Opinie o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. w Modlnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. w Modlnica

Były chodzi

Firma syf jeśli chodzi o Piotrków brygadzista K.s to debil i idiota który zatrudnia tylko tych którzy wchodzą mu w (usunięte przez administratora) lata po magazynie z papierami jak pan dyrektor a nie umie się porządnie wysłowić . Co do wypłaty to są ciągle obcinane tym co pracują a najgorsi leserzy dostają premie.

pracownik sos

A może warto sprawdzić najpierw czy np. komornik nie zajął wypłaty a nie pomawiać od złodziei?

AGA

Ja nie mam dobrego zdania o pracodawcach,kilka razy zdarzyło mi się że Pan Dyrektor skorygował godziny płac (tak miałam powiedziane ,a jaka jest rzeczywistość to nie wiem).Trzeba się samemu upominać o swoje ,bo Pan koordynator olewa .

Alicja

@byd, według Ciebie firma S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. ma problem z wypłatą wynagrodzenia dla niektórych pracowników. Co konkretnie masz na myśli? Czy jest to jednorazowa sytuacja, czy pojawia się taki 'problem' częściej?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Alicja

@nikt, jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna? Dlaczego uważasz, że była niemiła?

Belmondo

Pracowałem w tej firmie jakiś czas i jest ok, kasa jak w tej branży. Praca nie dla leni i kombinatorów. Mój koordynator p. Jacek M, bardzo w porządku facet, najlepszy koordynator jakiego miałem a pracowałem w kilku firmach na śląsku Podobno się zwolnił. Zmieniłem prace ze względu na dojazd. Inspektor p Łukasz M. też w porządku, nic do nie go nie mam, jak wszystko było zrobione to się nie czepiał. Pozdrawiam.

nowy

dził bylem w firmie grupa sos i pełna elegancja koordynator luz facet konkretny rozmawiało się z nim extra widać ze facet potrafi słuchać ludzi a w dodatku zna się na swojej robocie, wie czego tak naprawdę szuka oby się takich koordynatorów trafiało wiecej

nikt

Rozważam podjęcie pracy na umowę o pracę, ale miejsce takie, że... diabeł mówi 'dobranoc', a ja nie mam własnego środka transportu. Ponadto, rozmowa rekrutacyjna... bardzo niemiła, a zarobek... no właśnie. ILE tam się zarabia na umowę o pracę? I czy płacą systematycznie, terminowo? Czy liczą się z pracownikami? Proszę, niech ktoś odpowie.

@nikt

Swoja rozmowe kwalifikacyjna mialem ok ciekawa atmosfera i ogolnie spoko.a co do pracownikow i obiektow to zalezy na jakis trafisz a naprawde niewpalow nie brakuje, i naprawde potrafia zgnebic czlowieka bo oni wiedza najlepiej skoro maja jakis dluzszy staz na obiekcie to niech to pokaza i wytlumacza ale tego niestety nie potrafia zrobic. Tyle.

witam mam pytanie czy firma ma może obiekty nie daleko Skały lub Słomnik?

zenada

yet 2016-10-08 16:28:20 no widac ze ciagle wielbiciele jego tu sa z innych firm jak nie umiecie zatrudniac ludzi i lamiecie prawo to nie szukajcie sprawiedliwosci na gowork!!! badzcie jak SOS i nie bedzie sprawy moze czegos Was to nauczy ja znam JW ale nie nazwal bym go na pewno ani "robolem" ani tym bardziej "chamem" widac kto tu ma klase a kto jest robolem!!!!

yet

Ludzie koszmar cham bez szkoły nami rządzi niejaki Jacek W i na dodatek jeszcze jako zwykły robol sądzi się z poprzednimi firmami

janusz s

wlasnie wazna jest atmosfera a w tej firmie mozna ja znalezc oczywiscie sa tez osoby ktorym nie bedzie sie podobac ale jak sie nie chce pracowac to niestety nikt ich nie bedzie trzymal na sile. U mnie na obiekcie jest fajnie mi sie podoba i naprawde jest fajna atmosfera moze nie rodzinna ale przyjacielska koordynatorzy sa w porzadku inspektor tez jest rowny kasa jest na czas polecam

praca ok wyplaty na czas trzeba tylko robic swoje i nic wiecej wiec ze spokojem polecam prace w tej firmie

usmiech

nie wiem jak J W ale ja z chęcią sie umowie lubie proste dziewczyny a za taka Cie mam. Mozna to porównać do sytuacji gdy jeden złodziej ostrzega drugiego złodzieja ze policjant idzie gratuluje. Jak leci na kase to w sosie nie ma czego szukac tutaj tylko 'uczciwością i praca ludzie sie bogaca"

nie chce mi się z Wami gadać - jak Wam się nie podoba praca to na budowę zapier....ać

byk
@ja

ja jestem zadowolony i polecam bardzo najlepsza firma nie polecam firmy justus

Co Ty alfaomega wypisujesz za bzdury chyba to Ty jesteś J W jak chcesz to się spotkamy i Ci osobiście napluję w twarz jesteś dwulicowym człowiekiem którego interesuje tylko kasa . a nie dobro firmy w której pracujesz Ja w mojej pracuję ponad 10 lat na dwie umowy i na to się godzę

alfaomega

no widzisz "ja" siedzicie w biurze i sie nudzicie zamiast robic cos pożytecznego nie znasz go a sie wypowiadasz bądź tak mila i zanim sie o kim badz o czyms wypowiesz to posłuchaj dwóch stron. Skoro wygral w sadzie to brawo skoro łamali prawo to kare powinni ponieść. Ale Ty tylko umiesz pisać i nie podpisywać sie strach nie pozwala.

słuchaj nie znam człowieka osobiście tylko zrobił dużo złego w firmie w której pracuję co z tego że podobno wygrał w sądzie jako pracownik a teraz robi to samo z pracownikami jako ich przełożony -gościu leci na kasę ( teraz podobno podał drugą firmę ) za chwilę coś mu się nie spodoba i będzie sądził się z wami

sos pracownik

a wez sie ogarni czym krzywdzi ze mamy prace na umowe o prace ze gosc jest pod telefonem 24h i mozemy na niego liczyc. Pewnie jestes z tej firmy i chce mu zrobic na zlosc bo upomnial sie o Swoje prawa wiec skoro je lamaliscie to nie wylewajcie tu lez i nie pisz opini bzdurnych o jakims wykorzystywaniu bo wykorzystywac mozna pewne panie w wiadomym miejscu. A od siebie dodam ze strach nie pozwala Ci powiedziec mu to w twarz!!!

Pracownik Bydgoszcz
@sos pracownik

Nie broń oszustów i wyzyskiwaczy ,bo popierasz wyzysk w Polsce!!!!!!!! Bo pracujemy na umowie o prace ?? I co z tego ?? To zaraz coś ci powiem!!! A co to jest umowa ryczałtowa, która znosi przywilej pracy 7 godzin na grupach inwalidzkich????????????? A co to jest umowa dzierżawy pracowników ,która znosi grupy inwalidzkie ?? A oni dalej pobierają kasę z Pefronu!!!!!!!!!! Otóż swoje oszustwskie zasady wprowadzają do umów inwalidzkich i to oni łamią zasady i prawo skorumpowani z inspekcją pracy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ot jak dzialają wszystkie firmy ochroniarskie i jeszcze sie nie spotkałem ,żeby którakolwiek z nich respektowała zasady grup inwalidzkich!!!!!!!!! A są takimi bezczelami ,że przyjmują z grupami , a potem (usunięte przez administratora) po 12 godzin i na nocki za nadgodziny nie płacą wcale, albo grosze na żadne setki i piędziesiatki nie licz, wiec kto tu jest (usunięte przez administratora) oszustem!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda słów na bandytów!!!!!!!!!!!!

Nie mam zatargu z tym panem,nawet go nie znam tylko słyszałem że pracował na umowę zlecenie w Era i Ekotrade i wielce firmy go skrzywdziły co za biedak ,a teraz krzywdzi biednych pracowników z grupą

Zostaw merytoryczną opinię o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. - Modlnica

• Jak się pracuje w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.?

S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.