Opinie o Kruszer-Workserwis Sp. z o.o. w Warszawa

Rozbiórki, Wyburzenia, Recykling Gruzu

Branże: Opał - wydobywanie węgla brunatnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kruszer-Workserwis Sp. z o.o. w Warszawa

Były_pracownik

Witam panowie. Kruszer jako taki zwinął swoje żagle lata temu. Ostatnio się nimi nie interesowałem, ale wiem, że jeszcze w zeszłym roku coś kombinowali w rozbiórkach ale pod zupełnie inną nazwą. Kruszer sp. z o.o. przekształciła się w inną firmę i tyle. Szkoda.

Mirekk111 Nowy wpis
@Były_pracownik

Wiesz, może jak się nazywa firma kruszer bo mi jest potrzebne świadectwo pracy

Jakie godziny pracy obowiązują w Kruszer-Workserwis Sp. z o.o.?

buldock Nowy wpis

dobre czasy byly na kopalni. oni zakkladali kamery, cudowali, gps nie dzialaly

buldock Nowy wpis

dobre czasy byly na kopalni. oni zakkladali kamery, cudowali, gps nie dzialaly

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kruszer-Workserwis Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
khjb

to zalezy @Mooon czasem można słyuszeć dobre opinie, czasem gorsze. Wiesz jak to jest, różnie bywa.

lysy

Panowie pracowalem w tej firmie w 2010 roku otworzyli zwirownie pod wroclawiem narobili syfu nie wyplacili podwykonawcom miliony i poszli wszystkim zakezalo duze poklady zwiru ale tomaszowi chyba zbraklo kasy wiem ze teraz na dolnymslasku buduje osiedla zostal developerem

Maniek pogieło cię o czym ty piszesz nie wytrzeźwiałeś tej firmy już nie ma

maniek

ja własnie słyszałem takie opinie, że w tej firmie nieźle całkiem płaca, więc ja się nie dziwię w sumie czemu ludzie nie chcą zrezygnowac z pracy tam.. wiaodmo, że praca będzie cięższa ale za to bardzo dobrze płatna, a moim zdaniem to też się liczy, bo masz za co zapłącić czynsz, inne opłaty i tak naprawde to dobra praca.

sąsiad z wrocławia

cześć (usunięte przez administratora)jest teraz wiceprezesem jednej spółdzielni mieszkaniowej we Wrocławiu i teraz kombinuje jak inne osoby i pracowników przekręcić a jak się rozmnaża że hohoho. Jak ktoś chce to podam jaka to spółdzielnia i gdzie się mieści.

bob

znam bardzo dobrego operatora, z ktorym spotkalem sie na robocie... robil tam do konca gdy nagle przyjechal klient po jego maszyne i zabral jako ostatnia... a ten czlowiek do dzis 13 tysiecy zaleglych nie odzyskal!

To jest cala prawda o tej (usunięte przez administratora)

haha a do kogo chcesz tam dzwonic jak nikt telefonu nie odbiera udaja ze ich nie ma buhahah ukrywaja sie a resztki co zostały wyworza do kopalni, kupe kasy sa winni ludziom za wyplaty, firmom lesingowym, firmowm co im sprzet wozili, do zusu, do skarbowki chyba krocej komu winni nie sa! Ciekawe czy tez złodziejaszki wogole w zusach jakies skladki placicli bo sie potem pobudzimy z reka w nocniku. (usunięte przez administratora)

a

Czy ktoś może wiem na jaki numer można się dodzwonić do Kruszera ?? Czy to cos jeszcze funkcjonuje ??

Dobrze ze uciekłem z tej firmy chociaz dzwonili za mną, kruszer ma pieniązków, ma kopalnie pod wrocławiem drugą pod sandomierzem tylko żeby coś wyciągnąć trzeba coś włożyć a pan (usunięte przez administratora)tylko chce brać, kogoś dymnąć to jego robótka. ciekawe czy Pit-y przyślą bo jak nie to bedą mieli problem! Napiszcie mi czy (usunięte przez administratora) pracuje! Pozdrowienia dla wszystkich nieudaczników pracujących w tej firmie i piszących ze pójdą do sądu a boja sie wychylic za miotły

aaa

a mash moze nowy adres tego biura?

obibok

temat upadłości kolego,tak jak kiedyś pisałem ,nie dali żadnych wyprawek następna grupa odeszła około10 pracowników za porozumieniem stron, bo jak inaczej jak nie podpiszesz to nie dostaniesz wypłaty za grudzień!!!!! (usunięte przez administratora!!!!!!!!!!!!!! może ktoś kiedyś dobierze się tobie do (usunięte przez administratora) Braciszek też wyleciał bu ha hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (usunięte przez administratora)

marekzeg

Panowie a firmajeszcze istnie je czy w jest w upadłości bo takie ploty słyszałem będę wdzięczne za info? Jak działa tojaki temat obecnie realizuje?

Mądrala

W tej firmie pracują same pustaki i dupo włazy! dobrze że ja zakonczyłem tam juz temat, pieniazki dostaniecie ale w początkiem stycznia! Firma jest bez grosza ma nie zakończonych duzo prac i olbrzymie długi wobec firm transportowych które woźiły kruszywa z kopalni prężyce! Panowie co chcielibyście zacząć współpracę z tą firmą nie róbcie tego błedu

ehhhh

Zastanawiam się jak to jest że jest 20 nie ma kasy za 4 dni swięta a nikt buntu nie podnosi ??? Kasy nie ma i nie bedzie ..... Swiętas bez pensji hahahaha

wkurwiony

jak tam Panowie prezenty na świeta kupione?

Zostaw merytoryczną opinię o Kruszer-Workserwis Sp. z o.o. - Warszawa

Kruszer-Workserwis Sp. z o.o.