Bershka, Oxide

Katowice

Opinie o Bershka, Oxide

sucharo 2016-03-15 16:20:37
Hmm nie wiem od czego zacząć, ale osoby które chcą pracować w bershce w Silesi powinny sie dobrze zastanowić czy bedzie je stać na leczenie psychiatryczne potem. Zastępca z kierowniczka się nienawidzą, gnoją wszystkich podkładaja kłody pod nogi. Polecania są wydawane jak bynajmniej w auschwitz, nie bez powodu panuje wśród pracowników opinia, że pracuja w Bershwitz. Kasa może faktycznie jest dobra, jednak atmosfera w pracy jest straszna. Nie da się opisać jak bardzo potrafią zniszczyć człowieka w pracy. Wieczne prestensje nigdy nie ma sytuacji, że coś jest ok. Zawsze jest zle. Zastępca kierownika mobbinguje wszystkich pracowników, chyba cały region już ją zna, odzywki jak do śmieci, zmienianie ciagle grafików i nie informowanie o tym. Dysponowanie urlopem pracowników jak sie kierownictwu tylko podoba. Porażka. Dziewczyny są wiecznie zestresowane, boją się.
Zostaw swoją opinię o Bershka, Oxide - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bershka, Oxide