Opinie o RDZ Architekten w Kołobrzeg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie RDZ Architekten. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie RDZ Architekten o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RDZ Architekten w Kołobrzeg

Robert

Firma uznana za dobrego pracodawcę przez setki osób ale to nie znaczy, że wszystkich zadowala, szkoda.

Kasia Nowy wpis
@Robert

Jeżeli średnią z opinii prawie 300 osób , która wynosi 2/5 gwiazdek uznamy za pozytywną....to TAK. FIRMA TO NAPRAWDĘ DOOBRY PRACODAWCA ;)

Ania Nowy wpis
@Robert

Nie znam ani jednej osoby, która uważałabym Jacka za dobrego pracodawcę, ani z tych u niego pracujących , ani z otoczenia . Część komentarzy pisze sam Jacek, słabe :)

Lidia Nowy wpis

No ładnie... Ktoś pisał o średniej z ocen 2/5 w 2020 mamy 2022 i jest 1,8/5... wyjaśniłby ktoś dlaczego? Jest tak samo jeśli chodzi o warunki, które tu opisywali czy niestety coś się pogorszyło?

adro

Dzięki temu że kapitał niemiecki @kliper, można zawsze liczyć na to, że pieniądze będą wypłacane w terminie. Kłopotów finansowych nigdy nie mieli. A zatrudniają na umowę o pracę co jest jeszcze bardziej korzystne dla pracownika niż zatrudnienie na umowę zlecenie

Były pracownik Nowy wpis
@adro

Pieniądze wypłacane w terminie.. chyba pomyliliśmy pracodawców :) . No chyba widełki plus minus miesiąc to jeszcze "w terminie". Panie Jacku, nie wstyd Panu wystawiać sobie samemu opinie, do tego tak nieprawdziwe ??:)

Ostatnie wpisy opublikował najwyraźniej administrator :) ( którego notabene nasz "przedmiotowy" pracodawca zna, więc nie ma się co dziwić.) Szef całego biura RDZ to "najlepszy, najwspanialszy", bez dystansu do siebie , zakompleksiony mężczyzna, maluczki człowiek, który to z lekkością wyładowywuje swoje frustracje na pracownikach. Nikomu nie polecam, trochę tam przepracowałam, bo potrafiłam swoje wytrzymać Roszada jak nigdzie indziej. Szkoda czasu i wysiłku. Nie byłam doskonała, ale dziwnym trafem akurat za mojej "kadencji" nikt nie był nawet wystarczająco "dobry"...ok, był ale po niedługim czasie przestał ;). Praca tam zniszczyła psychicznie wielu ludzi. A biuro jak biuro, projekty bardzo przeciętne, albo wręcz nieprzeciętnie nijakie, wykonywane typowo pod inwestorów. Nigdy nie rozumielismy zachwytu Bossa nad tym co robi, więc jeżeli ktoś jest estetycznie wrazliwy, może nie być łatwo. Nagrody typu makabryła nie są Panu S.obce. Ale estetyka to najmniej problematyczna i ZŁA kwestia tego całego projektowego królestwa. Pozostaje niesmak.

Brałeś udział w rekrutacji do RDZ Architekten. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Klaudia

@Agata biuro jest przyjazne dla początkujących architektów. Praca przy zróżnicowanych projektach daje możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Agata

@Klaudiarozumiem, że praca w tej pracowni wypada bardzo pozytywnie na tle Twoich wcześniejszych miejsc pracy. Możesz powiedzieć też coś więcej o możliwościach rozwoju jakie daje praca w RDZ Architekten? Piszesz, że pracownicy mogą liczyć na wsparcie zarówno od szefa, jak i współpracowników. To na pewno ważne dla osób, które dopiero zaczynają pracę w tym zawodzie. Czy dobrze rozumiem, że również takie osoby mają szansę na pracę w firmie? Jeśli tak, to będzie to dobra informacja dla wielu osób, które są w trakcie szukania potencjalnego miejsca pracy.

Klaudia

Biuro RDZ-A daje możliwość pracy nad dużymi i ambitnymi projektami. Projektowana tam architektura jest na najwyższym możliwym poziomie. Można się wiele nauczyć, co jest szczególnie cenne dla osób, które stawiają pierwsze kroki w tym pięknym zawodzie. Wynagrodzenie wypłacane na czas. Współpracownicy i szef są bardzo pomocni, chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem. W biurze panuje niesamowicie rodzinna atmosfera, której nie doświadczyłam w żadnej innej pracowni.

Agata

@adro czy dalej jesteś pracownikiem RDZ Architekten? Możesz powiedzieć jak obecnie wygląda praca w firmie? Co wyróżnia tego pracodawcę od innych pracowni architektonicznych? Jakie możliwości rozwoju dała Ci ta praca? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

goblinek

Stronę rdz architekten z kolobrzega ma naprawdę ciekawą, podoba mi się takie podejście, też stąd moje zainteresowanie firmą. Udało mi się jakiś czas temu zakupić działkę własnie w okolicach Kołobrzega i chciałbym tam postawić pierwszy dom i chce żeby był z prawdziwego zdarzenia. ktoś projektował coś włąsnie w architekten żeby powiedzieć czy dają radę nietypowym projektom

Jim Bim

Buhahahahahahahahahaha... "Też bym się chętnie doweidzieł", "sietutaj", "rpacy", "mzian"... Kogo Pan zatrudnia Panie administratorze? Jak już Pan zmyśla i wymyśla to przynajmniej wiarygodnie...

ja-pracowałem tam

Bez problemu mogę powiedzieć, że nie grają komuś trybiki... Pan (usunięte przez administratora)pracował jako projektant przy tworzeniu Hosso, czym się chwalił oficjalnie w biurze, RDZ nie musiało wtedy istnieć. Przestań już to tak męczyć...

aR
@ja-pracowałem tam

aR Zgłosiłeś się do pracy bo nie wiedziałeś, że robił hosso a odszedłeś jak się to wydało?

archIKAR

@ ja-pracowałem tam pod oboma domami handlowymi Hosso wymieniana jest jako autor pracownia Demiurg, pp. Majewscy. Czy wiesz, co piszesz?

@archIKAR

Tak, wiem co piszę. Nie, będę się już tu udzielał. Wyraziłem swoją opinię. Kto mądrzejszy, ten wyciągnie jakieś wnioski dla siebie. Narka

archlKAR
@ja-pracowałem tam

HOSSO powstało w 2005 a RDZ w 2008 bo sprawdziłam w ewidzie. Czy mi się zdaje czy coś tu jednak nie gra?

ja-pracowałem tam

oczywiście nagród tyle ile wygranych w makabrylach... -Hosso w Kołobrzegu według tygodnika "Polityka" to arcykoszmar architektury, -Hosso w Koszalinie zajeła 2. miejsce na makabryłę roku 2008... jakoś tymi osiągnięciami biuro się nie chwali... nawet nie wrzuciło tych projektów na swoją stronę... p.s. lucho rozumiem, że starasz się podbudować swoje własne ego i doszukujesz się czegoś dobrego u pracodawcy... ale lepiej dla ciebie i twojego CV bedzie jak zmienisz pracodawce pozdro

ja-pracowałem tam

śmiesznie się to czyta... RDZ Architekten to nie pracownia architektoniczna, tylko twórca i zdobywca nagród w makabryłach i koszmarach architektury... żal miasta Kołobrzeg... i ofiar tego niekompetentnego Pana...

pit

co do początkujących to najpierw powinni się chyba nauczyć troszeczkę swojego fachu w praktyce, żeby brać się za bardziej odpowiedzialne projekty

Miki

Czy ktoś może coś konkretnego powiedzieć? Kończę studia i szukam gdzie zaczepić się w Kołobrzegu lub okolicy ale z tego co tu można przeczytać to akurat ta firma nie wygląda najbardziej różowo a wybór w okolicy niewielki. Warto tam zadzwonić?

niedowiarek

atmosfera jak w kosmosie jak nie masz kombinezonu ( grubej skóry) to cię rzeczywistość zgniecie a pensje na czas ale nie dla pracowników :)

Donald

Atmosfera super. Pensje przed czasem;-)))

Powracający

no a jednak po tak długim czasie przezabawna i prezentująca dziecięcą logikę administracja usunęła wpis :) ale od czego są kopie ;) Cóż zatem wychodzi na to, że portal internetowy który miał być skarbnicą opinii pracowników na temat ich obecnych/byłych pracodawców a tym samym i całokształtem o zakładach pracy, stał się PRL-owskim głosem dającym się słyszeć w słuchawce „rozmowa kontrolowana”. Portal internetowy który miał umożliwić wyrażenie swojej opinii o danym zakładzie pracy, a na portalu tym znajduje się ich wiele, który miał być pewnym starterem informacyjnym dla przyszłych i potencjalnych pracowników chyba przestaje spełniać swoją rolę. Skoro jest to serwis dający możliwość wyrażenia swojego zdania na temat tego czy owego zakładu pracy, to niech tak pozostanie. Jeżeli tylko komentarze zamieszczane anonimowo czy też nie, nie łamią zasad NETYKIETY oraz nie naruszają niczyjej godności osobistej ani żadnych innych praw obywatelskich jakie wynikają z kodeksu prawa cywilnego, to nie powinny być one poddawane cenzurze a co więcej usuwane w całości. Jak do tej pory, żaden z zamieszczonych na temat RDZ-A komentarzy nie łamał w choćby najmniejszym stopniu przytoczonych przeze mnie, a ujętych również przez administratora w dziale „Regulamin” zasad. Ale mam 3 teorie na to czemu dzieje się tak a nie inaczej: 1.„Wielki Wódz” ( czytaj tylko Wódz) RDZ-A tak panicznie boi się wszelkiej możliwej krytyki na temat prowadzonej przez siebie firmy, zdając sobie gdzieś wewnątrz sprawę z tego jaka jest prawda, że w jakiś przedziwny sposób wymusza cenzurowanie niepochlebnych mu opinii. Ale niechaj pamięta Kołobrzeg to mała wioseczka, a fetor psującej się ryby jest nie do zamaskowania. 2.Administrator strony jest przyjacielem „Wielkiego Wodza” i w imię dziecinnie pojętej lojalności wszelkie przejawy obiektywnej czy subiektywnej krytyki odbiera jako atak na siebie samego, odczuwa przeogromny przymus wykazania się jako kastrator wolności słowa. Na swoją obronę zapewne użyje paragrafu z regulaminu: „§11 -1. Serwisowi GoWork.pl przysługuje wyłączne prawo ustalania zawartości serwisu, w tym także prawo do jednostronnego, w każdym czasie, usunięcia i modyfikacji treści oraz funkcji serwisu, uniemożliwienia użytkownikowi dostępu do serwisu, zaprzestania prowadzenia serwisu, a także każdej z jego usług, przeniesienia praw do serwisu oraz podjęcia wszelkich dozwolonych przez prawo czynności związanych z serwisem.” 3.Administrator serwisu w zły i niejasny sposób określił w regulaminie oraz w dostępnych funkcjach portalu jego charakter i przeznaczenie. Być może gowork jest portalem z przeznaczeniem do zamieszczania jedynie słusznych i zgodnych z racją stanu ( pracodawca twym jedynym panem) pozytywnych, chwalebnych wręcz gloryfikujących opinii na temat zakładów pracy oraz ich mocodawców. Jeżeli taka jest rzeczywistość to radzę zmienić jeden z buttonów na stronie głównej z „Opinie o pracodawcach” na „Pozytywne opinie o pracodawcach”, lub nieco finezyjnie i z nutką dekadencji „Posłódź z nami”. I mogą się pojawiać tutaj takie komentarze jak Asi vel Ani/Ani vel Asi ( wszyscy zainteresowani doskonale wiedzą, że Ani) bo mają prawo bytu, bo na tym polega właśnie niezbywalne prawo wolności słowa. Słowa nie łamiącego prawa i godności innych. Więc Aniu ( przeze mnie zwana Brązowonosą) masz prawo do rozpływania się w różowym stanie idealizmu. Ale pozostaw innym prawo do wyrażania swoich opinii. A na koniec dodam, że tym wszystkim którzy kiedykolwiek przewinęli się przez tą maszynkę ignorancji jaką jest RDZ-A życzę naprawdę szczerze powodzenia na dalszej drodze. A tym następnym odważnym którzy podejmą się tam próbować swych sił, życzę wytrwałości, odporności na złudzenia oraz zaplecza finansowego, bo pensja nie tak prędko ;)

Asia vel Ania

Aniu nie Asiu. Dzięki za spostrzegawczość. Ale kolega coś zgorzkniały?

Zostaw merytoryczną opinię o RDZ Architekten - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w RDZ Architekten?

Zobacz opinie na temat firmy RDZ Architekten tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

RDZ Architekten
1.8/5 Na podstawie 260 ocen.
  • ul. Żurawia 14A
    78-100 Kołobrzeg