ROI DORADZTWO I SZKOLENIA URSZULA KUKUŁA

Częstochowa

Opinie o ROI DORADZTWO I SZKOLENIA URSZULA KUKUŁA

OszukanyPracownik 2016-10-10 19:01:39
Firma totalnie niepoważna. Na rozmowie wstępnej obiecują jedno a w rzeczywistości jak przychodzi do podpisania umowy zlecenie ( o pracę raczej nie uświadczysz) drugie. Praca dla emerytów i rencistów którzy mają już jakieś źródło utrzymania bo wypłaty ( pod stołem) wypłacane są z 3-tygodniowym poślizgiem.
Praca na tacho na dużym busie to fikcja jak sam nie przypilnujesz to leżysz i kwiczysz jak cie ITD dorwie.
Pan Krzysztof G to jednymi słowy krętacz w oczy jest w stanie okłamać pracownika narażając go na niepotrzebny stres, strate czasu i pieniędzy. Totalny brak profesjonalizmu. Jak lubicie wypłatę pod stołem bo innej nie uświadczycie i stawkę niższą od dziewczyny co w MC DONALDZIE nakłada frytki to zapraszam do Pyrzowice Ekspres. Wszystkim moim znajomy na pewno będę odradzał korzystanie z tej pseudo firmy która przy 3 autach na krzyż nie umie sobie palcem do d... trafić.
Zostaw swoją opinię o ROI DORADZTWO I SZKOLENIA URSZULA KUKUŁA - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROI DORADZTWO I SZKOLENIA URSZULA KUKUŁA