Opinie o SALON GIER BINGO KASYNO w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie SALON GIER BINGO KASYNO. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SALON GIER BINGO KASYNO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SALON GIER BINGO KASYNO w Tychy

Magda Nowy wpis

Czy ten salon gier na czas pandemii nie działa ?

gama Nowy wpis

bronko, widzę, że masz jako jedna z niewielu tutaj osób złe zdanie o tym kasynie..

bronka Nowy wpis

jakie doswiadczenie ? Z tego co wiem to z kobietami pracować tam ?!!! Ciezka sprawa, oczerniają jedna drugą. Prawdziwe kasyno polecam w Las Vegas a nie melanzurenia w Tychach. Pracowałam pare miesiecy to wiem. Najlepiej nie pracować nigdzie. Pozdrawiam szukajacych pracy

Ela Nowy wpis

Pracowałam w Bingo kilka lat. Pani kierownik ok,kolezanki super,atmosfera fajna, zarobki...jak wszędzie:))Bardzo miło wspominam pracę :):)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie SALON GIER BINGO KASYNO? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
maryna

A to jest w chorzowie? Co tu duzo chciez w kazdej pracy sa wredni i wredniejsi

goralow

na krupiera szukamy i zapraszamy ! miłe panie i panowie

Karol

Mam pytanie ta ania to taka duza kobitka lat 39 z b

aniek

pff szło dorobić, ateraz przy tych sępach.. gorzej jak musisz wylozyc bo kolezanka sie pierdolnie o 500złotych :)zero atmosfery :/ jedna druga obgaduje, do kierowniczki na skargi chodzą. I kamery jak zobacza ze za duzo z kleinetm gadasz lub dzwonisz ztefonu to zapomnij o premi 150zł miesiecznie czyli dostajesz czystre 1200złotych :)

eses

Teraz tez tam pracują idioci, niewykształcona anna i spółka hahaha

pracowałam

HA HA HA KASYNO TYCHY ... KIEROWNICZKA PIŹNIĘTA JAK NIC... SRA SIE O WSZYSTKO, kasjer TECHNIK ZAROBI 1200 ZLOTYCH BO NIE DOSTAL PREMII, BO STARA WZIEŁA I DAŁA INNEJ PRACUJĄCEJ TAM MIESIAC. DZIEJA SIE TAM ROZNE RZECZY. JEST ZLODZIEJ I KRADNIE KASE KOLEZANCE Z PORTFELA.... STARA O TYM WIE I NIC NIE ZROBILA Z TYM. ZENADA JAK NIC. DOBRZE ZE SIE STAMTAD ZWOLNILAM... PREMIE TA STARA DAJE SWOIM PUPILKOM KTORE PRACUJA TAM PO DZIESIEC LAT. MI PREMI 100ZLOTYCH A STAREJ OMIE 800ZL PREMII A POWINNA ROBIC TO CO JA .. [usunięte przez administratora]

Zostaw merytoryczną opinię o SALON GIER BINGO KASYNO - Tychy

SALON GIER BINGO KASYNO
2.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Aleja Wojciecha Korfantego 9
    40-005 Tychy