Art Hand Zielonki

Zielonki

Opinie o Art Hand Zielonki

anonim 2011-05-16 12:43:52
Witam Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Firma ( usunięte przez administratora )totalna porażka. Zastanówcie się dobrze zanim zgodzicie się zostac pracownikiem ( usunięte przez administratora )w tej firmie. ( usunięte przez administratora )wymagania ma jak z kosmosu a pensje są poniżej czyjejkolwiek godności. Na dodatek ( usunięte przez administratora ) Nie wiem jakim cudem ta firma jeszcze funkcjonuje, czy nie ma w Polsce instytucji, ktore zajmuja sie takimi \\\( usunięte przez administratora )Nie polecam tej firmy
anonimek 2011-06-27 19:46:58
Szczere słowa, praca w tej firmie to totalna porażka. Obowiązków coraz więcej i więcej, a do tego wynagrodzenie, o którym szkoda nawet mówić...na symboliczne waciki. Pracowałam ( usunięte przez administratora ). przez pewien czas i sama dziwię się sobie, że wytrzymałam z tym człowiekiem tak długo. Niestosowne odzywki do pracowników, zachowanie poniżej normy, ( usunięte przez administratora ) Trzeba mieć świętą cierpliwość i nerwy ze stali, żeby tam pracować. Zdecydowanie odradzam.
Ja 2013-11-28 19:58:40
Zgadzam sie szkoda czasu dla tego człowieka.
Były pracownik 2014-09-05 13:18:51
Umowa o dzieło, pensja 700 zł za cały etat. Wymagania masz robić wszystko co ci szef każe nawet przewalac pudła , za spóźnienie 1 min masz zostać dłużej w pracy, szef to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] krzyczy, pogania i wyzyskuje pracownika. Oszukuje z tymi umowami zeby płacić jak najmniejszy podatek. Szkoda czasu na takie warunki pracy. A towar który proponuje to tez grosza nie warte. Za warunki pracy powinien dostać karę.
mika 2016-04-23 09:07:11
Hej, co tu taka cisza, nadal dają umowy o działo, czy jest szansa o pracę?
Zostaw swoją opinię o Art Hand Zielonki - Zielonki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art Hand Zielonki