Gessler Sp. z o.o.

Opinie o Gessler Sp. z o.o.

gość 2009-09-12 15:57:01
Niestety jest tak jak słyszałam, nie płaci, nie dotrzymuje umów, nie dba o prawa pracownika, bałagan, chaos i dużo ściemy. To co się dzieje na kuchni przechodzi ludzkie pojęcie a klient lepiej że tego nie widzi. Szkoda słów.....
gość 2011-06-08 22:50:39
Pracowałem u pana A[usunięte przez moderatora] przed laty, był największym dłuznikiem miasta za niepłacony czynsz,media i wszystko inne, gdzie się da. Po pensję za miesiąc chodziło się do biura z pytaniem pół roku- chyba, że przez PIP.
Z drugiej strony- człowiek personalnie przemiły i barwny, mistrz kultury. Tyle, że- cóż, [usunięte przez moderatora] chyba tak należy nazwać.
Przypuszczam, że technik prowadzenia biznesu nie zmienia się na starość i nadal wszystko u pana A[usunięte przez moderatora] robi się spontanicznie. Ktoś pracuje lub pracował niedawno u Gesslera?
Pracowik 2016-01-20 06:40:44
Czy ktoś wie może gdzie ukrywa się Adam Gessler? Wiadomo że jest wielkim dłużnikiem i szukają go komornicy. Proszę o informację jeśli ktoś posiada takie- dla skrzywdzonych przez rodzinę Gesslerów osób. CZy on figuruje gdziekolwiek jako pracodawca?
hebcio 2016-04-23 22:38:53
Ich strona internetowa nie działa, wie ktoś co się własciwie stało z firmą Gessler, czyżby upadli/zamkneli działalność?
Zostaw swoją opinię o Gessler Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gessler Sp. z o.o.