APR-InformMax - KrakĂłw

Kraków

Opinie o APR-InformMax - KrakĂłw

Krzyś 2009-06-17 13:58:59
Jest to nie uczciwa firma (agencja reklamowa), mieszcząca się w maleńkim pokoiku na 4 piętrze w starej kamienicy, przy Rynku Kleparskim 4/13 w Krakowie. W pracy należy informować klientów i inne osoby o tym, że firma jest drukarnią, co oczywiście nie jest prawdą. Cały czas trzeba kłamać i oszukiwać ludzi. Tymczasem firma oprócz starego poloneza combi (który jest magazynem:-)) niczego nie posiada. (No, może jeszcze stare komputery:-)). Pracodawca zmusza pracowników biurowych do pracy fizycznej, np: -zmywania rozpuszczalnikiem etui bez koniecznych zabezpieczeń, tzn odpowiedniej wentylacji i maseczek (co jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia), po godzinie takiej pracy człowiek jest zatruty
-dźwigania ciężkich pudeł
-biegania po placu targowym za pudełkami,
-nieuczciwie postępuje również z pracownikami, których bardzo często zmienia i ubezpiecza na pół etatu (chociaż oczywiście pracują na cały).
Zostaw swoją opinię o APR-InformMax - KrakĂłw - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APR-InformMax - KrakĂłw