BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O.

Opinie o BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O.

anonim 2011-08-18 10:10:31
Firma krzak na początku obiecują złote góry, a w praktyce brak sprzętu do pracy i ubrań dla obsługi płytowej ludzi traktują jak niewolników obiecują inne wynagrodzenie które w trakcie pracy zmienia się jak w kalejdoskopie np. zmiana okresu rozliczeniowego nadgodzin nie informując nikogo o tym fakcie itp.
TATARAK 2011-12-12 15:27:13
Totalny bałagan organizacyjno - finansowy, brak zaplecza medycznego obiecywanego przy zawieraniu umów, brak sprzętu , obsługi informatycznej, minimalna płaca za godziny nocne, brak wypłacanych miesięcznych prowizyjnych premii lub ich obniżanie, brak odpowiednich szkoleń dla pracowników wykonujących określone zadania , generalnie - przykrywka dla firmy-matki.
mem 2012-02-01 12:11:06
ile tam sie zarabia miesiecznie tak orientacyjniee np;kierowca
scania 2012-02-14 15:39:49
sam bylem ciekawy i zainteresowany pracą. Podobno kierowca operator tankowania 3 brutto - powinni sobie razem z kapitałem ruskich przywiżc do roboty..
nikt 2013-04-25 17:40:32
Firma chyba pikuje. Atmosfera jak w karnej kompani. Ludzie uciekają gdzie tylko mogą, bo tu ani płacy, ani warunków, ani poszanowania pracowników.

Przy takim podejściu Panów Litwinów do ludzi i braku jasnej wizji, to kwestia miesięcy i koniec ...
seyno 2013-04-25 21:05:46
To już raczej nie miesiące.....
seyno 2013-07-10 16:51:49
Daruje sobie pracę w takim syfie....
Comek 2014-04-18 09:02:18
Coś słabo się tutaj pracownicy wypowiadają, ciekawe czym to może być spowodowane, pracuje tam w ogóle ktoś :)?
A. 2014-05-23 14:01:54
Znam wiele ludzi, którzy tam pracują i nie jest źle! Wiadomo, zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie pasowało, wszystkim nigdy nie dogodzisz! W tym momencie jest to najstabilniejsza firma handlingowa, przynajmniej pod względem zatrudnienia.
operator 2014-06-24 08:27:53
Witam jestem pracownikiem BGS i ci którzy się na tym forum wypowiadają to tacy ludzie co coś tam usłyszeli i coś od siebie dodali i opowiadają niewiadomo co. Zarabia sie tu dobrze jak na teraźniejsze czasy kryzysu braku pracy na rynku.
Wypłaty na czas do kazdego 10.
Jestem jednym z kierowców w tej firmie i wiem co piszę. Atmosfera nawe fajna załoga przyjazna mozna sie z każdym dogadać,zamienić sie na zmiany jak jest potrzeba itp.
araf 2015-02-09 11:38:59
pierwsza umowa na 3-miesiące druga chyba na 1-rok i potem jak nic nie odwalisz to na stałe chyba a kasa operatora 2800 brutto na poczatek jezeli nic sie nie zmieniło na te gorsze a ładowacz jak dobrze pamietam 2400 brutto.i zaczynaja z umowami smieciowymi.
rob 2015-03-11 21:01:36
totalny syf,ciągle jesteś brany za złodzieja
KK 2016-04-09 21:47:33
Koledzy orientujecie sie jakie zarobki takieo audytora w BGS?
Mikson 2016-04-18 13:30:50
3600 brutto + premie jak nic nie odwalisz
letskapr 2016-05-12 19:10:27
Właśnie są ogłoszenia @marcyl. Szukają asystentki ds. administracji i kadr. Wymagają by idealna kandydatka posiadała wykształcenie kierunkowe bądź była studentką ostatnich lat oraz posiadała bardzo dobrą znajomość języka angielskiego.
Zostaw swoją opinię o BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O.