Opinie o PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. w Śrem

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. w Śrem

Wściekłość

Zwolnienia na dziale Tampo co jest brane pod uwagę doświadczenie 12 letnie i pracowitość. Brygadzistka Natalia zmiany B ona jest jedną wielką pomyłką. Jest nie lubiana przez pracowników i nie potrafi racjonalnie myśleć. Robi wszystko żeby rodzinka nie została zwolniona oraz pracownicy bez doświadczenia i lenistwo akceptowalne chodzące z kąta w kąt tych osób które nic nie potrafią nawet maszyny ustawić jak np. Hubert który potrafi robić tylko tampony i nadal pracuje. Gdy została powołana kolorystyka do zwolnienia momentalnie była decyzja że zostanie zastąpiona przez kolejnego nieroba Alberta kolejny członek rodziny brygadzistki. Osoby się podlizujace kapując na innych i wchodzące w d...brygadzistki też zostały. Każdy ma prawo do swojego zadania ale nie tej firmie jeśli masz to wylatujesz nawet gdy masz rację. Osoby które potrafiły powiedzieć co nie co prosto w oczy brygadzistce zostały zwolnione ze stażem powyżej 5 lat a w szczególności z stażem 12 letnim..

@Wściekłość

W końcu ktoś to napisał !!! Dobrze ze chociaż tampony umie robić ! Bo do dziś zastanawiam się jaka on funkcje tam pełni ???? ludzi z doświadczeniem zwolnili a taka osobę zostalwili ! Brak słów !

Tojaaaa

Na takie stanowisko jak brygadzista niestety Ta pani Nie pasuje ! Przydałoby się szkolenie w tym zakresie !

Tampo

Pełni funkcję prywatnego rozpakowywacza swojej dziewczyny... W wolnej chwili zrobi kilka tamponów.. A po pracy piwko z brygadzistka i posadka załatwiona.

@Tojaaaa

Szkolenie to mało powiedziane. Raczej po nowy rozum niech się zgłosi.. chociaż jej już nic nie pomoże. Jest (usunięte przez administratora)i tak zostanie..

Macie z głową!
@Wściekłość

Gdyby od Natali zależało kto ma zostać to by nie zwolnili ludzi z rodziny a zwolnili! Ludzie wy widzicie to co chcecie widzieć! Idźcie na stanowisko brygadzisty jak tacy wszyscy mądrzy! To że w pf robi rodzina, znajomi to nie jest od wczoraj a nagle jak ludzi zwalniają to ludziom w (usunięte przez administratora) się przewraca... idźcie sie leczyć :)

...
@Wściekłość

No dziwne że ludzie będący rodzinom wyleciały... no ale trzeba się doszukiwać uj wie czego gdy zostałaś zwolniona :)

@Macie z głową!

Nikt tu (usunięte przez administratora) nie jest. Raczej że to zależy od brygadzistki kto ma być zwolniony a nie od innych osób. Wszyscy brygadziści byli przygotowani na to że będą zwolnienia wiedzieli o tym wcześniej a nie tak jak twierdzili że nic nie wiedzą. Pozbywają się tych którzy są nie wygoni proste. Gdybyś nie zauważył albo nie zauważyła to (usunięte przez administratora)nie nadaje się na to stanowisko brak jej doświadczenia. A nikt z rodziny nie poleciał. Nawet rekrutacji nie było na to stanowisko tylko decyzja że ona zostanie.

... XD

Jak byś była bystra to byś zauważyła ze jak by się p. Teściowej kończyła umowa to by nie dostała wypowiedzenia.... Bo to się firmie nie kaukuluje takim ludziom poprostu nie przedłużają umowy. A i nie tylko z rodziny tylko teściowa poleciała

@... XD

Żadne zwolnienia nie są korzystne dla firmy . Tracą jak zwalniają pracowników z kilku letnim stażem bo to odprawa i odszkodowanie a pensję też muszą zapłacić a do pracy te osoby już nie chodzą tylko siedzą na P8.. i gdzie tu logika..

BEZRADNOŚĆ

Oj ludzie dalibyście już spokój temu biednemu Hubertowi. To nie jego wina że ma taką dziewczynę która każe mu wchodzić w tyłek brygadzistce. Z tego co pamiętam to ta cała malwina kiedyś zwalniała się z pf jechała za granice bo uważała że w tej firmie się niczego nie dorobi. Najwyrazniej dziewczynka zmieniła zdanie. Znalazła plan idealny aby zaistniec w firmie i jak widać jej się to udało. Uważam ze praca w tej firmie nie jest zla. Źli są ludzie a najgorsi są ci co mają tutaj kogoś z rodziny. Panoszą się jak nikt, myślą że wszystko im wolno bo mają tak zwane plecy. Takiej osobie niestety nikt nie wrcaca uwagi i przez to jest w tej firmie co jest.

BEZRADNOŚĆ
@Wściekłość

Niestety ale żadnego odszkodowanie się z tego powodu nie dostanie

Xd

Widocznie nie ogarniasz ilu ludzi poszło z rodziny! Miłego dzionka

@... XD

Firmie żadne zwolnienia się nie kalkulują . Zwalniając osoby z stażem firma musi zapłacić odprawę, odszkodowanie . A po wręczeniu wypowiedzenia do pracy ta osoba już nie chodzi i ma też płacone P8. I gdzie tu jest logika..

Bono
@Wściekłość

Ale jakie odszkodowanie?O odszkodowanie można się starać drogą sądową jeżeli firma Ci nie zapłaci świadczeń w określonym terminie.A wypowiedzenie został skrócone do 1 miesiąca dla wszystkich pracowników co jest zgodne w zwolnieniu grupowym za które dostaniesz wyplatę i dodatkowy bonus jeżeli będziesz chodzić 100% do pracy.

Bono
@Wściekłość

Ale jakie odszkodowanie ? O odszkodowaniemozna sie starac drogą sodową jezeli firma nie wyplaci ci świadczeń w okreslonym terminie. A okres wypowiedzenia skrócony jest do 1 miesiąca dla wszystkich zwolnionych pracowników za który firma Ci zapłaci wypłatę oraz bonus za 100% obecność.

Odszkodowanie
@Bono

Za skrócony okres wypowiedzenia pracownik otrzyma odszkodowanie za okres o jaki skrócono mu wypowiedzenie. Czyli jeżeli miał mieć 3 miesiące a ma 1 miesiąc to dostanie odszkodowanie za 2 miesiące. (Pracodawcy jest to na rękę o tyle, że nie ponosi już kosztów utrzymania pracownika, które by ponosił gdyby zachował cały okres wypowiedzenia.) Plus dostanie odprawę w wysokości 2 pensji jeżeli przepracował minimum 2 lata. Plus otrzyma bonus 1000zl jeżeli spełni określone warunki. Ale to żadne pocieszenie w obliczu utraty stałego miejsca zatrudnienia.

Odszkodowanie

No w takiej sytuacji to fajnie. Ale wiem, że na pewno nie każdy od razu może znaleźć zatrudnienie. W każdym trzymam kciuki za nas wszystkich. A żeby się wiodło jak najlepiej.

Xdxdxd
@Wściekłość

Mam nadzieję że ktoś się zajmie tym twoim pluciem jadem na forum publicznym i to zgłosi! Bo jak by nie było to jest publiczne obrażanie ludzi!!! Współczuję tym co zostali że musieli pracować z tak fałszywymi ludźmi!!!

Grzmiaca mina
@Wściekłość

ADMINIE dlaczego niektóre wpisy regularnie znikają, czyżby wolność słowa na tym forum była ograniczona ?

wójkiewicz
@Wściekłość

paweł - stary wójkiewicz podlaskiej, taki sam (usunięte przez administratora) jak jego córka, biorą konserwy do chaty a udają bogaczy.

Wrr
@wójkiewicz

Do zwolnienia Go.

Pele
@Wściekłość

A ja rozmawiałem z kordodnatorem magazynu i mi powiedział wtedy na wódce że on sam nie chce tu pracować już i w rękaw mnie się wypłakał ale pracuje bo cionży na nim odpowiedzialność zbiorowa i podwyszke dostał o 40groszy brutto czy jakoś tak, (usunięte przez administratora) mam ale chociaż kolejkę postawił. on jest równy gościu

@Wściekłość

Ona myśli że coś komukolwiek zrobi, podamjej adres włącznie ze starym i leży, wcale się nie dziwię że procesy wnosi skoro sie starego i faktow slyszy - opiszą cie w najbliższym wydaniu gazety, obiecuje

Blondynaprzegina

Jak to jest, że jedni dostają kary za brak fartuszka w postaci notatki służbowej a blond pianistka z MRów nigdy nie zakłada i jakoś nikt wobec niej kar nie stosuje? Czy nadejdą czasy kiedy nie będzie równych i równiejszych?

Rafał
@Blondynaprzegina

Cześć, chyba znasz PF Logo Express, powiesz mi coś o zarobkach w tej firmie? Zastanawiam się czy warto tu aplikować, a pieniądze to zawsze ważna sprawa. Jak oceniasz ich konkurencyjność?

Blondynaprzegina
@Rafał

Pieniądze przeciętne, nie jest to najniższa krajowa ale szału nie ma. Warunki nie łatwe zwłaszcza na produkcji, gdzie chemia i dodatkowo latem temperatura podchodząca pod 35-40 stopni. Na magszynie niższa ale za to więcej pracy fizycznej, dźwigania kartonów itp. Ludzie na produkcji trudni, niekompetentni liderzy, wymagający Bóg wie czego. Jedni dostają notatki służbowe za brak fartuszka a np. planistka z MRów, która mysli, że pozjadała wszystkie rozumu w ogóle nie nosi i nikt jej się nie czepia. Dużo niesprawiedliwości, nierównego traktowania.

@Blondynaprzegina

Nierówne i złe traktowanie to w całej firmie jest. (usunięte przez administratora) prześladowanie i ograniczanie praw człowieka to codzienność. Zaraz będą notatki służbowe bo ktoś się uśmiechnął. To nie jest zakład pracy a (usunięte przez administratora). A kierownictwo tylko broni swoich brygadzistek zamiast walczyć o pracowników których i tak zaraz nie będzie bo wszędzie są lepsze warunki pracy.

Zawiedzony

Co za barachło w tych paczkach świątecznych , z łakomstwa (usunięte przez administratora) 2 mikołaje i bombkę ktora była przerobiona z wielkanocnego jajka. Teraz mam sraczke i nie wiem jak jutro do roboty mam iść

Hela
@Zawiedzony

I cyk na żądanie poleci :) ,nie można chorym do pracy przychodzić:)

Melania
@Zawiedzony

Ciesz się że w czasach kryzysu były jakiekolwiek prezenty mogło nic nie być!

Mewa
@Melania

Jakie prezenty dawają ludziom to czego nie mogą sprzedać,mogą sobie wsadzić głęboko,lepszą kasy mogli ludziom wyplacić

Zola

Tak dosyć sporo , jakoś w lipcu

@Zola

Cześć @Zola, czy w PF LOGO EXPRESS jest wiec duża rotacja pracowników? Poleciłabyś pracę w firmie osobie, której zależy na stabilności zatrudnienia?

Kobieta
@Kamila

Jeżeli chcesz stałego zatrudnienia nie masz co tam liczyć na efekty lepiej szukać odrazu czegoś innego ????

Major

Ponad 200 idiotyzm

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Inspektor ds. BHP w firmie PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Herlig

Ogarnij się serio bo to jest żałosne myślisz ze poruchasz haha?

Mloda

Cześć wszystkim, spędziłam w tej firmie ponad 3 lata. Jak sytuacja po covid ? Czy pracuje dalej szef P.P. ?

Księgowa

Co się dzieje tam u was w PFach że coraz więcej ludzi odchodzi z pracy, coraz więcej ogłoszeń pojawia się na kolejne stanowiska? I to mimo podwyżek?

Zaciekawiona

Hej, Mam pytanie czy na transferze pracuje (chyba lider) taki facet z broda?

Yellowstone

Koledzy i koleżanki, kto według was jest największym lesermanem w hierarchii PF? Według mnie blondynek - brygadzista.

Filuś87
@Yellowstone

Jeśli chodzi o magazyn to się zgodzę

Tok
@Yellowstone

Myśle, że można zaliczyć jeszcze brygadistkę sprzątaczek.

Pele
@Yellowstone

A ja rozmawiałem z kordodnatorem magazynu i mi powiedział że on sam nie chce tu pracować i w rękaw mnie się tu wypłakał ale cionży na nim odpowiedzialność zbiorowa i dostał 40 gr podwyżki brutto czy jakoś tak mam wyjebnee chociaż kolejkę postawił. on jest równy gościu.

Holenderska cebula

Będą podwyżki w tym roku? Co raz więcej ludzi się zwalnia, a firma najwyraźniej temat olewa.

Goryl
@Holenderska cebula

Naprawdę myślisz, że to tak działa? Firmy typu Pf ub Np. Amazon stać, żeby zapłacić pracownikowi nawet i 40zł brutto ale taka właśnie jest filozofia pracy w korporacyjnej machinie. (usunięte przez administratora) I nie żadna holenderska firma, większość udziałów w tej firmie jest wyprzedana, a nie pytaj kto te udziały kupił :)

@Goryl

Kto kupił? Nasi kochani "eskimosi" zza oceanu ????????

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Nie.

Kamila

Hej @Nick, Twój wpis jest nieco za krótki,by móc wyrobić sobie opinię o firmie na jego podstawie. Powiedz, czy w PF LOGO EXPRESS nie organizuje się żadnych kursów/szkoleń pracowniczych?

Hermes

Jasne, że tak, rozwój nowoczesnego (usunięte przez administratora).

Małpa

Pytanko czy nadgodziny płacą co miesiąc

Hejahej

Czy orientuje sie ktoś czy sa ponowne przyjecia do pracy??

@Hejahej

Hej, chodzi co o aktualne rekrutacje w PF LOGO EXPRESS? Bo jest kilka. Czy może o prawdopodobieństwa ponownego zatrudnienia, jeżeli się wcześniej zrezygnowało? Sprecyzuj swoje pytanie:)

Kamila

Obecnie PF LOGO EXPRESS poszukuje aż pięciu nowych pracowników! Podajcie szczegółowe informacje na temat warunków zatrudnienia na stanowisku specjalisty ds. personalnych - co dokładnie wchodzi w zakres obowiązków osoby na tym stanowisku?

wujkiewicz podlaska

ze Śremskiej z Grodzewa czy tam Dąbrówki to córka starego który wyleciał z roboty za pracę w innej firmie, wujkiewicz to kuzynka tego pajaca R. Nika i tylko dlatego tam mogla pracować, jest strasznym tlukiem. Jeszcze raz się dowiem ze mi grozisz to składam sprawe na policję z powodu wieloletniego nękania psychicznego. twoje bachory nie powinny były sie urodzić albo powinnaś była stracić ciążę- takie jak ty tylko niszczą innych ludzi. Żarła konserwy z opieki a strugala bogata.

Sailor

Najlepiej pluć na firmę, tak trudno zrozumieć że firma musi zarabiać, żeby dać pracę ludziom? Nie ma zleceń, nie ma pracy, takie jest życie i trzeba się z tym pogodzić. To korporacja, nie opieka społeczna jak się niektórym wydaje. A sugerowanie, że podczas podejmowania decyzji o zwolnieniach przełożeni kierowali się wątpliwą urodą pracownic lub znajomościami są poniżej poziomu. Kryteria oceny pracownika wywieszone były na tablicach, można dokładnie zorientować się, jakie czynniki wpływały na decyzję o zwolnieniu. W dzisiejszych czasach trzeba być elastycznym, dokształcać się i nie traktować pracy jako zła koniecznego, zwiększa się wtedy szansa na utrzymanie stanowiska.

Zwolniony
@Sailor

Nie mam żalu do firmy, że mi wręczyli wypowiedzenie ale po części to też ich wina. Ponieważ szkolenie na maszynie polegało na powiedzeniu kilku wskazówek, podpisaniu kartki szkoleniowej,a reszty sam się domyśl.

Romek
@Sailor

Nie wiem kto napisał ale chyba nie pracował w tej firmie.Jakie tablice z wynikami mi nikt nic nie pokazał bo nie miał co pokazać.

Misprint
@Sailor

Tak uwarzasz? A ile potrzeba osob na dziale ciemnia?i tak jest za duzo a jakosc wykonania sit do pracy jest beznadziejna..a usprawniacze produkcji zostali..ludzie ktorzy niemaja jasno wytyczynego stanowiska..jak byla tarcza to i tak zwalniali a brygadzisci co zostali tez nierozstawaja sie z komputerem i malo robia i tak samo inspektorzy jakosci..we dwie chodza do jednego zlecenia jak cie lubia to shit przejdzie jak nielubia to nawet do perfecto zlecenia sie doczepia a pf to korporacja kasa jest tylko naiwniacy mysla ze niema

Hi hi
@Misprint

misprint, chyba nie bez powodu masz takiego nicka :)

Gniewko
@Misprint

Zgadza się jakość trzeba pogonić, nie ma na produkcji pracy dla tylu osób czego dowodem są nieustanne spotkania całej tej sitwy na DDHLu. Daje do myślenia czy całe te towarzystwo przychodzi do pracy czy może na "spotkania przy kawie i ciasteczkach"..

@Sailor

Pracownik sam się nie może dokształcać to brygadzista decyduje o tym co robi podwładny i czego ma się uczyć.

Niski
@Sailor

Szczerze powiem że jedynym kryterium było to ile kto przebywał na l4 przed pandemią, żadna elastyczność czy inne czynniki nie wchodzą w gre :)

Camile
@Niski

Tak przynajmniej wszystkim powiedziano a jak było naprawdę do końca pewności mieć niemożna. Oczywiście to kryterium jest dość istotne. Bez trudu można było wskazać osoby, które nadużywały zwolnień dla swoich własnych celów i oczywiście takich osób trudno żałować.W końcu za każdą taką kombinującą osobę musi pracować reszta zespołu. Jednak tutaj uproszczono sobie sprawę. Nie pochylono się nad tym, nie dokonano dogłębnej analizy. To, że komuś zdarzyło się chorować jest rzeczą ludzką, każdemu choroba może się przytrafić. I takie osoby też odpadły. Zakładu nie interesował fakt, że gdy była potrzeba to dana osoba została na nadgodziny wbrew swoim chęciom 4 dzień z rzędu. Tym sposobem wielu osobom niekompetentnym, nie nadającym się na niektóre stanowiska udało się prześliznąć a kilka mocnych osób wyleciało. To tak trochę można odebrać jakby pozbyto się ludzi bez namysłu, na szybcika a przecież sytuacja była znana już dużo dużo wcześniej i do takich grupowych zwolnień można się było racjonalnie, spokojnie przygotować.

Malinka
@Niski

Nie prawda. Liderka z GPE w ubiegłym roku chorowała częściej niż ktokolwiek inny a nawet dłużej niż wszyscy na dziale razem wzięci. Mimo tego pracuje do dnia dzisiejszego, choć terroryzuje współpracowników, uprawia mobbing, wyżywa się na wszystkich, wykorzystuje, krzyczy, wrzeszczy a sama siedzi non stop w komórce flirtuje z głodkiem. Spokój jest tylko wtedy gdy jej nie ma. Nikt jej nie lubi non stop są na nią skargi a kieras i tak jej nie wyrzuca.

Majo
@Malinka

To czemu nikt nie zrobi z tym porządku?

Daria
@Majo

Ma chody u kogoś wysoko postawawionego, faktycznie jest niesympatyczna. I na l4 była długo. Nawet na integracji ją zabrali.

Reee

Kto to taki ?

Gandzia
@Malinka

Domyślam się o kogo chodzi, jeśli mówimy tej samej osobie to faktycznie jeden z przypadków, gdzie jednak argument zdrowotny nie był brany pod uwagę. Chodziłam z nią na faje jak była jeszcze na zmianie B i fakt potrafiła bluzgać ale miała jakieś koneksje u kogoś z magazynu, Może miał do niej słabość. Ale jak był jakiś problem to szybko został rozwiązany. Często się spóźniała. Choroby raczej nie symulowała. Ciarki przeszły mnie na spotkaniu integracyjnym. No ale wielu też faktycznie miało problem zdrowotny, nie symulowali a wylecieli. Jest to jakiś brak konsekwencji. Przykre ale PF-y słyną z nierównego traktowania pracowników. Tu zawsze byli równi i równiejsi.

Septyk
@Gandzia

Niektórzy chodzili na chorobowe raz na dwa lata s mimo to zostali zwolnieni ... nie wiem czy wogole te aspekty były brane pod uwagę.

Żancia
@Septyk

Oczywiście to była tylko gra pozorów, coś trzeba było ludziom powiedzieć, żeby lud to kupił ale można było się choć postarać by nie uwidaczniać takich przypadków jak przywołana do tablicy liderka z GP, której notabene ostatnio też nie było widać. Ewidentnie pierwsze co przychodzi na myśl, że takie osoby mają jakieś szczególne względy. W jaki sposób uzyskane? Może lepiej nie wiedzieć.

Zwolniona
@Żancia

A ja lubiłam bardzo swoją brygadzistke i miałam z nią dobre kontakty, to dlaczego mnie zwolnili Ona nie mogła by mi tego zrobić ?! :-)

Mizera
@Zwolniona

Bo potrzebne było miejsce dla tych uprzywilejowanych jak wspomniana liderka z GPE.

Zwolniona

Czy to ta w okularach ?

Maja
@Mizera

Witam, mam pytanie do zwolnionych czy wam też pomylili się w świadectwie pracy i wpisali inną datę zatrudnienia ? Mi wpisali inną o cały rok

Mizera
@Zwolniona

Ta nieuprzejma co chodzi z takim szemranym typem a telefon jej nieustannie brzęczy

Dyrektor

Jutro ją zwolnie !

V-ce Dyrektor
@Dyrektor

Super niejedna osoba będzie szczęśliwa. Cieszę się, że bierzesz pod uwagę opinię kadry zarządzającej.

Dyrektor
@V-ce Dyrektor

To dla mnie ważne żeby każdy u nas w firmie się dobrze czuł

Julia
@Zwolniona

Ta z takimi dużymi zmarszczkami na twarzy, dużo pali wrzeszczy i przeklina.

Kalina
@Dyrektor

Może sama się zwolni. Chodzi jakaś parka i wypytuje o nią i tego jej zadymiarza. Coś przeskrobali razem. Nawywijali.. Zawsze wybierała sobie typów spod ciemnej gwiazdy jak tego obecnego. Jak ktoś tylko coś powie, chce doradzić albo gdy ona gdzieś podsłucha, że ktoś na ten temat rozmawia, że taki gość to porażka to zaraz chodzi wściekła, naburmuszona, wyżywa się na wszystkich. Jak tego dnia gdy na profilu jej obecnego faceta była laska zamieściła komentarz mówiący prawdę o tym człowieku, zablokowany zresztą następnego dnia i zablokowana w ogóle możliwość komentowania dla osób spoza kontaktów. Nie szło tego dnia pracować. Złość kipiała na twarzy. Pokrzykiwaniom nie było końca. Niestety osoba na takim stanowisku powinna hamować emocje i umieć się zachować.Wybuchowość, porywczość to nieodzowne cechy tego lidera. Nikt z tym nic nie robi. Jest to osoba przesiąknięta jadem i tak olbrzymią nerwowością prawdopodobnie przez dragi. Te niepohamowane nerwy powodują przecież te zmarszczki. Tak młoda dziewczyna a już tyle zmarszczek.

Majlo
@Kalina

O ja Cię co tu się w tej firmie wyprawia !

Optymistka
@Majlo

Cyrk na kółkach jak zawsze ;D. Chodzi o wiedźmę z GP? Też jej nie trawię, niesympatyczna ale Smerfetka i Pinokio są bardzo spoko. Nieważne dziś wszyscy otrzymali ekstra prezenty od firmy, co rok to lepsze bardziej wykwintne, bardziej dobrane, urozmaicone. Możemy nawet powalczyć na kijki. Takie ekstra prezenty są po to by przyćmić choć na chwilę rozmaite afery i kiepskich liderów. Możemy na chwilę o nich zapomnieć i cieszyć się wspaniałymi upominkami.

Kaśka
@Kalina

Czarna Wdowa jest miła tylko dla tych z którymi flirtuje na produkcji i jak coś potrzebuje. A tak to zołza i nieustannie skwaszona mina.

Brygida
@Kaśka

W tym roku skwaszonej miny nie zobaczysz. Pojawi się dopiero po Nowym Roku. Jeszcze kilka dni spokoju.

Monika K
@Kalina

Fakt facetów zawsze miała dziwnych ale też to zasługa jej niezbyt przyjemnego charakteru. Nikt normalny przecież z taką nie wytrzyma. Więc wyboru wielkiego nie ma i sama jest sobie temu winna. Potem te humorki w pracy są. Sama byłam świadkiem niejednej kłótni a skargi nie były brane przez nikogo pod uwagę. Jeszcze przed tym jak została wybrana na lidera była poważna draka i zgłoszenie o mobbing oczywiście bezskuteczne.

Laponia
@Malinka

Dziwne, że akurat jej nie zwolnili skoro głównym kryterium było kryterium zdrowotne. Wobec innych to niezbyt sprawiedliwe. Takich osób jednak znajdzie się więcej.

Ja pie..... ludzie ogarnijcie się a szczególnie ty idiotko. Jak można pisać takie rzeczy o kimś, tylko ludzie którzy sobie nie radzą ledwo ktoś na nich krzyknie. Swoje żale wylewaj u psychologa bo tam się nadajesz. Pracuje tam tyle lat i jeszcze nigdy nie zaznałam żadnego mobbingu. Niektórzy ludzie poprostu są tak tępi że nie nie można nie krzyknąć, nie potrafią zliczyć nawet do 2.

Łukasz
@320

Oczywiście, że jest mobbing nie raz z tym miałem styczność w pfach.

Alicja nie z krainy czarów
@320

To chyba pisze nasza gwiazda liderka Ewelina. Dobór słownictwa i sposób wypowiedzi świadczy, że może to być ona. I właśnie tak wypowiadających się ludzi, bardzo elokwentnych po zecie daje się na lidera. Żenada i kompromitacja. Jakbyś miała odrobinę godności to byś zrezygnowała z tego stanowiska. Jak możesz dostrzec w firmie mobbing jak Ty nie wiesz nawet co to pojęcie oznacza. Nie moja wina, że swoje flustracje, niepowodzenia, kłopoty z kiepskim facetem, nieszczęścia przenosisz na innych poprzez krzyki, wykorzystywanie, poniżanie, przeklinanie. Każdy jest kowalem swojego losu. Będziesz traktować innych z szacunkiem to karma do Ciebie wróci i obdarzy Cię tym samym. Obecnie wszyscy wokół są źli nie umieją liczyć do dwóch a za to królewna jest idealna wszystko potrafi.

@Mizera

Dajcie juz spokoj moje nowej dziewczynie.Ja nie pracuje,lubie papieroska,wodeczke a ona na nas robi.Zawiezie mnie autem,obiad zrobi,pranie tez,skora ruszy wiec zazdroscicie.Znajdzcie sobie tez taka sluzaca i tyle w temacie.A ze oszukalismy kogos no coz kasa byla potrzebna na melanze co widac na filmikach na Tiktoku wiec pozdrawiam srodkowym palcem.

Marcin G.

No co lubimy melanze wiec kasa byla potrzebna a ona tylko zapiernicza.W pracy jest na kacu wiec wsciekla.Wypierze gacie moje,obiad zrobi,drinka naleje zyc nie umierac.Zycze wam znalezienia tez takiego lokaja zazdrosniki????????????

Marcin G.
@Alicja nie z krainy czarów

Nie stresuj mojej dziewczyny.W domu to ideal,pierze,obiad robi,kakao wypnie,driny leje a ja leze w sandalach na tapczanie.Pracuje za nas dwoch bo jestem leniem i melanzownikiem a ten poprzedni jej facet nie wytrzymal z nia zreszta jak kazdy inny.Mi pasuje bo gdzie znajdziesz taka druga kretynke?wiec jest super.A jak krzyczy to ja uciszam stara skarpeta.

@Alicja nie z krainy czarów

Nie, nie jestem żadną liderką, poprostu śmieszą mnie ludzie którzy nie radzą sobie w pracy i przez to wylewają pomyje na innych. Może nie posiadam takiego wysokiego wykształcenia jak ty, znam natomiast słownik i umiem liczyć :-) i nie wiem co to „flustracje”.

ams

Jak wygląda proces rekrutacji? Czy na rozmowę trzeba dojechać we własnym zakresie?

Seba
@ams

Tak samemu trzeba przyjechać, rozmowa może być o każdej godzinie. Rozmowa rozmowa i jak sie odezwa to do pracy. Pozdrawiam

Honorata

Też jestem ciekawa, czy warto byłoby spróbować swoich sił w PF LOGO EXPRESS. Widziałam, że szukają teraz Programisty PHP oraz Specjalisty ds. IT - ogłoszenia są dostępne na popularnym portalu z ofertami pracy. Które ze stanowisk Cię interesuje?

Operator

Nie warto startować do pf, firma nie ma poszanowania pracownika, duży mobbing, nie chce tutaj się rozpisywać ale unikajcie tej firmy jest dużo lepszych i nawet obok pf,

gość
@Operator

bez przesady - mobbingu nie ma. Owszem, brak poszanowania pracownika w tym względzie, że dobro firmy jest najważniejsze i bez mrugnięcia oka zwolnią nawet najlepszego pracownika. ot, praca jak wszędzie

Student

Aga W brygadzistka od siedmiu boleści . A jaki ma nos .

Student

Aga brygadzistka ty ale masz wielki nos .

Lucek

Nie ma to jak (usunięte przez administratora) o 11 z nadgodzin a wpisać sobie 8,tak to potrafi tylko brygadzista.Wstyd i żenada .Może wreszcie pezejrzą na oczy co to za typ .

Zostaw merytoryczną opinię o PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. - Śrem

• Jak się pracuje w PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 6 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.