AGROLOK SP. Z O.O.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AGROLOK SP. Z O.O.

Bimbrownik

Totalna porazka, bylem 5dni temu pytac sie o prace 4lata pracy na magazynie z paszami uprawnienia na wozek, ladowarke, podnosnik i sie nie dostalem bo chyba za duzo potrafilem.(usunięte przez administratora)

Ewelina z Agroloku
@Bimbrownik

Dzień dobry, wpływ na zatrudnienie ma wiele czynników. Kwalifikacje i doświadczenie to tylko niektóre z szerokiego spektrum cech naszego potencjalnego pracownika.

Rolnik

Agrolok chyba jako jedyna firma w kraju naliczala rolnikom kary umowne, najbliżej rolnika.! Mi zaliczyli 31000 ,!

@Rolnik

Jeśli naliczyli niesłusznie, możesz iść do sądu, a jeśli słusznie to możesz mieć pretensje sam do siebie.

Sławek, bis

Jest trudna sytuacja na rynku, zaś każda firma chce funkcjonować. Nie dziw się nikomu, sam byś tak robił, aby działało wszystko. Zawsze zadaj sobie pytanie-jakbyś Ty zrobił coś w danej sytuacji? A ze każdy chce siedzieć i mieć spokój to wiadomo. Ale tak się nie da.

Sławek, bis

Fabryka w Osieku to moje marzenie, zawsze z zewnątrz ją oglądam jak jadę na Sierpc, Warszawę. Pewnie inwestycja nieco wyprzedza polską rzeczywistość. Rząd nie ma za bardzo pomysłu jak więcej białkowych roślin pozyskiwać, bo z klimatem nie wygrasz i bilansem ekonomicznym/przyzwyczajeniami wśród rolników. Dodałbym maszyny do oferty firmy i Sławka bis wysłałbym na Wschód. Jednak jest nowy dyrektor-czy aby on splendoru z mojego wysiłku nie przejąłby?A nos mi podpowiada że tutaj tak może być. Bo w każdej firmie kluczowe pytanie jest takie kto jest kim i jakie są przepływy gotówki na danym stanowisku, amerykanie mówią na to" cash flow". Wielokrotnie doświadczyłem jak "miałem być ważny" w firmie (nie piszę o Agroloku), a potem na kogoś wynik pracowałem.

Sławek

Umowa o zakazie konkurencji jest coraz powszechniej stosowana, zwłaszcza przy rotacji pracowników między konkurencyjnymi firmami. I nie spotkałem się, aby na maila ktoś umowę o pracę wysyłał. Trudno też egzekwować zakaz konkurencji, bo jak ma firma wiedzieć że Pan/Pani X poszedł do konkurencji? Kto udostępni dane osoby w konkurencyjnej firmie? Ale strach pozostaje. Czasami firmy stosują kwotę w umowie za szkolenie, jeśli nie przepracujesz np. 2 lat w firmie.

Wąs

I co Ty teraz zrobisz? Daliby robotę, wyszkolili dokładnie, wsadzili w samochód i kazali pracować przy solidnym wsparciu. Ale lojalności chcą ??? Nie. O nie. Musisz szukać dalej. w innych firmach wystarczy że wyglądasz ????????

Dariusz
@Sławek

W poprzedniej pracy miałem umowę o zakazie konkurencji, w obecnej również i z tego powodu nie rozpaczam. Sensowna umowa jest jak najbardziej do zaakceptowania. Przy okazji przygody z Elvitą (Agrolok) trochę wypytałem znajomych jak to w innych firmach wygląda. Większość firm z branży stosuje lojalki z nielicznymi wyjątkami (np(usunięte przez administratora)), ale standard w branży agro jest taki: Z firmy handlowej (np.(usunięte przez administratora)) możesz przejść do firmy produkcyjnej (np. (usunięte przez administratora)..) i tak samo w drugą stronę. Dla mnie to jest ok i sam mam takie warunki. Ja nie chciałem wiązać się z firmą, jeśli widzę, że coś jest nie tak. Draftu umowy o pracę w ogóle nie dostałem ani mailem ani pocztą.

Dariusz
@Wąs

Branża jest chłonna jeśli ktoś chcę pracować i ma wiedzę ;) W poprzedniej pracy miałem umowę o zakazie konkurencji, w obecnej również mam i nie stanowi to dla mnie jakiegoś problemu. Samochód dają, telefon i jakiegoś laptopa - bingo, zgadza się. Nawet kasa na okresie próbnym jest całkiem ok. Za solidne wsparcie handlowców miałem właśnie ja odpowiadać. Nie czytać podpisywanych dokumentów?? Panie a po co to w ogóle czytać, przecież można wierzyć na słowo... Tak to można frajerów zatrudniać i się tacy niestety zdarzają. (usunięte przez administratora) przekazałem swoje uwagi i propozycję co do umowy o zakazie konkurencji. Nie było woli, by dać inną lojalkę... Spoko, ja łosiem nie jestem.

W firmie stawia się na rozwój wiedzy i umiejętności pracowników. Można liczyć na wsparcie i pomoc kolegów.

Handlowiec Stacjonarny

Super

Dzień dobry. Czy już coś wiadomo w sprawie pracy? Czy już decyzje zostały podjęte?

Emi 34

O firmie Agrolok mogłabym się rozpisywać niemalże bez końca. Byłyby to wpisy w samych superlatywach. Przyjaźni ludzie, zawsze chętni do pomocy. Firma bardzo mocno stawia na jakość towarów ale także na rozwój pracownika. Pracownik i jego potrzeby są na pierwszym miejscu i to mi się podoba! Zachęcam do zakupów w firmie Agrolok.

Szwaras10

Profesjonalne podejście do nowych pracowników, zatrudniajac się przeszedłem tygodniowe szkolenie, ktore pomoglo mi w obsłudze systemu i w sprzedaży towarów. Nowy pracownik może liczyć na dużą pomoc, firma zatrudnia ekspertow, którzy cały czas służą pomocą tłumacza wszystko czego nie rozumiemy, prowadza szkolenia co chwilę. Wyplatu terminowe i patrząc na realia w Polse są dobre. Firma również nagrada swoich pracowników za dobre wyniki w sprzedaży organizując wycieczki. Dużym plusem jest również możliwość rozwoju jak w moim przypadku. Polecam !

Sławek

Częściowo masz rację-szkolenia, eksperci są w każdej firmie. Struktura firm rolniczych jest podobna. Trochę się różni liczba osób w zarządzie czy liczba zatrudnionych, w sumie szczegóły. Z wyróżników - Agrolok to jedyna z większych firm, która trzyma się tylko rolnictwa, bo pozostałe zajmują się czymś dodatkowym-hotelami, finansami, alkoholami (produkcją). Taki wymóg niepewnych czasów. Osobiście dodałbym do tego wszystkiego handel maszynami rolniczymi. Pod tym względem Osadkowski najmocniej zróżnicował działalność w obrębie rolnictwa-mają finanse, maszyny rolnicze. Część mniejszych firm skonsolidowała się w większe (np. Agrii).

mati

Witam , chciałbym podjąć pracę jako handlowiec stacjonarny czy opiekun stacjonarny. na czym polega ta praca i jakie wynagrodzenie. ktos wie?

@mati

Sama nazwa wszystko wskazuje, handel telefoniczny w klientami; siedzisz przed komputerem, dzwonisz i robisz obrót. Wtedy jest premia, obok podstawy. Premię sam możesz sprawdzić w systemie, jaka będzie przy danej marży. Większość stanowisk dziś w firmach to albo dzwonienie albo jeżdżenie w teren i doradzanie , tj. tak doradzać by sprzedawać. Jak zwał tak zwał te stanowiska. To tak jak kiedyś w firmach był na ogół przedstawiciel handlowy, dziś jest doradca handlowy. Brzmi to przyjemniej, bardziej swojsko i profesjonalnie, choć efekt ma być ten sam-sprzedaż.

Ewelina z Agroloku
@mati

Dzień dobry! Praca na stanowisku handlowca stacjonarnego opiera się przede wszystkim na prowadzeniu sprzedaży telefonicznej oraz pozyskiwaniu i obsłudze klientów. Zapraszam do udziału w rekrutacji - wszelkich informacji na Pana pytania dotyczące specyfiki pracy oraz warunków zatrudnienia chętnie udzielimy na spotkaniu!

Bejger1230

Ja firmę mogę z cała odpowiedzialnoscia polecić! Bardzo dobry kontakt z opiekunem gospodarstwa, fachowe doradztwo, jakość towaru na pierwszym miejscu! A co za tym idzie bardzo dobra oferta cenowa i szybkość doręczenia paczek. Tak jak piszą "firma przyjazna dla rolnika" tak też jest. Nie ma się do czego przyczepić. Polecam zakupy w firmie Agrolok

@Bejger1230

Rodzina B., jeśli to ta, Wasz handlowiec fajny chłopak, to i opinia dobra. Tak jak w życiu, jak się dogadasz z kimś prywatnie, to i w firmie.

@Bejger1230

Zgadzam się i też polecam!

Sławek

Podam Wam kolejny przykład: Firma Nowa Era, z 700 osób, w tym połowa handlowcy: wczoraj z jednym rozmawiałem: ile masz pytam? 3500 zł brutto, kiwnął głową. A ZUS jaki masz? mały czy duży? Duży. Aha. To co zostaje Ci niecałe 2200 zł po opłaceniu ponad 1300 zł. ZUS-u? Tak. To rzeczywiście masz super pracę:) A wizyt ile dziennie? 5 szkół. To zobacz masz GPS w samochodzie, 2200 zł, 5 szkół-Ty wykonujesz pracę na ich rzecz a oni aby obciąć koszty dali Ci działalność gospodarczą. Nieznana szerzej firma X z kujawsko-pomorskiego, też edukacja, ale głównie kolorowanki dla szkół i przedszkoli. Cała firma to z 15 osób, w tym 10 w terenie. Ile masz? 4000 zł na rękę i umowa o pracę, ale od poniedziałku do piątku na ogół poza domem jestem. A na jedzenie i noclegi dostajesz? Tak. A samochód dają? Tak. Pozostawiam bez komentarza. Wielka firma i mała firma a zarobki w małej 2 razy większe.

@Sławek

Strona dotyczy opinii o firmie jako potencjalnym pracodawcy. Proszę o trzymanie się głównego wątku.

Ilona

Jako pracownik z 5 letnim stażem mogę polecić firmę tym ,którzy Chcą pracować i dobrze zarabiać a przy tym mieć wolne weekendy. Dodatkowym atutem są ciągłe szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz fachowa pomoc doradców.

Sławek

(usunięte przez administratora). Zależy jak pracujesz, to widać po każdym pracowniku, po co przyszedł do firmy. I oni to szybko wyłapują i wtedy są premie albo nie ma.

Zenon

Aktualnie rekrutują na stanowiska Specjalisty ds. produkcji roślinnej, ktoś coś może napisać co i jak z pracą na tym stanowisku?

Sylwia z Agroloku
@Zenon

Dzień dobry! Obowiązki specjalisty ds. produkcji roślinnej skoncentrowane są na fachowym doradztwie agrotechnicznym. Nasi pracownicy wspierają swoją wiedzą klientów Agroloku, ale również reprezentantów terenowych. Zależy nam więc na osobach ze stosownym wykształceniem (niekoniecznie musi to oznaczać ukończenie szkoły wyższej), praktyczną znajomością rolnictwa i łatwością nawiązywania relacji. Specjalista pracuje na terenie swojego województwa i zostaje wyposażony w niezbędne narzędzia pracy, m.in. auto służbowe. Zapraszam do udziału w rekrutacji :)

Kama

Jakie nudne życie muszą mieć osoby, którym chce się bawić w hejtowanie. Nie rozumiem zupełnie tego, nie podobało mi się zrezygnowałem, szukam innej pracy, odcinam się od Agroloku... A nie ciągłe komentowanie. Mało przyjemnych rzeczy w życiu widocznie macie i to jest jedyną atrakcją. Gratuluję. Szkoda byłoby mi mojej energii na to, te komentarze w żaden sposób nie zaszkodzą firmie, a ludzie którzy szukają pracy i tak spróbują i sami się przekonają czy warto czy nie....

Sławek

Obiektywnie Agrolok nie jest złą firmą. Trzeba tu ciężko pracować i to jest najczęstsza uwaga osób, które obiektywnie się wypowiadają. Z wiekiem część chciałaby więcej zarabiać-to druga uwaga. A tak poza tym nie ma się do czego przyczepić. W wielu firmach pracowałem i na tle firm prywatnych gdzie jednak to właściciel z własnych środków wszystko opłaca, a nikt mu nie dołoży, w Agroloku jest dobrze. Biorąc pod uwagę ich małe marże na towarach nie jest tak źle. Choć ja osobiście nie rozumiem odroczonych płatności, bo dawanie "na zeszyt" na dłuższą metę powoduje że w kółko mamy dłużników i mechanizm brania na kredyt się utrzymuje. Zaobserwowałem to w wiejskich sklepach-dłużnik przynosi pieniądze albo część długu i znów coś bierze "na zeszyt". Mało tego-musimy prosić by zapłacił, role się odwracają; my prosimy dłużnika.

Kutnakinte

Agrolok to cudowna firma, praca w niej dostarcza radości, przyjemności , błogości i szczęścia i roskoszy oraz extazy! Dla takiego przedsiębiorstwa można pracować za darmo. Gorąco polecam.

Alicja

Prace w Agroloku rozpoczełam od razu po ukończeniu liceum. To miejsce całkowicie zmieniło moje plany na przyszłość, teraz pracuje 4 rok w tej firmie i nie wyobrażam sobie innego pomysłu na życie. Dzieki tej pracy rozwinełam się, nie tylko zawodowo ale także osobiście. Praca daje mi dużo satysfakcji , stałam się pewna siebie i otwarta na ludzi i nowe zadania. Szczerze moge polecić tą firmę każdemu bo ja odnalazłam tu swoje miejsce na ziemi :) Lubię atmosferę w AGROLOK SP. Z O.O. za: W Agroloku poznałam wielu wspaniałych ludzi, którzy są teraz ważną cześcią mojego życia.

Zosia

W Agroloku jest sporo młodej kadry. chyba każdy ma prawo wyrazić soją opinię? :)

Ali
@Alicja

Uczciwe warunki pracy, jasno określony zakres obowiązków, wynagrodzenie wypłacone terminowo. W firmie panują jasne i przejrzyste zasady, każdy pracownik jest doceniany. Fajnie być członkiem takiej społeczności, gdzie w pracy i poza nią wyznaje się te same wartości. Miejsce dla ludzi chcących się rozwijać!

Ureus

Dzieki tej pracy dowiecie się jaką ważną rolę odgrywa dusza. To ona jest odpowiedzialna za miłość. Niesamowite jak bardzo człowiek może się w nią zagłębić by odnaleźć nie tylko szczęście i przyjaźń ale też związać się z przodkami. To wszystko to jedna wielka sieć połączona miłością i pozytywnym myśleniem.

Rolnik
@Ureus

Piękne słowa takie prawdziwe i takie wzruszające. Brawo! Brawo!????????

Mała Czarna

Agrolok to dla pracownika rozwój osobisty i spełnianie się nie tylko biznesowo. Dzięki stabilności, uczciwości daje pracownikowi mozliwosć zarobienia na prawdę dobrych pieniędzy dzięki ktorym można realizować swoje marzenia. Właściciel Firmy powinnien dostać wyróżnienie od miasta za zatrudnianienie tak dużej ilosci pracowników i stworzenie tak przyjaznego miejsca pracy.

@Mała Czarna

Co dla właściciela Agroloku mogą dać? Dyplom? Odznakę? Tak naprawdę Urzędy Miast i Gmin nie miałyby czym zaskoczyć. Szkoda czasu na takie spotkania. Agrolok miał małe zatrudnienie kilka lat temu na tle dużych firm z branży, dopiero ostatnie lata to ponad 4 razy wzrosło. Trzeba im oddać że byli w stanie robić podobne obroty mniejszą grupą ludzi; też mieli mniej osób w terenie, które najwięcej kosztują. Dla mnie umysłową zagadką pozostaje "ogarnięcie" tego, aby każdy robił coś sensownego 8 h na dobę. Zaś u nich to wygląda jak kolejne puzzle w układance. Zastanawiam się czy tak samo się zarządza 250 czy 1000 ludzi czy jednak stres jest większy. Choćby rośnie liczba komputerów dla pracowników, wykonanych połączeń, co trzeba analizować bardziej; odsiewać szybko nie rokujących pracowników. Przyjąć algorytm-kiedy lecisz a kiedy dają Ci szansę. No i na koniec m-ca zrealizować przelewy dla armii ludzi. Gdzie nikt nie pyta czy masz na wypłatę. Nawet jak trzeba z 10 odsiać pracowników to już firma ile jest do tyłu finansowo.

Nicola223

Agrolok jako firma jest świetnym partnerem w rolnictwie towar zawsze na czas. Kontakt z opiekunem bez żadnych problemów. Profesjonalne doradztwo Agro jak i Zoo. Polecam drugiej takiej nie ma???????? Moje sugestie dla AGROLOK SP. Z O.O.: Super firma Lubię atmosferę w AGROLOK SP. Z O.O. za: Wsparcie i zrozumienie

zainteresowany gość

Jak wyglądają szkolenia przeprowadzane dla nowych pracowników firmy? Czy mają formę luźnego wykładu i dyskusji, czy raczej przedstawienia informacji i późniejszą weryfikację w formie egzaminu/testu/innej formy sprawdzenia wiedzy? Jaka tematyka jest na nich przedstawiana? Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

gość

up

@zainteresowany gość

Zależy na jakie stanowisko przyszedłeś. To drugie dla handlowców-wiedza i sprawdzanie czego się nauczyłeś. Dla pracowników stałych, "biurowych" raczej wiedza jest przekazywana stopniowo, w miarę jak się wdrażasz, przez osoby z którymi współpracujesz. I to jest najprostsza i najlepsza metoda "szkolenia" stanowiskowego.

Sylwia z Agroloku
@zainteresowany gość

Dzień dobry! Na etapie wdrożenia pracownicy zapoznawani są ze specyfiką firmy, przechodzą szkolenie BHP oraz szkolenia branżowe. Szkolenia są elastyczne, zależne od umiejętności i wiedzy, z jakimi startuje nowy pracownik.

@Sylwia z Agroloku

Dla mnie najlepsze było jak mnie wdrażał dyrektor finansowy; najbardziej innowacyjne i mega ciekawe. Jeszcze nikt mnie tak nie wdrażał. Do tej pory to co mi przekazywali w firmach to było "domowe przedszkole"

Zostaw merytoryczną opinię o AGROLOK SP. Z O.O. - Golub-Dobrzyń

• Jak się pracuje w AGROLOK SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy AGROLOK SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AGROLOK SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 26 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AGROLOK SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w AGROLOK SP. Z O.O. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AGROLOK SP. Z O.O.