Opinie o Batlog Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Batlog Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Batlog Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy kolejowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Batlog Sp. z o.o. w Poznań

Michał Nowy wpis

Czy firma nadal ma postój ?

yonk Nowy wpis

masz rację @gremio że nie muszą mieć swojej strony. Ale dla mnie który u nich szukam pracy jest to dużym utrudnieniem. Powinni myśleć o swoich klientach. Przecież strona nie jest tak bardzo droga i trudna do utrzymania. Pozostaje mi kontakt u nich na miejscu

kacper Nowy wpis

no właśnie czytałem że to agencja pracy ,tylko własnie nie ma żadnych konkretów o niej, w google nie wiele jest, nie pokazują się jakoś super wysoko i właśnie ciekaw jestem od czego to zależy? od tego że są małą agencją czy może po prostu mają takie obłożenie już że większego nie potrzebują i dlatego nie starają się o rozgłos?

gremio Nowy wpis

Batlog to agencja pracy ze swoją siedzibą w Poznaniu. Rzeczywiście niespecjalnie potrzebują rozgłosu w sieci bo i bez tego potrafią radzić sobie całkiem nieźle na rynku pracy, zwłaszcza że w tych okolicach chętnych do pracy nie brakuje, a i do wyjazdu nie jest wcale przecież tak daleko na zachdów ...

Czy po rozmowie w Batlog Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
Bartek

Myślałem że od kwietnia coś się zmieniło i że zadbali o stronę interentową, ale niestety z tego co widzę to nadal jej nie posiadają... strasznie szkoda bo działają tym na swoją niekorzyść. Jak to ktoś ostatnio powiedział, "czego nie ma w internecie to nie istnieje". Mam nadzieję że wpadną na pomysł założenia jej :)

kali
@Bartek

niby tak , ale Batlog zajmuje się akurat czymś co niespecjalnie moim zdaniem wymaga koniecznie obecności w sieci. Zresztą najlepszym dowodem na to własnie jest fakt, że pomimo braku strony radzą sobie całkiem nieźle i nic specjalnie nie wskazuje na to , aby szykował się ich nagły upadek . Także nie zgadzam sięz Tobą

lukas

Janek, zawsze możesz zapytac tutaj na forum, może ktoś akurat zajrzy i odpowie, ale faktycznie strona internetowa by się przydała.

Janek

Szkoda, że nie mają strony internetowej, bo w dzisiejszych czasach to najlepsza wizytówka firmy, wie ktos w takim razie skąd mam czerpać informacje o Batlog?

roro

W krajowym rejestrze sądowym Batlog ma rejestr, takze chyba działaja, tylko nie maja strony www, w sumie nie musza mieć.

Będziesz bohaterem BLOGA!!!

konsultant

jak wy zatrudniacie ludzi.Kazać im zakładać firmę i potem nawet Zusu za nich nie płacić.A płacicie tak mało za usługę,że no lipa Sant giront.

bez zasad

zus za mnie zapłać

(usunięte przez administratora),co przed sądem udowodnię.

j.w

wysłałem tam gdzie trzeba,nie chciałeś odebrać.

Bartosz Dobecki

Patrick,mam chyba twoją umowę o pracę z Probatem,którą mi dałeś nie wiem po co na zgromadzeniu wspólników w lutym ubiegłego roku.Zadzwoń do mnie żeby się umówić jak ją odbierzesz,bo chyba jest ci potrzebna?Piszę tutaj,bo za cholerę nie mogę się z tobą koleś skontaktować.Bartosz Dobecki

W czym ci idzie najlepiej \\\\\\\"kolego\\\\\\\"?Trzepiesz kasę?

kolega z probatu

W czym ci idzie najlepiej "kolego"?Trzepiesz kasę?

Jeżeli to jest to o czym myślę to kompletna porażka....szkoda słów

Zostaw merytoryczną opinię o Batlog Sp. z o.o. - Poznań

Batlog Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Grottgera 16 lok. 1
    60-758 Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042