AGROLOK SP. Z O.O.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AGROLOK SP. Z O.O.

Podlaskie Agnieszka

Dzień dobry, chciałabym spróbować swoich sił w firmie Agrolok jako Przedstawiciel handlowy. Jest rekrutacja na woj. podlaskie. Nie mam doświadczenia w sprzedaży produktów do gospodarstw rolnych ale słyszałam, że są szkolenia produktowe. Firma wydaje się bardzo ciekawa. Widzę sporo negatywnych komentarzy ale patrzę na nie z przymrużeniem oka. Nikomu się nigdy nie dogodzi. Na jakie zarobki można liczyć na początku 2500 netto jest realną opcją? Czy może ktoś szczerze odpowiedzieć jak wygląda ta praca?

Ludywik

Albi, jak mogę się z Tobą skontaktować? Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej czy faktycznie jest sens podejmować tam prace

Ludywik

Albi aż tak źle? Jakie pieniądze można wyciągnąć? No i jak możesz opowiedz mi coś wiecej o Tym tygodnowym szkoleniu jak to wygląda tylko tak serio

Ludywik

Albi proszę o więcej mi informacji bo właśnie waham się czy podjąć tam prace czy nie różne opinie slyszalem

Ludywik

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda ten tydzień szkolenia w firmie?

Ludywik

Ale rozmawiamy o szkoleniu na przedstawiciela handlowego ?

Ilona

Przykro się czyta te przepychanki.;( Niestety ale ktoś kto myśli o pracy w Agroloku nic z tego forum chyba nie wyniesie konkretnego.

Handlowiec Stacjonarny

Super

Dzień dobry. Czy już coś wiadomo w sprawie pracy? Czy już decyzje zostały podjęte?

marzena4f5@wp.pl

Drodzy Rolnicy Nie polecam firmy Agrolok do współpracy. Uważam tak ponieważ firma ta na rynku działa nie fer. Wyobraźcie sobie, że Firma Agrolok po 16 latach gdzie mój mąż był kawalerem i miał 21 lat, był zwykłym konsumentem a nie przedsiębiorcą wygrzebała jego poręczenie i się nim opiera by odzyskać swoją należność. Przestrzegam Was Drodzy rolnicy weksle i poręczenia które WAM podsuwa Firma są długoterminowe i dotyczą wszystkich transakcji,a więc uważajcie co podpisujecie. Ja już to wiem i Was też o tym przestrzegam

Melman
@marzena4f5@wp.pl

A to się zamowilo towar i zapomniało zapłacić. I teraz narzekanie ze firma żąda zapłaty. Typowe. Rolniczej cwaniaczek

marzena

czy ta firma jest rzetelna i wypłacalna? ktos z nimi handlował np zboże?

rozważam...

a jak wygląda szkolenie, umawianie spotkań i bazy klientów? mam kilka lat doświadczenia jako PH, ale nie w branży rolniczej.

Patryk

Witam. Widzę już dłuższy czas na olx ofertę pracy na stanowisku magazyniera. Czy możecie powiedzieć coś więcej? Jak wygląda praca magazyniera? Czy jest obciążająca fizycznie, na jakie zarobki można liczyć? Pozdrawiam

Szkoda tylko że Pani dzwoniąca z decyzją w sprawie zatrudnienia po rozmowach nie potrafiła określić czy premia na okresie próbnym (usunięte przez administratora) jest od podstawy czy od wyniku. W końcu się dowiedziała, że od(usunięte przez administratora) lecz z kolei już nie wiedziała czy (usunięte przez administratora) jest dzielony wspólnie z wspólnikiem telefonicznym czy nie,nie wspominając już o kwotach na bazie poprzednich lat.Poproszona o udzielenie bliższych info po uzyskaniu info już nawet nie oddzwoniła.(usunięte przez administratora) Pracowałem już w różnych firmach, ale czegoś takiego nie widziałem:) Zresztą sam wizerunek firmy na miejscu też nie napawa optymizmem.

Pisze ci że zadzwonili z konkretną decyzją pozytywną to ty piszesz że może mnie nie chcieli haha

Lubl-123

Zastanawia mnie jedna rzecz. Skoro jest tak idealnie, to dlaczego na setki negatywnych opinii kontruje tylko jedna osoba ?

Slaw
@Lubl-123

Bo taka jest natura ludzka. Głównie krytykanctwo. Nikt nie mówi że jest idealnie, idealnie pewnie będzie w niebie. Ważne są argumenty a nie liczba piszących. Często na ilość patrzymy bo to nam potwierdza albo nie dana sytuację. Tak można robić ale jak jest obiektywizm, którego tu często brakuje. Są to często głosy osób które chciały po swojemu pracować w Agroloku. A są pewne schematy działania by jakakolwiek firma nie padła.

Barciak
@Slaw

nie krytykanctwo, mądrzy ludzie gdy zarządzają firmą nie interesuje ich co idzie dobrze, bo po to pracujemy by tak było, istotne są informacje co idzie źle i to przekazywane szybko a nie zamiatane pod dywan do czasu aż już nic nie idzie zrobić

Ciekawa

Czy to prawda że Agrolok robi również szkolenia w sobotę i niedzielę??

Dino
@Ciekawa

Nie

Barciak
@Dino

kłamiesz, robią, sam byłem w sobotę na szkoleniu z pierwszej pomocy

Glifisat

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Czasami można tego bolesne doświadczyć. Może i firma nie jest idealna jednak daje narzędzia i dużo możliwości na dobry handel. Mam porównanie niestety :)

Byłem na rozmowie w tej wspaniałej firmie.2 etapy ,1 telefoniczny,2 na miejscu .Ogólne wrażenie kiepskie,widać że mają wszystko wyliczone co do złotówki.Zadzwonili że mnie biorą, jednakże podstawa i niejasny system premiowania oraz brak kompetencji osób rekrutujących sprawił,że wybrałem pracę w banku:) Pozdrawiam.

Sławek
@Gość

Rozmowy w Agroloku nie odbiegają niczym od tego co mamy w innych firmach. Trochę o pogodzie, trochę o pracy, trochę się uśmiechasz, bo z reguły ponurych nie lubią nigdzie. Każda firma jest wyliczona do złotówki, bo taki jest rynek. Drapieżny, jak nie jesteś na to przygotowany to giniesz.

Dzień dobry! Na czym polegają szkolenia w firmie Agrolok? Czy szkolenia odbywają się w godzinach pracy? Czy są to szkolenia ze znajomości zakresu wykonywanej pracy czy jakieś kwestie personalne/samodoskonalenie itp? Słyszałem, że na szkolenia kładzie się tu duży nacisk. Pozdrawiam forumowiczów!

Czy firma zapewnia jakieś rozrywki sezonowe, wczasy pod gruszą, dopłaty do wakacji? Słyszałem o spotkaniach świątecznych. Czy rzeczywiście się one odbywają? Czy to typowa integracja czy coś innego? Na czym polegają i czy organizowane są tylko raz w roku? Pozdrawiam!

Czy to prawda że dają umowę o zakazie konkurencji i urlop można wziąść tylko w raz w roku w lipcu ?

PATRYK
@Nowy

Tak. To prawda tyle, że jeśli chodzi o urlop to dostaniesz w innym terminie lecz z wielkim oporem i wyrazem niezadowolenia. Ewentualnie odbije się na tobie prędzej czy później

Czy to prawda że zatrudniając się na ph trzeba lojalke podpisać ? Prosze o info bo zostałem zaproszony na rozmowę .

Byłam na rozmowie

Byłam na rozmowie o pracę. Stylowy pokój i czytanie co chwilę tych samych pytań z kartki. Odpowiadalam na wszystkie i co chwilę było pytanie. I co jeszcze i jak bardziej by Pani wcisnela śor przez tel. W moim odbierze, Rozmowa ogólnie taka nijaka. Nie wiem kogo potrzebują na to stanowisko skoro nikogo nadal nie przyjęli. Chyba inżyniera z NASA.

A teraz kilka słów: najpierw złożyłem cv za pośrednictwem (usunięte przez administratora). po około dwóch tygodniach dzwoni Pani i umawia na pierwszy etap rekrutacji - rozmowa telefoniczna. Data rozmowy następny dzień. Dzwoni już inna Pani i zadaje szereg banalnych pytań typu jak bym sprzedał to czy tamto jak się czuje w kontaktach z klientami. Pytania raczej z przysłowiowej (usunięte przez administratora) Sam mam kilka pytań....A odpowiedzi.... miód na moje uszy... pensja podstawową 3000 netto, jeżdżę do rolników wcześniej umówionych telefoniczne i zbieram zamówienia oraz proponuje zakup kolejnych produktów. Auto służbowe. Praca samodzielna. Brak umów lojalnościowych. Itp itd....... Po tygodniu dzwoni Pani i zaprasza mnie na spotkanie w centrali w celu omówienia szczegółów i podjęcia ostatecznej decyzji. (usunięte przez administratora)300 km do jakże wspaniałej firmy. Podjeżdżam i miły Pan z budki ochroniarza kieruje mnie do recepcji. Pani w recepcji informuje mnie iż muszę chwilkę zaczekać. W agroloku chwilka to jedynie 40 minut.... I w (usunięte przez administratora) mają że jechałem ponad trzy godziny i zaraz kolejne trzy godziny powrotu. Jednak moje oczekiwanie zostało wynagrodzone pojawiła się Pani która zaprosiła mnie do jakże eleganckiego pokoju na rozmowę. Gdy tylko wypowiedziała drugie zdanie czar prysł....chociaż nie, prysł po 20 minutach czekania.... pojawia się seria pytań tych samych co wcześniej przez telefon.(usunięte przez administratora). Miałem poznać szczegóły pracy a nie dowiedziałem się niczego. Wysokości pensji mi nie powie bo to zarząd decyduje, obszar mojego terenu mi nie powie bo to inny dział ustala, wspomina tylko że auto służbowe ma GPS i każdy kilometr prywatny to 84gr. Podnieca się szkoleniami i generalnie na większość moich pytań odpowiada że tego dowiem się na szkoleniu... (usunięte przez administratora) Bardzo lubila tez slowo gps w aucie. Zachwycala sie autem sluzbowym wiec myslalem ze moze tu mnie zaskocza (usunięte przez administratora)a kop w (usunięte przez administratora) po wycieczce 300 km. Wydalem kase na benzyne i stracilem caly dzien. (usunięte przez administratora)

Ewelina z Agroloku
@Kandydat

Dzień dobry! Przyjazd na rozmowę kwalifikacyjną nie jest równoznaczny z zawarciem umowy o pracę. Na rozmowie proponowane wynagrodzenie podawane jest w kwocie brutto i dotyczy płacy zasadniczej, natomiast wypracowana premia zależy od indywidualnej skuteczności handlowca.

Pytania na rozmowie rekrutacyjnej są podstawą takiej rozmowy. Kandydat na dane stanowisko dzięki nim dowiaduje się na jakim poziomie sprzedaży jest dana firma. Ponadto świadczą o poziomie szkoleń jakich może się spodziewać przed rozpoczęciem pracy. Wyniki firmy oczywiście są bardzo ważne- pytanie tylko jakim kosztem są one uzyskane.

wąs
@Kandydat

Mam wielu kolegów którzy pracują w różnych firmach np. agrolok(usunięte przez administratora)i inne mniejsze. Zawsze ale to zawsze każdy chwalił na początku jaka to jest cudowna, wyrozumiała i pro pracownicza firma. Jednak wszystko jest kwestią czasu. Niestety nawet miód jedzony zbyt często przestaje smakować. Każdy kto zmienił firmę na początku będzie jechał po byłym pracodawcy aż do momentu kiedy nie przypomni sobie jak tam wcześniej było fajnie....... . Pamiętajcie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, a notoryczni hejterzy co się przewijają non stop w komentarzach mają za to płacone żeby być taką wszą. Pracujcie żeby żyć, a nie żyjcie żeby pracować :)

Ann

Czy może mi ktoś powiedzieć trochę więcej na temat stanowiska Zootechnika ds. żywienia zwierząt? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Czy faktycznie tryb pracy jest 8 godzinny w promieniu zamieszkania, czy narzucone plany są możliwe do wykonania itp. Będę wdzięczna!

Ann

A wiesz coś może na temat zarobków na tym stanowisku? Czy ogólne zasady dwóch etapów rekrutacji oraz wyposażenie są podobne jak na stanowisku handlowca?

Bart.

Rekrutacja obecnie na specjalistę ds sprzedaży komponentów paszowych, pytanie ktoś coś wie o zarobkach i jakie dają auto do pracy? Osobowka czy jakiś busik z napisami co widać na drogach?

Magda 78

No i praca po minimum 9 do 10 godzin w terenie tyle wymagają .

Edyta

@Magda 78 Każda informacja na temat pracy w AGROLOK się liczy. Nadgodziny są dodatkowo płatne, czy do odbioru?

Magda 78
@Edyta

Hehe . ph który ma firmowy samochód powinien mieć liczony czas pracy od momentu gdy odpala firmowy samochód . tu tak nie ma . policz sobie że dojazd do pierwszego klienta zajmuje ci około 30 minut i kończąc pracę powrót zajmuje kolejne 30 minut minimum bo i w jedną i w drogą prowadzisz rozmowy z klientami i pracujesz . za to nikt nie płaci

Edyta

Chyba należy się z Tobą zgodzić - takie rzeczy (które opisała @Magda 78), nie są zgodne z prawem i dlatego należałoby jak najszybciej zrobić coś z tym faktem. A Ty sam pracujesz w AGROLOK, czy może wypowiadasz się z perspektywy byłego już pracownika?

Zostaw merytoryczną opinię o AGROLOK SP. Z O.O. - Golub-Dobrzyń

• Jak się pracuje w AGROLOK SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy AGROLOK SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AGROLOK SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 26 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AGROLOK SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w AGROLOK SP. Z O.O. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AGROLOK SP. Z O.O.