Opinie o Kruszer-Workserwis Sp. z o.o. w Warszawa

Rozbiórki, Wyburzenia, Recykling Gruzu

Branże: Opał - wydobywanie węgla brunatnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kruszer-Workserwis Sp. z o.o. w Warszawa

robol

No no panowie Szykuje się kolejna wpadka Kruszera Kwestia czasu a kruszer znów wybuli kasiute :-) Za to wszystko co robią pracownikom to przy każdej możliwej okazji trzeba informowac odpowiednie instytucje. Przyjdzie taki czas,że albo zbankrutują albo zawiną interes

praca jak to praca ale jeśli masz ochotę dostawać wypłate na raty tak jak jes teraz to dawaj do kruszera tutaj twoje wydatki rachunki ich nie obchodzą wkńcu pracownik to nie człowiek on nie je nie pije tylko kase ma zarabiać jednym słowem ta firma to sami[usunięte przez moderatora]

a jak jest z pracą w biurze? może ktoś się wypowiedzieć?! ubiegam się o nią...

znany

tak tak zgadzam się z kolegą [usunięte przez moderatora] brak kasy na przelewy a co najgorsze na wypłaty zastanawiam sie gdzie ta kasa za sandomierz i rozbiórke chali KDT tyle midzi wywieżli złomu a wypłty tydzień po terminie albo i póżniej to tak się reprezentuje firma????? A może to oznaki upadku "kolosa rozbiórek" jak to jest [usunięte przez moderatora] ?????????

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kruszer-Workserwis Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
rob

O kim tak piszesz ?

obibok

chwalmy naszego kruszera wypłata znowu w przyszłym tygodniu,[usunięte przez moderatora] i reszta tobie podobnych ,dla was to wszystko jest oki no nie?

obibok

ciekawe jakie płace mają obcokrajowcy w tej firmie czy ktoś wie? z tego co wiem niektórzy zarabiali bardzo dobrze

Robol

Nie ufał bym, zwiazki ustawiają same swoich a prosty pracownik zawsze dostaje w d. teraz na Swieta premie podobno były po 5 tys. a ja tylko 3700 dostalem, moze wyrownaja na trzech kroli? Wiesz cos o tym?

Aktywny

Poprawiło sie warto było pomarudzic, :) kierownictwo przemyślało sprawy i jest już nieco lepiej. Nadal kontenery, ale woda w kranach czysta i ciepła cała dobę, podobno oligoceńska sobie Kruszer załatwił, ale tego nie wiem na pewno. Toalety lśnia czystościa, reczniki codziennie zmieniaja. Widziałem jak mierzyli łazienki i sprawdzali jaki model jakuzzi zamontowac. Premie jakie wyplacili na święta nie wszystkich zadowalaja, ale po 5 tys na łba wypłacili i jeszcze obiecał (usunięte przez administratora)na 3 króli po 3 tys. dorzucic wszystkim po równo. Jeszcze nie przeleli, sprawdziłem na swoim koncie ale dlaczego nie wierzyć? Podobno w Hali Kupieckiej znaleziono złote sztaby w belkach konstrukcyjnych (kupcow wyprowadzili tak szybko, że nie zdążyli wymontować), Wszystkim pracującym na mrozie Prezes kazał kupić gustowne kożuszki i zamowiono catering u Hawełka, ciepłe objady z wkładką i kumpotem, podobno biuro dostaje dodatkowo lody (i to jest skandaliczna niesprawiedliwość). Qń sam zaproponował żebysmy załozyli związek zawodowy pracowników demolki, nie wiem czy próbowac dostać się do władz, co sądzicie, napiszcie.

Przypadkowy gość

kapitalista - 2009-12-08 22:04:36 Biadolicie wszyscy jak za komuny! Komuny już nie ma a to wy tworzycie ta firmę wiec jeśli coś jest nie tak to też wasz udział! Jakby co poniektórzy nie kradli nie chlali lub nie mieli w (usunięte przez administratora) ze gdzieś się coś marnuje (czytaj marnują się pieniądze firmy) to wszystkim byłoby lepiej. Większość z was jest bandą nieudaczników, degeneratów, dzieci komuny, którzy nie potrafią się odnaleźć w nowej rzeczywistości o którą przecież sami walczyli jak żołnierze! Firma to nie krowa dojna! Nie ma już Gierka co wam coś da w prezencie na kredyt który później pokolenia muszą spłacać! Weźcie się za uczciwą robotę i przestańcie utyskiwać nad swoim losem! A jak nie to zatrudnijcie się w budżetówce - tam można podoić Państwo! Mało znasz rubryki o poszczególnych zadłużeniach przez następujące rządy. Poczytaj jak to następni po Gierku się zadłużali. Nie pamiętam na dana chwile wartości, ale wiem bo widziałem, że Gierek w porównaniu z innymi to mały przedszkolak. I takimi pogaduszkami utrwalacie się w błędnym przekonaniu,że Gierek pogrążył nas, dzieci narodu na lata kryzysu. Śmieszne, jak bym ojca słuchał. Ale to nie o tym na tym forum powinniśmy się wypowiadać .

bardzo stary

kapitalista co ty tu za bzdety piszesz,pieniadze firmy i tylko firmy ,ani grosza nie kapnie pracownikom ,więc po co się tak bardzo angażowac a jak nawet raz dostaniesz więcej to ci następnym razem utną dwa razy tyle jesteś nie normalny , czy może to ty szefie ?? na jedno wychodzi

kapitalista

Biadolicie wszyscy jak za komuny! Komuny już nie ma a to wy tworzycie ta firmę wiec jeśli coś jest nie tak to też wasz udział! Jakby co poniektórzy nie kradli nie chlali lub nie mieli w dupie ze gdzieś się coś marnuje (czytaj marnują się pieniądze firmy) to wszystkim byłoby lepiej. Większość z was jest bandą nieudaczników, degeneratów, dzieci komuny, którzy nie potrafią się odnaleźć w nowej rzeczywistości o którą przecież sami walczyli jak żołnierze! Firma to nie krowa dojna! Nie ma już Gierka co wam coś da w prezencie na kredyt który później pokolenia muszą spłacać! Weźcie się za uczciwą robotę i przestańcie utyskiwać nad swoim losem! A jak nie to zatrudnijcie się w budżetówce - tam można podoić Państwo!

przed poziomem

hej na poziomie,nie oceniaj ludzi po pisowni,ja tes mogi śle pisaci ???? może czasami im nie wychodzi.Nie zadzieraj nosa weż się do pracy .oni piszą jak tam jest ,a ty napiszesz tak jak ci podyktują

mistrz

POL-AQUA S.A. Piaseczno najlepsza firma,hotel za darmo.obiad i kasa na czas na koncie. Polecam

na poziomie

Czy tu piszą tylko totalni analfabeci? Przecież to jakiś rynsztok językowy. Czy ktoś z Was nieuki potrafi coś napisać poprawną polszczyzną? Chodziliście patafiany do jakiejkolwiek szkoły? O treści już nie wspomnę bo autorzy większości wypowiedzi to kompletne zero! Nie mam pojęcia dlaczego Was trzymają w tej firmie. (usunięte przez administratora)

Kruszer - 2009-12-02 18:17:35 Ty Robol masz coś do poprzedniego Kierownika bazy? Był OK nic nie mam szkodaze go niema

bardzo stary

te powyżki to dostaną swoi ludzie ,a pracownikom nabiecują a potem ciach z wypłatki jak to zawsze jest

xyz

Kruszer wygral rozbiurke hali KDT koło Pałacu Kultury, sypna sie pramie i podwyżki, cieszcie sie.

robol - 2009-11-30 14:52:38To kierowników też ściga się w Kruszerze z alkomatami?(usunięte przez administratora) Tak trudno być uczciwym i trzeźwym w pracy?

Stary-nowy

A może związki zawodowe zalożyc taka Solidarnośc walczaca- mocarni są pomoga przy wypłatach a i pogonia konia komu trzeba! Zarejestrujmy się! Siła nas jest!

Zostaw merytoryczną opinię o Kruszer-Workserwis Sp. z o.o. - Warszawa

Kruszer-Workserwis Sp. z o.o.