SAMAT Polska

Kraków

Opinie o SAMAT Polska

NNNNNNNNNNNNN 2009-09-18 12:05
[usunięte przez moderatora] FIRMA KIEROWCY HARUJĄ TAM JAK WOŁY A INNI CZERPIĄ ZYSKI O[usunięte przez moderatora] Z KASY ZA BYLE CO I NIE DOTRZYMUJĄ SŁOWA
ANONIM 2009-09-18 12:13
NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU
fikus 2014-09-19 17:05
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ta firma SAMAT NIKOMU NIE POLECAM POROBISZ MIESIĄC I ODEJDZIESZ KANTUJĄ Z NADGODZINAMI WYMAGANIA Z KOSMOSU PŁACA JAK ZA ADR-Y TO JAK W MARKECIE, ROBISZ CORAZ WIĘCEJ GODZIN A ZARABIASZ CO RAZ MNIEJ TO NORMA W SAMACIE POPROSTU WYZYSKIWACZE PIERDOLENI MONOPILISCI KIEROWCA TO DLA NICH ŚMIEĆ I ZŁODZIEJ , A TO ONI SA ZŁODZIEJAMI BO OKRADAJĄ KIEROWCÓW Z ICH CIEŻKO WYROBIONYCH GODZIN PRACY ZACZYNASZ ROBOTE O 2 JAK PIEKARZ I KOŃCZYSZ ZA JAKIEŚ 17/18 GODZIN NASTĘPNEGO DNIA. NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY LEPIEJ IŚC DA ŚMIECIARKĘ, LUB SZAMBIARKĘ
fikus 2014-09-19 17:09
SAMAT, SAMAT NIE POLECAM NIKOMU FIRMA "WIELKA PORAŻKA" JAK DAK DALEJ BĘDĄ TRAKTOWAĆ KIEROWCÓW TO NIEDŁUGO SAMI SOBIE BEDĄ JEŻDZIĆ ALBO WYSKOCZĄ Z TYCH BIUR I WSIĄDĄ ZA STERY TYCH WIELKICH MASZYN.
fikus 2014-09-19 17:14
panowie adr-y już możemy wrzucić sobie do szuflady szkoda było kasy wydawać na ten papier czasy wielkich pieniędzy na cysternach się skończyły teraz zarabiasz na adr-ach mniej jak na firance lub wywrotce, porażka .Orlen płaci jak w markecie na kasie a Samat jak w ochronie.
fikus 2014-09-19 21:58
chyba nie muszę wszystkim mówić dlaczego SAMAT ma znak nietoperza w swoim logo tzn że kierowcy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dzień i noc jak nietoperz gacek który w nocy nie śpi
bizon 2014-10-06 22:15
WIDZĘ ŻE KOLEGA O PSEUDO ADAM JEST CHYBA JAKIMŚ DUPOWŁAZEM, ŻE TAK MYDLI WSZYSTKIM OCZY , ŻE SAMAT TO TAKA PIĘKNA PRACA MARZEŃ, JEST TO CHYBA FIRMA NA ZROBIENIE BEZPŁATNEJ PRAKTYKI, BO PRACUJĄC TAM CZUŁEM SIĘ JAKBYM BYŁ NA PRAKTYKACH ZARABIAJĄC TE OLBRZYMIE PIENIĄDZE, NO I OCZYWIŚCIE DLA LUDZI LUBIĄCYCH MIEĆ WSZYSTKO POUKŁADANE ZAPOMNIJ, COŚ TAKIEGO JAK GRAFIK NIE ISTNIEJE DOWIADUJESZ SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ JAK IDZIESZ DO ROBOTY, PEŁNA DYSPOZYCJA ZA PENSJE MARKETOWĄ, A PIWO TO TYLKO OD ŚWIĘTA OCZYWIŚCIE JAK BĘDZIESZ MIAŁ WOLNE
DD 2014-10-20 18:47
pracuje w samacie i jest dobrze placa dobra na czas nie okradaja mnie i ja nie kradne jest ok
bizon 2014-10-21 20:31
słuchaj stary jak mówie że samat to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to tak jest to dlaczego nie płacą całych stawek siedząc z boku tylko połówki na umowie masz całą stawke a póżniej to dzielą na połowe, poprostu dymają nas wiec nie kituj że samat to uczciwa firma bo to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak chcesz więcej dowodów o tej firmie to ci napisze jesteś chyba nawiedzony że myślisz żeby iść do tej firmy, to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszyscy kradnąa samat to wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] który lada dzień się rozypie w miał
Felek 2014-12-06 22:37
Po obliczeniu miesięcznych godzin pracy na rękę jest ok. 16-19 zł. na godzine, czy to dużo czy mało sam sobie odpowiedź, ja uważam, że mało i szukam innej firmy, doświadczenie tutaj zdobyłem, frycowe zapłaciłem i to koniec tutaj.
początkujący driver 2014-12-10 12:55
Panowie, na wszystkich kontraktach jest tak źle jak piszecie, czy może gdzieś nieco lepiej? Szukam pracy na południu, jak możecie ocenić pracę na kontrakcie Orlen, Statoil, BP? Gdzie najlepiej uderzać?
lolo 2015-01-03 19:27
samat zaczyna cieniutko piszczeć-nadchodzi kres rządów jarosza
zdzich 2015-01-11 19:56
co się dziejes z samatem,? a jarosz fajny gościu..
Kolo 2015-02-13 10:00
A PAN(usunięte przez administratora)szkoli pracowników w Samat Włocławek in innym firmom.
Pracownik 2015-02-13 10:48
Nie rozumiem polityki Samatu. Szkolą fachowców,a potem zwalniają.Chory system,chory Włocławek.Pozdro dla biurowej pary!!!
Arek 2015-03-05 09:24
Stawka jest uznaniowa.To zależy od humoru pana Z.i ilości wazeliny.
zdzich z kanday 2015-03-31 21:06
Panowie, słyszałem że można u was popracować na lorach, czy to już koniec z dostawami gazu na stacje???
polskigaz sosnowiec 2016-01-06 14:07
To dopiero jest wspaniała firma. Piękne załadunki tam mamy! :D
balas 2016-02-04 18:15
Kolego pytasz o kase w samacie to jest take, to co mowia na poczatku to polowe zabiora, bo dyrektor die nie zgadza na wiecej, odlicz zus podatek ksiegowa podroze po polsce na swoj koszt!!!

Wiecej w biedronce na kasie zarobisz
A jak ktos na lorrach za piatke chce sieedziec to niech siedzi btutto!!!
A drektorzy I cala banda biurowa die cieszy ze losi zlapali co na nich tyraja.pozdrawiam!!!
stacyjnik 2016-02-24 06:25
Dzisiejsza dostawa 12000 litrów brak 60 litrów kierowca stanisław p.
Nowy 2016-04-09 07:30
Pracuję w firmie Samat 3 miesiąc, mogę potwierdzić że jest to firma nierzetelna i zakłamana.
max 2016-05-19 14:40
tak , przyjmują na gdańsk na gazy , ale na dwa miesiace ponieważ kontrakt się kończy a nie ma kto jeżdzić
Mlody 2016-05-30 15:49
Kończy się kontrakt na gazy? A na jakich kontraktach konkretnie bo znowu dowiem się w ostatniej chwili
bocian 2016-06-19 09:52
Nie ukrywam, że bardzo mnie interesuje zatrudnienie u nich, zwłaszcza, że relacje między pracownikami są na dość dobrym poziomie.
Zuzanna 2017-02-28 09:27
@bocian
jeśli dalej szukasz pracy, to szukają obecnie Kierowców kat. C+E - ADR
@nowy
mógłbyś napisać coś więcej o pracy w firmie i atmosferze w niej panującej?
Zostaw swoją opinię o SAMAT Polska - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAMAT Polska