Batlog

Poznań

Opinie o Batlog

anonim 2011-05-16 23:46:14
Jeżeli to jest to o czym myślę to kompletna porażka....szkoda słów
kolega z probatu 2011-07-08 23:41:42
W czym ci idzie najlepiej "kolego"?Trzepiesz kasę?
anonim 2011-07-08 23:44:07
W czym ci idzie najlepiej \\\\\\\"kolego\\\\\\\"?Trzepiesz kasę?
Bartosz Dobecki 2011-07-09 23:10:26
Patrick,mam chyba twoją umowę o pracę z Probatem,którą mi dałeś nie wiem po co na zgromadzeniu wspólników w lutym ubiegłego roku.Zadzwoń do mnie żeby się umówić jak ją odbierzesz,bo chyba jest ci potrzebna?Piszę tutaj,bo za cholerę nie mogę się z tobą koleś skontaktować.Bartosz Dobecki
j.w 2011-08-06 22:37:05
wysłałem tam gdzie trzeba,nie chciałeś odebrać.
anonim 2011-12-04 23:33:45
(usunięte przez administratora),co przed sądem udowodnię.
bez zasad 2012-03-01 23:33:48
zus za mnie zapłać
konsultant 2012-03-05 00:12:25
jak wy zatrudniacie ludzi.Kazać im zakładać firmę i potem nawet Zusu za nich nie płacić.A płacicie tak mało za usługę,że no lipa Sant giront.
ja 2012-04-17 00:13:41
Będziesz bohaterem BLOGA!!!
roro 2014-04-02 23:15:24
W krajowym rejestrze sądowym Batlog ma rejestr, takze chyba działaja, tylko nie maja strony www, w sumie nie musza mieć.
Janek 2014-04-07 15:04:26
Szkoda, że nie mają strony internetowej, bo w dzisiejszych czasach to najlepsza wizytówka firmy, wie ktos w takim razie skąd mam czerpać informacje o Batlog?
lukas 2014-04-15 15:31:17
Janek, zawsze możesz zapytac tutaj na forum, może ktoś akurat zajrzy i odpowie, ale faktycznie strona internetowa by się przydała.
Bartek 2014-11-30 23:12:38
Myślałem że od kwietnia coś się zmieniło i że zadbali o stronę interentową, ale niestety z tego co widzę to nadal jej nie posiadają... strasznie szkoda bo działają tym na swoją niekorzyść. Jak to ktoś ostatnio powiedział, "czego nie ma w internecie to nie istnieje". Mam nadzieję że wpadną na pomysł założenia jej :)
kali 2015-01-31 15:34:34
niby tak , ale Batlog zajmuje się akurat czymś co niespecjalnie moim zdaniem wymaga koniecznie obecności w sieci. Zresztą najlepszym dowodem na to własnie jest fakt, że pomimo braku strony radzą sobie całkiem nieźle i nic specjalnie nie wskazuje na to , aby szykował się ich nagły upadek . Także nie zgadzam sięz Tobą
gremio 2015-02-24 02:15:31
Batlog to agencja pracy ze swoją siedzibą w Poznaniu. Rzeczywiście niespecjalnie potrzebują rozgłosu w sieci bo i bez tego potrafią radzić sobie całkiem nieźle na rynku pracy, zwłaszcza że w tych okolicach chętnych do pracy nie brakuje, a i do wyjazdu nie jest wcale przecież tak daleko na zachdów ...
kacper 2015-03-18 10:37:06
no właśnie czytałem że to agencja pracy ,tylko własnie nie ma żadnych konkretów o niej, w google nie wiele jest, nie pokazują się jakoś super wysoko i właśnie ciekaw jestem od czego to zależy? od tego że są małą agencją czy może po prostu mają takie obłożenie już że większego nie potrzebują i dlatego nie starają się o rozgłos?
yonk 2016-05-20 22:40:45
masz rację @gremio że nie muszą mieć swojej strony. Ale dla mnie który u nich szukam pracy jest to dużym utrudnieniem. Powinni myśleć o swoich klientach. Przecież strona nie jest tak bardzo droga i trudna do utrzymania. Pozostaje mi kontakt u nich na miejscu
Zostaw swoją opinię o Batlog - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Batlog