, byłam zatrudniona przez tą firmę kilka miesięcy temu i potrzebuje do nich numeru telefonu i ew. adresu mail. Mi niestety wszystko przepadło. Proszę o pomoc :)

Mikiiiii

Boszzzz....jak się czyta te Wasze "pochlebne" komentarze to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Ja pracowałam przez tą firmę razem z partnerem przez około 2 latka. Jak ktoś się w robocie sprawdzi i daje z siebie maxa to koordynatorzy zakładów to doceniają i już nie chcą zamieniać tych dobrych pracowników na innych. Prawda jest taka, że jak chcesz pracować i zarobić to tak zrobisz,a jak sądzisz, że w Holandii czy gdziekolwiek indziej za granicą dostaniesz kasę za tak zwane ładne oczyska to sorry, ale gdzie Wy ludzie macie głowy i rozumy?! Nie powiem złego słowa na Matcha, bo bym skłamała. Fajna firma i fajni ludzie. będę zawsze mile wspominać współpracę z Perfect Matchem.

Aro

Witam! Jak wyglada praca przy rusztowaniach w Belgii przez tą firmę ?

seba

Odradzam ta firmę , to najgorsza firma w jakiej pracowałem kiedykolwiek, gorszej nie znam!!!!!!!!!

melanie

To oszuści , tu pracy nie ma, pracuje się tylko na domki!!!! Nie ma po co tu przyjezdzac, chyba ze chcecie się zadłuzyć!

czecha

Beznadziejna firma, nie ma pracy!! Ludzie uciekają stąd po kilku dniach!!!

natalia

kierowcy ćpają podczas zawożenia nas do pracy ,jadąc ponad setke na godzine wchodzą w zakręt, a mało tego zanim nas dowiozą,to rozwożą w pierwszej kolejności narkotyki do swoich klijentów a więc do pracy się spózniamy a nasz powrót zamiast 30 min. trwa 2,5 godziny do tego zapewniana jest praca przez pierwsze 3 tygodnie dopuki nie zedrą z was opłat za kaucje tzn. mieszkanie 50 euro chipy do kazdej pracy ktorej cię poślą kilka razy 50 euro mieszkanie tygodniowo 115 euro tyg. ubezpieczenie 25 euro tyg. dojazd 37 euro tyg. a po trzech tygodniach jak juz za wszystko zaplacisz i zarobisz jakies pare groszy to lądujesz na wolnym tzn, pracujesz jakies 3 dni w tygodniu aby oplacic te koszta a zonie do domu mozesz ewentualnie wysłać na waciki jak jej wystarczy

Andzelika

Ludzie jesli ktos wybiera sie do tej firmy niech zrezygnuje tragedia wyplaty takie zeby tylko przezyc ciagle za cos potracaja .Zakwaterowanie tragiczne a koszty jak za apartamenty .Koordynatorzy nigdy nic nie wiedza .Jeszcze raz serdecznie odradzam kazdemu kto ma.zamiar jechac.

Andzelika

Ciechanowski

TRAGEDIA LUDZIE 115 EURO ZA TYG MIESZKANIA W CHLEWIE 50 E ZA BUTY ROBOCZE 50 E ZA KLUCZYK DO SZAFKI 50 E KAUCJI 35 WYROBIENIE SOFI 5 E NA RĘKĘ ROBOTA 2 DNI W TYGODNIU TO JUŻ FART KRÓTKO MÓWIĄC JEDZIESZ PRACOWAĆ NA NICH I NIC NIE ZARABIASZ CHLOPAK ŻEBRAŁ 50 CENTÓW POD SKLEPEM ZAPYTAŁEM CO SIĘ STAŁO MÓWI ZE MIECHA SIEDZIAŁ BEZ PRACY Z TEJ FIRMY NIE POLECAM 2017 LUTY !

gejsza

beznadziejna firman zdzieraja kasę za wszystko, nie płaca za dni świąteczne!!!

Paulinye

Ja co prawda zadzwoniłam do biura Romi o przyjęcie na pewnien zakład ale ze nie potrzebowali ludzi to zatrudniono mnie wlasnie przez perfect i nie narzekam mam prace 6 dni w tygodniu ☺

seba

Witam potrzebuje pilnie informacji o Van roy w Helmond czy jest tam praca po ile godzin i ile sie wychodzi tygodniowo z kasa itp????bede bardzo wdzieczny za info ktore jest dla mnie wazne.POZDRAWIAM

Paula

Prawda jest taka ze dzwonią do Ciebie czy masz wolne czy idziesz do pracy ja przez 3 miesiące pobytu tam miałam może tydzień wolnego ja weekendy miałam wolne. Dla mnie to był plus. Każda agencja czy ta czy inna zarabia na Tobie dlatego jak chcesz mieć kokosy szukaj pracy bezpośrednio od pracodawcy a nie od agencji. Ja byłam zadowolona ale nie miałam zobowiązań w Polsce jeśli masz rodzinę płatności nie licz na to ze Ci się uda. Uważam że to jest dobre dla ludzi których nic nie trzyma w Polsce :)

Zostaw merytoryczną opinię o The Perfect Match Detachering BV - Helmond

• Jak się pracuje w The Perfect Match Detachering BV?

Zobacz opinie na temat firmy The Perfect Match Detachering BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Perfect Match Detachering BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Perfect Match Detachering BV?

Kandydaci do pracy w The Perfect Match Detachering BV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Perfect Match Detachering BV