Opinie o Ceramika Nowa Gala SA w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ceramika Nowa Gala SA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ceramika Nowa Gala SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ceramika Nowa Gala SA w Warszawa

hghg

nie zawadzi wiedzieć

jeżeli ktoś jest uczciwy to ani sprawdzanie torby czy też dmuchanie w alkomat mu nie przeszkadza chyba że coś na sumieniu jest to wtedy o szczegóły sie czepia.

nick

a jak to się ma z alkomatem też mogą sami sprawdzać ?

wladza

ochorna moze tylko zajrzec do torby ale tylko i wylacznie na terenie obiektu pracy Nie maja prawa przeszukiwac zawartosci torby lub kieszeni ,to tylko moze odbywac sie przy obecnosci policji

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ceramika Nowa Gala SA? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
nick nick

a czy ktoś się orientuje czy ochrona może sprawdzać przy wyjściu nasze torby czy reklamówki czy to zgodne z prawem że każdy pracownik ochrony może to robić czy trzeba mieć może na to jakieś uprawniena by kontrolować ?

ivo

kto przychodzi wczorajszy do pracy ewidentnie prosi się sam o zwolnienie prędzej czy później wpadnie z alkomatem

znajomy
@ivo

chodzi o (usunięte przez administratora) to niemożliwe.Może zwolnili tę od Kierowniczka z pod Opoczna bo nic nie robiła tylko randkowała z liniowym. Ta druga o ile mi wiadomo to sporo na zakładzie przeszła,ale dalej pracuje..... chyba. No bo jakby ją zwolnili to kogo by podglądał (usunięte przez administratora).... Nazwiska nie znam ale wiadomo o kogo chodzi. Pozdrawiam dziewczynę bo jest przesympatyczna i znosi coś takiego. Swoją drogą gdzie jest kierownik skoro na coś takiego się zgodził. A ona zasługuje na lepsza robotę, ale każdy ma prawo wyboru....no może poza tymi co ich zwolniono.Pozdrowienia dla kadry kierowniczków (usunięte przez administratora)

gość

a co z ta panią z ochrony co (usunięte przez administratora)dalej na gresie pracuje ?

klep

czemu nikt z opoczna nie straciłl pracy czy ktoś może to wytłumaczyć

Santa klaus

ja też się zgadzam!!! a co do ochrony to jest spoko , słyszałem ,że zwolnili (usunięte przez administratora)!bardzo przykre bo gość wiedział co robi i znał się no żeczy .A czy ktoś może mi powiedzieć czy to prawda ,że zwolnili tą przesympatyczną (usunięte przez administratora)z 2-ki,jeśli to prawda to wielka szkoda ,pracowala za trzech .

turbo D.

pikne życzenia Dowidzynia

'st

Janie znowu cię uratowali

ORMO

Piszcie tak aby każdy mògł przeczytac i zrozumiec co napisane. Bo w innym razie nigdy nie wejde na to forum. Zachowujcie się grzecznie i piszcie ładnie dużymi literami

roma

panowie ochrona z ng prosze przeczyta swoje uprawnienia i obowiazki co mozecie a czego nie bo wasza znajomosc widze jest bardzo mizerna w tym kierunku i zeby to nie skonczylo sie zle

Agent Tomek

na gazeta pl. Ktoś tam czytał ?

Agent Tomek

ponoć lista była ale przez 1 minutę, później znikła.

TOMAS

ludzie ! opoczno jest nie do ruszenia.

TOMAS

ludzie ! opoczno jest nie do ruszenia.

edi

jedno wielkie (usunięte przez administratora) szkoda tylko ludzi co tam pracowali i od tak poszli z torbami - ale opoczno ?opoczno nie...

Ceramika Nowa Gala SA