Opinie o Kruszer-Workserwis Sp. z o.o. w Warszawa

Rozbiórki, Wyburzenia, Recykling Gruzu

Branże: Opał - wydobywanie węgla brunatnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kruszer-Workserwis Sp. z o.o. w Warszawa

operator

Idzcie na kierowvce do wrocławia polecam! Teraz zima to bedziecie siedziec w domu za free alb(usunięte przez administratora) w święta. w sezonie(usunięte przez administratora) na godzinę rewelacja! stawka prawie tyle co w (usunięte przez administratora)

..kazdego konia mozna ujezdzic,a potem jest posluszny jak baranek..

robol4

haha oni ciagle szukaja bo tam nikt robic nie chce!!! kazdy kto mial troche oleju w glowie juz ma inna robote. (usunięte przez administratora) specjalistom da prace jedno liczyc nie umie skoro (usunięte przez administratora)

...we wrocku szukaja kierowcow..

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kruszer-Workserwis Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
islandia

Cieszę się ze jaeszcze mnie pamiętacie a jeżeli chodzi o moją pracę we (usunięte przez administratora) jak mu tam to że na budowlance i robotach ziemnych nie znał się wogóle to moge zrozumiec, ale myślałem że chociaz jest dobrym menadżerem kopalni i będzie nią zarządzał normalnie Czytając że kopalnia też stoi to jednak moje obawy się potwierdziły że ten facet to ignorant i imbecyl nagadał Wam głupot czy sieje plotki o mnie a wy wierzycie w to należałoby zapytać tych którzy z nami pracowali we Wrocławiu to sie dowiecie prawdy. Jas nie mam zamiaru się usprawiedliwiac bo po pierwsze nie chcę i nie muszę w przeciwieństwie co do niektórych czy pracowników lub kierowników Firmy Kruszer ja sobie radę dam W każdym razie Bardzo mile wspominam pracę w Firmie mimo długiego stażu pracy nie powiem kilku żeczy nauczyłem się (człowiek uczy się całe życie) Pozdrawiam i życzę powodzenia

robol II

Panowie proponuję zakłady na temat terminu spuszczenia Spółki Kruszer, ja obstawiam termin grudzień 2010 a panowie?. Tak przy okazji to chyba najwyższy już czas poszukać innej pracy, po ostatnich roszadach personalnych w kierownictwie firmy zapowiada się naprawdę nieciekawie. Kolejna ciekawa sprawa to sprzedaż koparek, przypomina sprawę Sandomierza, sprzęt przewieziono na wały by po około dwóch dniach wrócił na poprzednie miejsce, ja troszkę inaczej rozumiem rozsądne gospodarowanie. Kończąc pozwolę sobie na pewną dygresję, fakt jesteśmy zbieraniną o różnym poziomie intelektualnym, co niektórzy walą byki jakby podstawówkę omijali z daleka, reprezentujemy też różny poziom fachowości na zajmowanych stanowiskach, niemniej mimo dużej rotacji wśród pracowników, dość specyficznej atmosfery w firmie, jest pewna więź która łączy obecnych i byłych pracowników , przykładem chociażby (usunięte przez administratora) ps. Islandia. Niestety szefostwo tego nie chce lub nie umie wykorzystać, wręcz robi wszystko by firmę znienawidzić. Powiem szczerze mnie osobiście dobrze się tu pracuje, większość ludzi z którymi mam do czynienia jest na odpowiednim poziomie i szkoda że niedługo wypadnie się pożegnać. Pozdrawiam i życzę wytrwałości

obibok

panowie jak myślicie czy (usunięte przez administratora) dobże zrobił że porozdzielał pracowników z dolnego śląska

islandia

Panowie cieszę się że nie opadliście z sił wypisując swoje żale, ale moim skromnym zdaniem jeżeli mi nie odpowiada praca lub warunki lub też pracodawca to bardzo proste ODCHODZĘ...Ja tak zrobiłem nie mogłem się pogodzić z wręcz nieudolnością przełożonego więc podziękowałem za pracę bo nic więcej nie mogłem wskurać, a nie mam zwyczaju kablować jak wielu z Was.. Pracowałem w Firmie "KRUSZER" kilka lat i wcale nie narzekam zgodziłem się na warunki jakie mi przedstawił pracodawca i pracowałem najlepiej jak potrafiłem. Warunki socjalne były podobne do opisywanych w postach, ale żeby lepiej żyć trzeba troszkę własnej inicjatywy i woli więc można je stworzyć samemu. Wnioskuje z wypowiedzi (nie wiem dlaczego anonimowych) że większość pisarczyków to nieudacznicy życiowi i nie radzą sobie odizolowani od domu, trzeba by im było zabrac mamuski ze sobą to by skarpetki wyprała czy podpowiedziała że trzeba się umyć wieczorem lub jakiś obiadek przygotowała. Wstyd czytać takie bzdury. Weszłem na tę stronę bo człowieka ciekawi jak sobie radzi poprzednia firma w której pracowałem.Proponuję żeby każdy kto chce coś napisać zastanowił się co On jako pracownik dał czy zrobił dla firmy a pużniej zaczął ją oceniać ale nawet jeżeli miałbym jakikolwiek żal do kogokolwiek to nie piszę takich bzdur (szkoda dalszego pisania o ocenie waszych wywodów) Panowie życzę powodzenia Może kiedys spotkamy się na wspólnej budowie Tomek

murzynek

kochani wypowiadacie się o firmie w sposób różny, często niepochlebny rozumiem to. Pracodawca a pracownik - wieczny antagonizm. Z tym że od chwili gdy obowiązki Kierownika bazy pełni sam Szacowny Prezes "Workserwis" faktycznie jest dużo gorzej niż było, dużo w tym złośliwości w/w Prezesa przykłady: - zlewy w umywalni zamontowane na takiej wysokości że pracow. (usunięte przez administratora) brodą zawadza o nie, - składkowy automat do prania odłączony od zasilania wodą (można przecież przenieś go do łazienki i podłączyć wodę by pracownicy mogli prać robocze ubrania, firma przecież nie wypłaca forsy za pranie ubrań roboczych), - na temat wypłat nie będę się już wypowiadał dziś mamy już 12. 10., a nikt z szefostwa nie powiedział ani jednego słowa kiedy będzie wypłata - my murzyni mamy prawo pracować, natomiast pieniążki wypłacą nam jak będą mieli ochotę. (usunięte przez administratora)

robol3 - 2010-10-07 10:25:54 Glupoty piszecie, firma swietnie sobie radzi i wygrywa przetargi, zwalnia ale tylko nierobów i zlodziei. Zyski są duze, czasem sa opoznienia placowe ale tylko kilka dni. Dobrzy pracownicy pracują latami w biurze i na budowach. Ciekawostka przyrodnicza ,że dobrzy pracownicy pracują latami w Kruszerze. Chyba, że "dobry pracownik" to prezes we własnej osobie, czy brat prezesa, bo nikt już ze starych pracowników nie pracuje.

kadry

Zwalniaja operatorow, kierowcow i ludzi z biura, nawet (usunięte przez administratora) juz sie pozbyli! A najciekawsze ze blondyna z rekrutacji siedzi hahahah po cholere jak zero przyjec tylko zwolnienia chyba musi niezle dawac buhahahahah

divina

witam, znajomy pracuje w Kruszerze; ostatnio cienko z prac

pion firmy

Panowie uciekajcie bo firma pada długi to miliony zł. Majazarobione pieniadze ale nie odbieraja bo komornik zabierze

mendoza

ludzie ta firma to jedno wielkie dziadostwo nie wybierajcie sie nawet na rozmowe w sprawie pracy szkoda czasu powiedzą wam że wszystko pieknie ładnie wypłaty w terminie przelewem a jak przyjdzie co do czego to bedziecie bez pieniędzy mam zamiar cos z tym zrobic moze sa chetni powalczyc o swoje

juz wiedzacy

Witam, bylych Kolegow.ja mam juz to za soba czyli prace w firmie Kruszer i bardzo sie ciesze. (usunięte przez administratora) Zasiegnelem opinii ludzi znajacych sie na prawach pracownikow i nie dlugo pokarze na co mnie stac! niech koniu sie boi i nie bedzie juz taki pewny ze nic mu nie mozna zrobic. mozna. Ludzie zacznijcie walczyc o swoje. Ja madry jestem teraz i co mi zabali to oddadza. nie bede pisal o wyplatach lewych i tych na papierze ale nie wiedzielaem ze nie moga mi zabrac pieniedzy za powiedzmy ubrania robocze. ubrania takie naleza sie jak(usunięte przez administratora) poczytajcie kodeks pracy ar. 237 ze znaczkiem 7!!!!! (usunięte przez administratora) przeczytaj a jak nie rozumiesz to udaj sie do Prawnika niech ci wytlumaczy co tam pisze . Zebys nie musial szukac to ci wkleilem Art. 237 7. § 1. Pracodawca jest obowiązany dostarczyć pracownikowi nieodpłatnie odzież i obuwie robocze, spełniające wymagania określone w Polskich Normach: 1) jeżeli odzież własna pracownika może ulec zniszczeniu lub znacznemu zabrudzeniu, 2) ze względu na wymagania technologiczne, sanitarne lub bezpieczeństwa i higieny pracy. § 2. Pracodawca w porozumieniu z zakładową organizacją związkową może ustalić stanowiska, na których dopuszcza się używanie przez pracowników, za ich zgodą, własnej odzieży i obuwia roboczego, spełniających wymagania bezpieczeństwa i higieny pracy. Jeżeli u danego pracodawcy nie działa zakładowa organizacja związkowa, pracodawca dokonuje takich ustaleń w porozumieniu z pracownikami wybranymi w tym celu przez załogę, w trybie przyjętym w zakładzie pracy. § 3. Przepis § 2 nie dotyczy stanowisk, na których są wykonywane prace związane z bezpośrednią obsługą maszyn i innych urządzeń technicznych albo prace powodujące intensywne brudzenie lub skażenie odzieży i obuwia roboczego środkami chemicznymi lub promieniotwórczymi albo materiałami biologicznie zakaźnymi. jak (usunięte przez administratora) !

ja was nie rozumie,pracowalem w tej firmie dosc dlugo,domagalem sie tego aby zaplacili mi za nad godziny pare razy zaplacili,a kiedy wymagali co raz wiecej a placili co (usunięte przez administratora)

ANONIM

PANOWIE TO W JAKI SPOSÓB NAM PŁACĄ ZA PRACE JEST KARYGODNE. PAN (usunięte przez administratora) CHYBA NIEWIE ILE STRACI NA TYM JEZELI W MOMENCIE NASILONYCH PRAC PRACOWNICY STANĄ W CZERWCU WYPŁATA MIAŁA BYC JUZ 10 NO I CO???? PRZESUNIĘTO NA 17,18 A TU RAPTEM CO? NIEMA NAWET 17 BO PAN KSIĘGOWY Z ROZUMEM HU....YM PŁATA PRACOWNIKOM FIGLE MUSIMY ZNÓW POSTAWIC NA SWOIM ZMOBILIZOWAC SIE I POKAZAC PAZURKI A TERAZ RADA DLA TYCH KTÓRZY CHCĄ SIE ZWOLNIC PANOWIE SKŁADAĆ WYPOWIEDZENIA Z PARAGRAFEM NIE KORZYSTNYM DLA PRACODAWCY TZN.Z WINY PRACODAWCY BO JEST NIEWYPŁACALNY I MY PRACOWNICY MAMY TAKIE PRAWO A PAN (usunięte przez administratora)

Pierwszym powodem toniecia firmy nie sa kombinacje i przekrety tylko zle zarzadzanie. Firma jest jeszcze do odratowania. Wystarczy tylko pana(usunięte przez administratora) odeslac na Slask, bo to on robi bratu niedzwiedzia przysluge (Prezesie otworz oczy). Chce sie wykazac ale nie tedy droga. Trzeba tez usunac kilku "fahofcuf" z biura (wlasciwie to juz sie dzieje). Przyjac doswiadczonego specjaliste ds. rekrutacji a nie kogos, kogo wybrala poprzedniczka kierujac sie osobistymi wzgledami a nie dobrym CV i referencjami! Ja mialam kandydatke na to stanowisko z bardzo dobrym doswiadczeniem w tej dziedzinie, ktora dzieki swojej fachowosci w rekrutacji podniosla na nogi duza korporacje. Wymieniajac w niej zaloge z nieudacznikow na prawdziwych fachowcow. Sytuacje w Kruszerze wystarczy porownac do polityki z okresu wychodzenia z poprzedniego ustroju. Balcerowicz uzdrowil gospodarke, bo jest swietnym (usunięte przez administratora)

niepokorny

widze ze nie ma co dodac wiecej o firmie kruszer kazdy wie jaka to dziala a co niektorzy przyjda po rozom do glowy ale zbyt pozno

annnnonimmm****************

A oto jeden z przepisów Kodeksu Pracy: ........czasami delegacja trwa powyżej 10 dni. W takim przypadku pracownik ma prawo do dojazdu w dni wolne do miejsca zamieszkania na koszt pracodawcy. Za czas spędzony w miejscu zamieszkania diety i ryczałty nie przysługują. Za przejazd do miejscowości stałego lub czasowego pobytu i z powrotem przysługuje wyłącznie zwrot kosztów przejazdu środkiem transportu określonym przez pracodawcę..... (usunięte przez administratora) *****************************************************************************

Zostaw merytoryczną opinię o Kruszer-Workserwis Sp. z o.o. - Warszawa

Kruszer-Workserwis Sp. z o.o.