Opinie o Ceramika Nowa Gala SA w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ceramika Nowa Gala SA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ceramika Nowa Gala SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ceramika Nowa Gala SA w Warszawa

ngng

Witam . Szukam ludzi z Końskich do wspólnych wyjazdów do Starachowic do pracy w Cerradzie. Nowy zakład. Obecnie chcą zatrudnić : 1. przedstawiciel handlowy na rynek polski 2 Przedstawiciel handlowy na rynki wschodnie 3 Grafik kreatywny 4 Ankieter – praca dla studentów 5 Przedstawiciel handlowy – Ukraina 6 Specjalista ds. Wdrożeń 7 Elektryk, Automatyk 8 Pracownik do obsługi urządzeń ceramicznych - 18 miejsc. 9 Specjalista ds. szkoleń Chętnych zapraszam do odpowiedzi na tym forum.

mmm
@ngng

Jaka kasa na produkcji ? I do wdrożeń?

Pacco

A czy wogole któryś zmianowy coś tam umie??? Czy to na gresie czy gali?? Jeden ch...

Moz

Prezes nie wie co tam się dzieje. Zrozum to. Kierownicy zakładu boją się zmianowych. Dają im święty spokój. A w zamian wiedzą że Ci na nich nie doniosą. Miały być roszady. Zmianowy z jednego zakładu miał iść na drugi itd. No to powiedział że nie pójdzie i Kier . P z CG się wycofał. Ciekawe jaką ściemę walnął na naradzie.

hedgg

Nie pisz "pewnie" bo wiesz że to ten sam mistrz ( Kierownik zmiany). On musi opierać się na byłych bo sam niewiele umie. Kierownik Zakładu to toleruje, bo jest wystraszony o pracę. Ale trzeba przyznać, że tyle lat układa sobie Kierowników Zakładu że go się boją. Jest gwiazdą. Mówią na niego "Nóżka" bo lubi siedzieć na biurku na młynowni.

Scania

@Cer o czym Ty piszesz? Na Gresie byłem niedawno jako kierowca ciężarówki po ....trzy palety (bo resztę zabieram z innej firmy). Wszedłem na ten zakład i mimo, że tam pracowałem parę lat nikogo nie poznaję. No, prawie nikogo.Zmianowi dociągną pewnie do emerytury i brygadziści też. Widoki? Zmianowy siedzi w budzie na biurku z nogą na nodze, brygadzista obok na krześle roześmiany od ucha do ucha. I ich nikt nie rusza. Kamuflaż opanowali do perfekcji bo nim się zorientowałem wybiegli z tej budy jak poparzeni. Chyba dostali cynk na telefon że ktoś może z "góry" idzie. Było tylu fajnych doświadczonych ludzi i co? Zwolnienia pod byle pretekstem a reszta starych pracowników widząc co się dzieje mimo, że nie chcieli "uciekać" dała sobie siana z tą robotą. Jak mi powiedział inny kierowca :" Na produkcji zostali fachowcy z okolicznych wsi, robią jak nie ma wykopków, sianokosów, żniw, itp". Powiedzmy sobie szczerze, że zostali pewnie ci co są bliżej ucha Kierownictwa Zakładów czy tam Dyrekcji Zakładu jak zmianowi. Wożę płytki i widzę że kilku dealerów zrezygnowało z płytek z CG. Pracownik jednego mówił że wymiary i deformacje były z kosmosu. A przecież ktoś to powinien nadzorować. Tak więc zwolnienie kogoś z dołu to pójście na łatwiznę wg mnie to można dać po premii itp. NG też coraz mniej się wozi. Ceramiki Końskie coraz więcej. Mają chyba mniejsze koszty bo i cenowo jest lepiej.

Pewnie ten co kolesia z "Valdi Ceramica "chciał. Gościu odchodził w chwale że taką kasę zarobi i ma wszystkich w doopie a firma padła. Teraz ten "miszcz" z CG go przyjął.Tak to ta sama zmiana z tym pijakiem.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ceramika Nowa Gala SA? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Dwójka

Tak. Opierdzielaly się i wyleciały. Ot co.

zainteresowany

a co to się na dwójce dzieje że zwolnili kobiety wiecie coś ?

Czy to prawda, że nie będzie się można zwolnić z dnia na dzień tylko firma chce aby odbębnić okres wypowiedzenia? NIedługo chcę się zwolnić a kolega mówi że R. wybitny ceramik nikogo nie chce puścić bez okresu wypowiedzenia? Mój przyszły pracodawca musi czekać na mnie kilka tygodni? A co z ludźmi z trzy miesięcznym wypowiedzeniem? Wiem, że lipnie wygląda zatrudnianie nowych pracowników bo nie chcą tu przychodzić ale co mnie to obchodzi? Kierownicy zmianowi są telefonistami i nic nie umieją ale ich się trzyma w firmie bo ściemniają przed przełożonymi a Właściciel nawet nie wie o co tam chodzi.

PIP
@pracownik

Słyszałem o tym. Umowy na czas nieokreślony, uzależniony jest od okresu zatrudnienia u danego pracodawcy, wynosi odpowiednio: 2 tygodnie przy przepracowaniu okresu krótszego niż 6 miesięcy 1 miesiąc przy przepracowaniu okresu co najmniej 6 miesięcy 3 miesiące przy przepracowaniu co najmniej 3 lat W przypadku wypowiedzenia umowy na czas nieokreślony istotne znaczenie ma okres zatrudnienia pracownika u danego pracodawcy. Do okresu zatrudnienia wlicza się pracownikowi zatrudnienie u poprzedniego pracodawcy: Jeżeli pracownik wykonywał pracę związaną z odpowiedzialnością materialną za powierzone mienie, wówczas pracownik i pracodawca mogą w samej umowie o prace określić dłuższe okresy wypowiedzenia. Mogą one odpowiednio wynosić: 1 miesiąc przy przepracowaniu okresu krótszego niż 6 miesięcy 3 miesiące przy przepracowaniu okresu co najmniej 6 miesięcy Jeśli będziesz miał problem napisz. Pomogę Ci. Ludzie nie dajcie się manipulować tej "firmie".

Jestem ale ...niedługo
@PIP

Zawsze można iść na chorobowe. Więzienie pracownika to przestępstwo.

Prince

Max. Ta firma często sama pozbywala się specjalistów, profesjonalistów. Ale jak to mówią " jaka ścieżka prowadzi do firmy, taka firma". Błoto i ciemno. Teraz przejść koło NG to raczej tylko w gumiaczkach.

Magazyn

To dlaczego Rafałku brak chętnych?

Stepi

Zmieniła twarz!

misza

heeeeeeeeeeeeeeee to dobry artysta

Kris

Dużego wyboru raczej nie ma. Parę kolekcji. Płytki raczej ze średnim designem. Kupiłem kiedyś dosłownie kilka pudełek, kilkanaście metrów. Trzy odcienie na ścianie w łazience. Inne ceramiki mają o wiele większą ofertę i bardziej korzystne ceny. A łazienkę remontowane po raz kolejny. Płytki z Opoczna. A z gali badziewia już nie kupię.

Bezzebny z pras

Zmianowy, ty to się lepiej chłopcze weź do roboty darmozjadzie. Nic nie robisz, sciemniasz 8h i za to kasę bierzesz.

Suchy

Co mądrzejsi już uciekli. A nie ma ofert bo nikt nie chce przyjść. I dali sobie spokój. Ale Franek jak chcesz tu pracować to zapraszam, poznaj na własnej skórze jaka miła atmosfera panuje w gali. Jakie zarobki, itd.

Zmianowy
@Suchy

Jaki Franek. Rafałek to nie franek

Gaweł

Paweł, co ty pi.......sz ?! Jakie ok! To dno i szuwary. Totalnie odradzam.

Pawel

Generalnie ok, polecam prace w tej firmie. Pozdrawiam

Podwładny brygadzisty matoła

Rządzić to może zarciem w swojej lodówce. Tylko próbuje wydawać polecenia. Z różnym skutkiem zresztą.

Chorobowe

Czyli najprościej zmienić kadrę zarządzająca, wszelkich "reformatorów".Wymienić od podszewki, od kierowników niższego szczebla aż po dyrekcję. I ruszyć ostro "z kopyta".

jestem_z_miasta

Nie moge wiesniak sie z toba zgodzic, mysle ze firma ma potencjal, ta branza jest dosyc chlonna. Jesli subiektywna ocena pracownikow warunkow pracy i relacji w zakladzie jest negatywna, nalezy zastanowic sie tylko i wylacznie nad strategia zarzadzania firmy, ewentualnie kompetencjami kadry zarzadzajacej tej czy innej firmy. Nie mozemy jednak oceniac wszystkich firm branzy wedlug jednej z nich.

wiesniak

Chodzilo mi o to korol, ze rentownosc takiego zakladu nie jest duza, jesli jeszcze w dodatku kadra pozostawia duzo do zyczenia i relacje interpersonalne nie sa zbyt dobre, to juz calkowicie nalezy unikac podjecia zatrudnienia w takiej firmie, korzystac z rad ludzi z tym podobnych forow

Ktoś
@wiesniak

No i co że po licencjacie, a brygadzista ma zawodówkę jak na jednym dziale i nim rządzi. Teraz szkoła się nie liczy.

Ceramika Nowa Gala SA