Luksor Sp.z o.o.

Częstochowa

Opinie o Luksor Sp.z o.o.

anonim 2009-06-17 12:26:52
Słowa kojarzące się z Luksor Sp.z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą.
Anonim 2010-10-08 17:41:19
Słabo. Wszystko jest ladnie i milo. Obiecanki o rozwoju szkoleniach, tylko gorzej jak dochodzi do wyplaty.
1200 ci z dlugim stazem osiagaja 1500. Smiech.
[usunięte przez moderatora]ma cie za smiecia i mysla ze bedziesz pracowac za darmo z wyzszym wyksztalceniem bo rzekomo dopiero sie uczysz. DNO.
Typowy czestochowski przedsiebiorca!
chomik 2011-10-26 19:15:18
popieram mojego przedmówcę... zarobki nijakie, obietnice o szkoleniach....i tylko obietnice - żadnego nie doczekałam, mimo dość długiego stażu pracy... o ile można mówić o jakimkolwiek stażu w przypadku umowy o dzieło... poza tym obietnice awansu, większych pieniędzy też pozostały tylko obietnicami. Do czasu jak pracowałam wg. opinii szefostwa byłam wymarzonym pracownikiem... jakoś dziwnym trafem po tym jak się zwolniłam opinia odwróciła się o 180 stopni. NIE POLECAM
Zeno 2012-09-18 21:22:22
Fajna i ciekawa praca płaca niezła szkoda ze dużo w delegacjach
wasyl 2016-04-20 20:08:17
nie wiecie co się stało z ich stroną internetową? Nie można jej otworzyć.
Zostaw swoją opinię o Luksor Sp.z o.o. - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Luksor Sp.z o.o.