Opinie o Magda Gessler Sp. z o.o. sp.k. w Łomianki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Magda Gessler Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Magda Gessler Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magda Gessler Sp. z o.o. sp.k. w Łomianki

Przyjmują praktykantów albo pracowników na staż do kuchni lub do obsługi sali w restauracji? Płacą w miarę normalne pieniądze czy stawka jest minimalna? Chciałbym się tu dostać bo taki wpis w CV może rozkręcić karierę, nie?

No tak, pani Magda miała post w socjalach w 2021 r., że szuka ekipy do kuchni z szefem na czele. Proponowała umowę przez 15 dni na czas bezterminowy i pisała, że trzeba mieć doświadczenie zagraniczne, bo "sami wiecie" :)) Tak że fajnie byłoby jakby niezwłocznie ktoś z pracowników jej lokali dał znać, co to znaczy mieć umowę terminową bezterminowo i z jakiej zagranicy to doświadczenie będzie w sam raz dla szefowej :D

wujo Nowy wpis

ceny z kosmosu a czy smacznie tak sobie żadna rewelacja jadałem lepiej i smaczniej co do czystości stolik był brudny ocena 3 -

Jak wygląda w ogóle rekrutacja do firmy jej? Ciekawe czy czymś się różni od takiej, która nie należy do tak znanej osoby, duże są wymogi i presja? Chętnie się dowiem, bo chciałbym spróbowac, bo jakby czemu nie? Będę wdzięczny za szczegóły tylko, pozdrawiam! :p

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Magda Gessler Sp. z o.o. sp.k.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Tata

W ubiegłym tygodniu - grudzień 2023 - byłem w restauracji Ale Gloria, Wa-wa, Plac Trzech Krzyży. Nie pamiętam gorszego jedzenia! Barszcz brązowo-rudy, kapusta nie kiszona, ale zakwaszana octem i kwaskiem cytrynowym, do tego podana zimna. Itd,itp … Po prostu porażka! Dobra była jedynie czarna herbata - wodę zagotowano poprawnie. Gordon Ramsey to z Magdy G. nigdy nie będzie!!!

Moi drodzy, czy mogę uzyskać od pracowników konkretne informacje? Plotki mnie niezbyt interesują, czy opinie o programie i pani Magdzie :( Jedyną informację na temat podjęcia pracy znalazłam w artykule, również plotkarskim. W jaki sposób dostaliście tu jakiekolwiek stanowisko? Ja jestem zainteresowana praca na kuchni, obawiam się tylko trochę, że restauracja ma bardzo duże wymagania co do umiejętności i doświadczenia pracownika :) Czy ktoś z niedużym doświadczeniem (2/3 lata) ma tu szansę rozwinąć skrzydła i karierę? Jak wygląda proces rekrutacyjny? Jest okres próby zapewne? , Na jakie widełki można liczyć? No i jak atmosfera wśród pracowników restauracji wygląda?:)

BARTEK

Witam. Wiele komentarzy , złych , dobrych. Mam pytanie , kto ją wypromował na taką celebrytkę. Kobieta , która udowadnia , że gary są nie myte . Przyglądając się temu wszystkiemu to ta kobieta się nie myje. Rozczochrane włosy , brak jakichkolwiek zabezpieczeń twarzy przy pracy przy garach. Swego czasu program realizowała u mojego znajomego w restauracji. Dwa dni to picie do upadłego .Jeden dzień realizacji programu koleś doznał szoku . Na koniec skasowała go 4000 zł za promocję. Fajnie co ?.

Ryszard

Cześć. Mam pytanie, bo tak ostatnio rozważałem iść i zapytać na miejscu ale jakoś odwagi mi brakowało. Czy właścicielka szuka przed sezonem wiosenno-letnim może nowych pracowników w formie kelnerów albo pomocy kuchennej? Na takie stanowisko chcę się załapać ale nie wiem, czy taka jest możliwość. Zaniepokoiło mnie bardzo, co pisaliście na temat umowy, że niby tu nie dają, a i że wynagrodzenie pozostawia wiele do życzenia. Jak to teraz wygląda? Poprawiło się coś? To zlecenie jest chociaż możliwe dostać?

Greg

Wszystko wszystkim nie rozumiem pani podejścia do Kuchni a mianowicie prowadzi Pani nie j dna restauracje . To dlaczego pani prowadząc program Kuchenne rewolucje nie ma pani okrycia głowy ? Przecież pani włosy mogą być w każdej potrawie. Czy taka wybita restauratorka nawet nie potrafi dać przykładu ! Włosy w jedzeniu to coś obrzydliwego !! Prowadząc program Kuchenne rewolucje i własną restaurację nie zwalnia panią o zakrywanie głowy

manek

jak ja widze to mi sie syzoryk otwiera ona jest nie normalna kobieta nawet nie umie o sobie powiedziec co robi z ludzmi i sie wysmiewa z nich jak potrafi grac wariatke

Zawiedziony

Ubieraj czepek na te twoje kłaki a nie mieszasz nad garami ja pracuję przy pakowaniu lodów i muszę nosić czepek.I rękawiczki na ręce.Zenada a uważasz się za damę.Wstyd.

Margot

Napompowana sylikonem baba, zachowanie (usunięte przez administratora) poniżanie ludzi to mnie aż przeraża chętnie bym zjadła to co sama proponuje, ale byłam tam gdzie robiła rewolucję i wszystko było słone

Ona

Gessler jest wyniosła nieprzyjemna uszczypliwa i lubi wymyślać ogólnie ciężka kobieta do współpracy . Bardzo zarozumiała kobieta która lubi jadąc za darmo.

Antoni
@Ona

Mówisz z własnego doświadczenia, czy wnioskujesz po tym, co widziałaś w TV?

Zigol
@Antoni

Stawiam że mówi po tym co widzała

@Zigol

No ale w programie przecież chyba jej tak nie przedstawiają? To ona nie płaci za to co zamawia tak wgl?

Dominika
@Ona

Co masz na myśli mówiąc, że jest ciężka do współpracy? Pracowałaś u niej? Możesz troszkę konkretniej to określić i powiedzieć jaki to ma wpływ na pracę?

Komentator
@Ona

Dobrze ze napisałeś ze jest tak ostra to znaczy ze wszystko działa jak bydła za mordę się nie weźmie to interes nie przyniesie zysku w sraczdonaldach nie ma jedzenia tylko czysty rak ludzie w smrodzie pracują za darmo a korpo zarabia pozdrawiam (usunięte przez administratora) klientelę sraczdonalda i pierdonki potencjalnych rakobiorow

Salva

Witam miałem okazję poznać P.Gessler i uważam że ta osoba jest (usunięte przez administratora) powinna trafić do szpitala (usunięte przez administratora), ona uważa się za damę i obraża do okoła wszystkich , dla mnie ona jest zgrubiałą i stuknięta (usunięte przez administratora)

Urszula
@Salva

Ale to jest wątek o jej firmie, a nie o niej. Od razu musisz ją tak obrażać? Jak Ci się nie spodobała to dlaczego tego nie przemilczysz?

opinja

zamówiłem na święta w cukierni pani gessler przy ulice Mokotowskiej sernik i makowiec.Sernik okazał się nie do zjedzenia a makowiec stary. Reklamowałem te wyroby .Co z tego że reklamacja została przyjęta i zaproponowano ni zadość uczynienie.Co z tego jak święta miałem do d....

Krzysiek

Porazka ,smietana do ciasta z plackow ziemniaczanych,kobieto

@Krzysiek

Ale co w tym takiego? Jakoś źle się usmażyły?

Polak

Dzień dobry Państwu, Nie jestem kucharzem i kilka razy w życiu oglądałem program Kuchenne rewolucję. Kiedyś widziałem z jakiś odcinku jak p. Gesler mówiła o (usunięte przez administratora) i truciu klientów, a w dzisiejszym odcinku Kuchenne rewolucje, odc. 9 - Kętrzyn, Zajazd pod Zamkiem kroili surowe mięso na niebieskiej tacce do krojenia zamiast czerwonej, a potem cebulę. Dobrze by było poinformować p. M Gestler by się douczyła i zwracała uwagę na bezpieczną pracę w kuchni i by nie stwarzała zagrożenia dla zdrowia klientów. To nie żart jeśli Państwo możecie to wyślijcie jej tego maila i niech sobie oglądnie ten odcinek i sprawdzi pracę pod względem zasad pracy z surowym mięsem (czerwona deska), ryby - niebieska a nie warzywa, itd...

PAWEL
@Polak

W 100% ta kobieta tylko reklamuje siebie a właściwie sztuczną fryzurę twarz itp!!!ale gotować nie potrafi najlepiej jej wychodzi robić (usunięte przez administratora) w restauracji niż pomagać nawet nie żal mi tej sztucznej baby ttlko ludzi którzy mysla że on im pomoże

Gabriela
@PAWEL

Nie zamierzam bronić Pani Magdy, ale trzeba pamiętać, że w telewizji rzadko mamy okazję, aby poznać prawdziwy charakter danej osoby, częściej jest to wizerunek sceniczny, narzucony przez reżysera... Zastanawiam się, czy miałeś okazję pracować dla Pani Magdy, czy Twoja niechęć wynika tylko z oglądania programów, w których ona występuje? Bardzo interesuje mnie, jaką osobą jest naprawdę, jeśli miałeś okazję, aby zamienić z nią chociaż słowo, napisz o tym.

Urszula

Czemu niby głupio? A Ty ją znasz na żywo że się tu wypowiadasz??

Wam

Pani Gessler. Nie pracuje się na kuchni z lakierem na paznokciach bez rękawiczech... a chcesz ludzi uczyć? Wiem że Pani pojęcia nie ma tylko niestety mąż miał. Proszę się zastanowić nad sobą

Mariusz Chopin

W czym mogę pomóc?

Jan Sebastian Trach
@Mariusz Chopin

Potrzebuję klucza francuskiego, względnie zwykłego rozmiar 13

@Mariusz Chopin

Poproszę tatara ze śledzia po węgiersku na razowym chlebku z masełkiem oraz szklankę wody z lodem. ;)

Jan Sebastian Trach
@Maria

Ale najpierw klucz francuski

Wolfgang Amadeusz Mozzarella

A ja poproszę ser pleśniowy, czy można go dostać?

Mariusz Chopin
@Wolfgang Amadeusz Mozzarella

Ja niestety umiem przyrządzać tylko kaczkę w occie oraz chipsy z opakowania ;)

Antonio Viertarri

Witam kolegów i koleżankę po fachu

Dawid Nadwstało
@Antonio Viertarri

Czy mogę dostać jakieś lekcje na pianinie?

Burrito Hemingway
@Dawid Nadwstało

Mogę pomóc

Andrzej Wuwuzela
@Burrito Hemingway

Może zrobimy jakiś koncert?

Baleo

To (usunięte przez administratora) gotować może trochę umnie od 1-5 u mnie 3+ I przereklamowana gruba świnia

Zostaw merytoryczną opinię o Magda Gessler Sp. z o.o. sp.k. - Łomianki

• Jak się pracuje w Magda Gessler Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Magda Gessler Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magda Gessler Sp. z o.o. sp.k.?

Magda Gessler Sp. z o.o. sp.k.
  • Kasztanowa 16
    05-092 Łomianki

Magda Gessler Sp. z o.o. sp.k.