Nowoczesne meble Jarosław Bryłkowski

Grodzisk Mazowiecki

Opinie o Nowoczesne meble Jarosław Bryłkowski

anonim 2011-05-16 11:49:31
anonim - 2011-05-16 11:26:21praca wydawała się ok .ogłoszenie w wyborczej zakwaterowanie gratis i niezła stawka za godzinę .Na początku wszystko miło fajnie ale im bliżej do wypłaty to zaczynają się wyzwiska ubliżanie i szukanie za co tu odciągnąć (nazywaliśmy to program usterka).Tuż przed świętami wraz z innymi pracownikami upomniałem się o pieniądze i umowę co wywołało złość u pracodawców (bo faktycznie jest ich dwóch prostaków)zostaliśmy wyrzuceni dzień przed świętami bez pieniędzy w sumie ponad 7000zł na trzech 300 km od domu z 20 groszami w kieszeni.Podobno nie byliśmy pierwszymi tak potraktowanymi ale żeby jednak być ostatnimi zawiadomiliśmy odpowiednie służby ( usunięte przez administratora )
anonim 2011-05-16 12:01:10
anonim - 2011-05-16 11:26:21

praca wydawała się ok .ogłoszenie w wyborczej zakwaterowanie gratis i niezła stawka za godzinę .Na początku wszystko miło fajnie ale im bliżej do wypłaty to zaczynają się wyzwiska ubliżanie i szukanie za co tu odciągnąć (nazywaliśmy to program usterka).Tuż przed świętami wraz z innymi pracownikami upomniałem się o pieniądze i umowę co wywołało złość u pracodawców (bo faktycznie jest ich dwóch prostaków)zostaliśmy wyrzuceni dzień przed świętami bez pieniędzy w sumie ponad 7000zł na trzech 300 km od domu z 20 groszami w kieszeni.Podobno nie byliśmy pierwszymi tak potraktowanymi ale żeby jednak być ostatnimi zawiadomiliśmy odpowiednie służby .pozdrawiam

potwierdzam .jeśli jednak chodzi o wykonanie to naprawde bardzo dobra jakość tylko oszukują na okuciach dają najtańsze.Ale skoro oszukują pracowników to czemu nie zleceniodawców.Pozdro dla pana bryłokowskiego i pani (usunięte przez administratora) dla której szczere gratulacje z powodu zblżających się małymi kroczkami narodzin dziecka.Jak będzie syn to może po ojcu zostanie księdzem
anonim 2011-05-31 17:04:11
(usunięte przez administratora) zgadzam się z przedmówcą miałem podobną akcję ,ludzie nie pakujcie się w to łajno .to zwykłe prymitywy i cwaniaczki(usunięte przez administratora)
anonim 2011-06-04 07:26:24
Nie należy spodziewać się lojalności wobec pracownika od osoby, która zostawiła przed laty żonę będącą w ciąży- w tym momencie chyba nie należy się dziwić, dlaczego bez skrupułów nie wypłacił pracownikom pensji na święta, skoro nie miał litości jako młodziutki chłopak wobec kochającej go i spodziewającej się jego dziecka kobiety..... Ludzie nie zmieniają się dla innych....
anonim 2011-06-04 11:08:43
(usunięte przez administratora)..Niestety nie ma możliwości prześwietlenia człowieka.....
były robol 2011-06-07 12:00:33
(usunięte przez administratora).A z pewnych żródeł wiem że byli pracownicy się skrzykują i przygotowują parę rozpraw sądowych ja też się zresztą dołączę .powodzonka prymitywy
sprytny 2011-10-20 19:39:38
mam propozycję jakby każdy oszukany odstąpił 1/3 sumy odzyskania jakimś zbirom to niezła sumka by się uzbierała (usunięte przez administratora)
sprawiedliwy 2011-12-18 17:57:26
(usunięte przez administratora) doczekacie się sprawiedliwości(usunięte przez administratora)
zapracowany 2012-03-04 14:51:35
Urody się nie wybiera, nie każda kobieta ma szczęście być kobiecą....Pan BRyłkowski miał jednak szczęście być z piękną i mądrą laską,(usunięte przez administratora)...cóż o szczęście trzeba dbać, jeśli się nie potrafi, cicho znika.
szukający 2012-03-13 00:55:42
Witam,
poszukuję tego Pana , proszę o jakiś namiar.Czy drugi Pan (usunięte przez administratora)jest \"w zmowie\"
z panem Jarosławem?
arek 2012-05-22 17:43:15
z tego co mi wiadomo to panowie si rozstali a nawet pan Janek wyraża wielkie zdziwienie faktem zaległych wypłat.oczywiście to jedna wielka ściema
grtyiq12 2015-02-20 18:09:00
szukam pracy i nie wiem jak mam postrzegać tą firmę, wysyłać CV czy też nie....Jak jest na dzień dzisiejszy,jak można opisać atmosferę pracy w firmie i jak wyglada sprawa związana z rozmową kwalifikacyjną czy ktos doswiadczony ma informacje jak jest tam u nich w tej firmie czy zarobki sa adekwatne do wykonywanej pracy..
piku 2016-05-18 20:34:24
maciek, oni specjalnie wielkiego doświadczenia nie wymagają.
Zostaw swoją opinię o Nowoczesne meble Jarosław Bryłkowski - Grodzisk Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowoczesne meble Jarosław Bryłkowski