Firma Brukol T.Kolański

Kalisz

Opinie o Firma Brukol T.Kolański

joker 2010-09-26 18:53:45
Nie nadaje się na rynku pracy, za dużo wspólników którzy nie są wypłacalni i dalej szukają jeleni i obiecują złote góry człowieka mają za nic, tylko im za darmo pracować, mi wiszą ponad 500 zł i do dziś nie otrzymałem. Od tej firmy trzymajcie się z daleka i ich wspólników przed wszystkim od imienia [usunięte przez moderatora] jak [usunięte przez moderatora].
joker 2010-09-26 19:01:10
[usunięte przez moderatora] psuje panu Kolańskiemu Tomaszowi opinie i nie tylko. Tylko do pana Tomasz wysyła ludzi nie wydając siebie i kłamie jak tylko może. Mam na to dowody oszustwa.
niewidoczny 2010-11-17 14:21:28
jest do [usunięte przez moderatora]-to fakt,klientów kasuje,a wciąż niema kasy!!!
niewidoczny 2010-11-17 14:25:15
nie jest tak żle!!!
smef 2016-04-22 18:52:24
arek, minus jest taki, że jak są zlecenia to roboty jest ponad miarę , a jak jest poza sezonem to nic nie wskórasz i musisz odkładać z poprzednich miesięcy. Według mnie firma dobra dla tych którzy chcą nieco doświadczenia łyknąć.
Zostaw swoją opinię o Firma Brukol T.Kolański - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Brukol T.Kolański