AGROLOK SP. Z O.O.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AGROLOK SP. Z O.O.

Szymon

Witam, za niedługo zaczynam pracę w agrolok na stanowisku przedstawiciel handlowy, chciałbym zapytać czy warto, jak odbierają nas rolnicy, i ile premi średnio da się zarobić miesięcznie.

@Szymon

Szymon, skoro zaczynasz niedługo u nas pracę, to daj sobie przestrzeń na zbieranie własnych doświadczeń. Od anonimowych użytkowników, którzy wstawiają komentarze pod różnymi nickami z tego samego IP, nie uzyskasz rzetelnych informacji. Premie są różne — zależą od wkładu pracy, czasami doświadczenia, korzystania z akcji organizowanych przez firmę, sezonu, etc. Mamy bardzo dużą bazę klientów zadowolonych ze współpracy z Agrolokiem, o czym na pewno się przekonasz, i tak — jak wszędzie — są osoby, które zerwały współpracę z jakiegoś powodu lub wręcz hejtują firmę. Wierzymy, że swoją pracą dołożysz cegiełkę do budowania pozytywnego wizerunku firmy, pozdrawiamy :)

Rys
@Szymon

Jakie auto służbowe dają?! Zazwyczaj jeżdżą blaszkami ale widać czasem toyotę chr, a może to jakiś dyrektor??? Jak z używaniem po godzinach ??

@Rys

Flota jest systematycznie wymieniana na Toyoty CHR i Citroeny C4, ciągle jednak dysponujemy też Berlingo, które m.in. w początkowym okresie są użytkowane przez nowych pracowników. Kilometry prywatne rozliczane są zgodnie z ogólnie obowiązującą kilometrówką.

Ani.

Witam. Pani bardzo miła poinformowała mnie, że decyzje są opóźnione. Dziękuję. Pozdrawiam.

Ani

Byłam na 2 rozmowie. I chyba się nie powiodło. Miała Pani zadzwonić albo napisać do końca tygodnia. Niestety odzewu nie ma. Szkoda.

@Ani

Wiadomości z decyzją o nie podjęciu współpracy niestety często lądują w folderach SPAM, proszę się upewnić. Niekiedy też rekrutacje przedłużają się z uwagi na nieprzewidziane wcześniej zdarzenia i proces niestety się opóźnia — jeśli potrzebuje Pani informacji zwrotnej, zawsze jesteśmy chętni do rozmowy pod numerem 56 682 39 13. Pozdrawiamy!

Dzień Dobry jakie realne zarobki PH wraz z podstawą? Czy takie 5-6tys jest realne?

Jacek
@Kandydat

Jak będziesz dużo sprzedawał i dostaniesz dobry teren to tak, Lecz dużej dostawy nie dostaniesz a zarabiać takie pieniądze to realnie jak się nie poddasz , zarobisz po roku.

Ciekawy
@Jacek

Bo niby w duecie się pracuje z handlowcem stacjonarnym a podstawa to ponad 3 tys więc 5 nie osiągnę nawet? Niby auto służbowe prywatnie to kilometry płatne ale nie wiem czy dotyczy to np jazdy po pracy czy weekendu

Handlowiec Stacjonarny

Super

Dzień dobry. Czy już coś wiadomo w sprawie pracy? Czy już decyzje zostały podjęte?

Witam pytam jeszcze raz jakie zarobki na PH jakie auto? Te Toyoty nowe faktycznie? Miałem już rozmowę telefoniczną czekam co dalej odpowie mi ktoś? Te 4 tys netto chyba dają racja?

Dzień Dobry Aplikowałem na pH pytanie jakie dokładnie są zarobki te ok. 5 tys się zarobi? Z podstawy ok 4 wyjdzie? Pozdrawiam widziałem auta nowe Toyoty?

Lenny

Witam często widzę ich ogłoszenie na OLX że potrzebują kierowców CE, czy jest tutaj ktoś kto jest kierowcą lub był i mógłby opisać pracę oraz warunki. Dodam, że chodzi o naczepy (nie wiem na 100%) silosy.

S

Przez 4 lata otwarcie ZUBRA obejrzało 2,5 tys osób,a badanie gleby 18 tys w 4 dni. To pokazuje że kierunek Muzeum Gleby i Dokuczajew to dobry kierunek. A zobaczmy że na filmiku nic nie na,Piza rozmową

Wanda i banda

Komentarz usunięty bo się nie podobał W skrócie... Jak już się zdecydują i wszystko wydaje się dograne to z dnia na dzień zmieniają zdanie zdanie o zatrudnieniu, uzasadnienie to jakiś bełkot. Moim zdaniem szkoda czasu i pieniędzy na wycieczkę do Golub-Dobrzyń. Widziałam wcześniej podobne komentarze do mojego, ale już ich nie ma.

Aleksander
@Wanda i banda

To znaczy ze przeszedłeś pozytywnie rekrutacje i byłeś już umówiony na pracę? Ale chyba do podpisania umowy nie doszło? Jak umotywowali rezygnacje? Zrobili to telefonicznie?

Qamyk

Byłem klientem, byłem pracownikiem i nadal uważam, że firma ma solidne fundamenty. Nie zrealizowałem się w pracy handlowca, ale warto było spróbować, zawsze to jakieś doświadczenie. Firma szkoli, głównie wewnętrznie, ale wiedzy przyswoić można na pewno sporo. Dużo pracy wkładają w rozwój osobisty ludzi, motywacje, świadomość etc. Jeśli szukasz swojej pierwszej pracy, ale naprawdę CHCESZ pracować a nie siedzieć bezczynnie na (usunięte przez administratora) - aplikuj.

S

Ten samochód do prób glebowych,fajna sprawa. Nie szpadlem czy łopatą a szybka próbka gleby. A jak już poziom próchnicy określa się to ta maszyna powinna jeździć po kraju,do wybranych stanowisk i mapę zawartości próchnicy można stworzyć. Z grubsza 2-5 proc jej będzie. Ale szczegółowa mapa to już byłoby coś.

Lucille

Czy firma zwraca koszt dojazdu do Golubia-Dobrzynia na rozmowę o pracę? Mam 300 km.

Bartek
@Lucille

Dojazd na własny koszt.

@Bartek

spore jest obłożenie kandydatami? zastanawiam się na ile będzie ryzykował, że się nie dostanie... zdalnie rekrutacji nie planowali jeszcze wprowadzać?

Dzień dobry jakimi samochodami jeżdżą ph? I ile zarabiają.

Annika

Hej Kochani czy ktoś podpowie jak przygotować się do rozmowy o pracę na stanowisko handlowiec stacjonarny? Jakie mogą zadawać pytania jak przygotować się do rozmowy

Kkkk
@Annika

Dlaczego akurat, ta firma A nie inna. W jaki sposób pozyskalabyś nowych klientów. Co byś zrobiła w takiej sytuacji gdyby klient zgłosił reklamację. Dostałem się na te stanowisko, na które Ty masz rozmowę. Powodzenia

Firma sie nie odzywa

Szukają przedstawiciela a praktycznie nie zadzwonili ani razu żeby zaprosić, a miałem spore doświadczenie w sprzedaży, widocznie szukają rolników lub nasienników tudzież ogrodników. Albo wymagania miałem za duże . No nic niech tam szukają idealnego kandydata który mało potrzebuje i mieszka w domu studenta lub z rodzicami to nie będzie wymagań. Jeśli chodzi o pracę przedstawiciela na tak dużą firmę to powinno minimum 4 do 5 tys być bez gadania

@Firma sie nie odzywa

a jest opcja, że już kogoś wybrali po prostu i dlatego nie dzwonią? tę stawkę to oni proponowali? a Ty tak właściwie ile im wołałeś?

@Firma sie nie odzywa

Firma działa ekonomicznie. Jak nie dzwonią to nie zawrą umowy. Po co dzwonić? Każda firma mówi że oddzwoni, bo tak wypada mówić.

Rafał

Czy agrolok posiada jakieś karty Multisport?

@Rafał

Agrolok w tej chwili nie korzysta z programów typu Multisport.

Wanda

Jakiego rzędu masz na myśli zarobki, których nie udaje Ci się otrzymać i za jaką konkretnie pracę? Piszesz to tak jakbyś uznawał to za nieadekwatne czy o co chodzi?

Xxx

A jak korzystać z tej opieki medycznej Jakieś wnioski czy jak to wygląda ?

@Xxx

Poprzez formalności związane z korzystaniem z pakietu medycznego poprowadzi Cię Dział Personalny. Skontaktuj się z pracownikami, a na pewno dowiesz się wszystkiego.

@AGROLOK SP. Z O.O.

Witam. Czy są może jakieś możliwości, aby zaraz po pierwszej umowie na czas próbny dostać umowę o pracę na pełen etat? Zależy mi na tym, bo staramy się z żoną o kredyt. Umowa w takim wypadku to podstawa.

Rozumiemy takie sytuacje, dlatego jest to możliwe — ważne, żeby zasygnalizować taką potrzebę przełożonemu. Zawsze rozpatrujemy sprawy pracowników indywidualnie — nie bez znaczenia jest oczywiście m.in. ocena dotychczasowego zatrudnienia. Zachęcamy do szczerej rozmowy :)

Lopez

Witam. Jutro odbywam rozmowę w sprawie pracy jako przedstawiciel handlowy. Chciałem zapytać czy warto i jak z zarobkami w tej firmie ?

Ciekawa
@Lopez

I jak poszło? Jak oceniasz rozmowę?

Jak pracuje się na stanowisku handlowca stacjonarnego? Jaka atmosfera?

S

Połowy tam rodziny nie ma. Kilka osób to rodzina. Atmosfera normalna. Jak masz coś sensownego do powiedzenia to słuchają,a jak nie to każą milczeć. To chyba normalne. Tam praca się liczy a nie gadanie. Dlatego większość ludzi w firmie wie że ma siedzieć cicho,bo nic nie wnosi tym gadaniem.

Teresa
@S

Ale z tego co piszesz to sensownych rzeczy słuchają. A doceniają takie pomysły potem?

@Teresa

To jak w życiu , większość ludzi mówi,ale lepiej by byli cicho. Czy doceniają? Pewnie zależy jaka ranga tych pomysłów. Sądzę że doceniaja. Za mało mam danych szczegółowych. W sumie wiele nowego nie wymyślisz,raczej usprawnisz to co jest. Choć 100 000 zwiedzających ZUBRA to byłby kosmos. Choć zamki typu Brodnica,Świecie zwiedza 30-40 tys osób rocznie. Czyli lokalne obiekty, dalej od dużych miast. Ale dodasz kawiarnię,płatny parking, pamiątki i obrót jest. A co tam jest do oglądania,poza fragmentem zamku? Elastycznie działają. Schemat,rama pewna i Ty w tym wszystkim,trochę masz swobody.

S

Staszek z czym masz problem? Wg Agroloku za to co robisz podwyżki nie ma. Co oni dostaną dodatkowo by dać podwyżkę? Bo to da im wartość dodaną. Ja np. napisałem że dam 100 tys turystów do ZUBRA. Myślą pewnie czy w to wejdą:) Pojadą do Malborka na zamek, zobaczą tłumy, obroty i może zrozumieją ten klimat. Tak naprawdę nie ma jasnych kryteriów jaka ta podwyżka ma być. Właściciel ma swoje widełki. Ciekawym zagadnieniem poznawczym byłoby zapytanie jak tworzą te widełki. Jak oceniają ten wkład. Bo tak naprawdę w każdej firmie wszyscy coś wnoszą,jasne,mniej lub bardziej. Tylko jak to obiektywnie zróżnicować. Wg mnie np. Wschód wymaga dużo pracy,ale ta praca jest niewymierna finansowo.I co wtedy?

Zostaw merytoryczną opinię o AGROLOK SP. Z O.O. - Golub-Dobrzyń

• Jak się pracuje w AGROLOK SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy AGROLOK SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AGROLOK SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 25 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AGROLOK SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w AGROLOK SP. Z O.O. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AGROLOK SP. Z O.O.