SN Ventures

Opinie o SN Ventures

nolla 2011-05-16 13:12:25
zgadza się też mogłam się o tym przekonać, jak będą tak szybko wszystkich zwalniać to za rok będzie u nich pół warszawy pracowało.
anonim 2011-05-26 13:53:24
Pracuje w firmie SN Ventures od 10 miesięcy i jedyne z czym mogę się zgodzić to to iż produkt nie jest super łątwy do sprzedaży. Pieniądze otrzymuje na czas. Premie są wypłacane zgodnie z wcześniej ustalonym i przyjętym planem. ( usunięte przez administratora )
anonim 2011-06-18 22:15:32
Franczyzobiorcy powinni być bardzo ostrożni. Najlepiej dobrze się zastanowić i uważnie przeczytać umowę.
mietek 2011-06-24 21:50:23
( usunięte przez administratora )> Ale oczywiście wszystko wiedzą najlepiej ! Nie polecam ani franczyzy ani pracy A szkoda, bo sam rynek ISO wydaje się ciekawy i już widzę byłych techników jak śmigają z własną ofertą do klientów byłego pracodawcy
anonim 2011-07-20 20:49:59
To czyste szaleństwo. Oni dalej sprzedają ( usunięte przez administratora )No tak. Polska to duży kraj i pewnie znajdą kolejnych potencjalnych ( usunięte przez administratora )
Radek 2011-09-08 18:34:10
Przecież( usunięte przez administratora )sprzedaż była słaba a wydatki związane z prowadzeniem spółki wysokie.( usunięte przez administratora ) Głównie przez częste zmiany planów sprzedażowych, b( usunięte przez administratora ) Całe szczęście że ten( usunięte przez administratora ) został zamknięty.
anonim 2011-09-23 13:10:38
anonim - 2011-05-26 13:53:24

Ty moze otrzymujesz na czas bo jestes kolezka [usunięte przez moderatora] :)
Sita 2016-05-18 17:06:22
No mają pakiety i medyczne i pakiety jakieś tam dla dzieci, że paczki na święta czy inne dni dziecka, kiedyś nawet byłem na imprezie chyba integracyjnej u nich, gdzie wszyscy coś tanczyli i malowały klauny dzieciom twarze, no spoko bardzo było serio.
Zostaw swoją opinię o SN Ventures - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SN Ventures