Opinie o Torre GSM w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Torre GSM. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Torre GSM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Torre GSM w Łódź

Kuba Nowy wpis

Moja pierwsza praca, wspominam bardzo dobrze, w porządki warunki, jasno określone obowiązki, elastyczny grafik, dużo się tam nauczyłem zwłaszcza obługi klienta, co mi się mega przydało w następnej pracy, ludzie przyjaźni, dobry kontakt z menedżerami i współpracownikami, tylko z klienci różni bywają, ale to jak wszędzie...

Monikaxd Nowy wpis

Z pracodawcami nie da się dogadać. Wypłaty z bankomatu a nie przelew (trochę dziwne). Podejście do pracownika fatalne, nie ma się jakiejkolwiek stabilności w tej pracy. Klasistowskie i rasistowskie teksty w panelu pracownika odnoszące się do klientów. Ogólnie byli pracownicy wspominają to miejsce bardzo niemiło jeśli chodzi o warunki pracy i kontakt z właścicielami. Pewnie dlatego na różnych portalach ciągle są ogłaszania dt pracy w ich sklepach: są fatalne warunki i ogromne rotację, bywają dni że wydzwaniają nachalnie po byłych pracownikach, bo nie ma kto przyjść im do pracy. System premiowy sprzed dekady i dotyczy ludzi, którzy nie są studenami. Jak ktoś jest studentem to już się urządził mając najniższa krajową. Nie wiem gdzie można tak ładnie dorobić jak ktoś napisał poniżej. Wszystko co napisałam powyżej jest fatalne, ale najgorsze to i tak jest szefostwo.

Ruda Nowy wpis

Każda praca ma swoje plusy i minusy. Jeżeli chodzi o prace w Torre, to faktycznie praca lekka i przyjemna. Jeżeli ktoś ma tylko dryg do sprzedaży, będzie się czuł jak ryba w wodzie. Poza sprzedażą która jest na pierwszym miejscu, należy jeszcze porządkować towar i dbać o estetykę na sklepie. Obowiązków jest niewiele a jak odpowiednio poprowadzi się sprzedaż można nieźle zarobić. Co do poprzednich komentarzy - umowę każdy widzi przed podpisaniem, można negocjować jej warunki lub nie podpisywać i poszukać pracy w innym miejscu. Zwolnień z dnia na dzień nie było, "koleżanki" z innego punktu które dodały te wartościowe komentarze, zostały poinformowane wcześniej że sklep będzie zamknięty. Odpowiednie środki w czasie epidemii zostały zapewnione - maseczki, płyny dezynfekujące, rękawiczki, pleksi - nie wiem czego jeszcze oczekują ludzie ?? Co do szefów, da się z nimi dogadać, zawsze rozliczają na czas, ale jak mają być mili i sympatyczni dla pracowników którzy podchodzą do swoich obowiązków w sposób olewczy i lekceważący ? W każdej pracy tak jest, jak Ci zależy to się dogadasz z szefem, jak Ci nie zależy, będziesz miał do niego pretensje ale ty wszystko robisz idealnie. Jak to się mówi, " złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy ". Praca jest okay, nie na całe życie, ale na jakiś czas na pewno.

Lol Nowy wpis

Szefostwo widzę znowu prosi pracowników o to żeby pisali opinie, bo ktoś napisał prawdę. Warunki i podejście do pracownika FATALNE. Zwolnienia z dnia na dzień, narażanie zdrowie pracownika w czasie epidemii (bo k t o ś jest foliarzem). Zwolnienia z dnia na dzień, (usunięte przez administratora) zwolnienia grupowe publiczne. To nie są lata 90 że można tyrać pracowników i traktować ich jak sciery. Nie polecam tej pracy ludziom, którzy mają odrobinę szacunku do siebie, bo na pewno nie dostaniesz tego od pracodawcy. Wgl to co na umowie nie jest tożsame z tym ile się zarabia, wypłaty nie są przelewem robione, tylko trzeba iść do bankomatu, żeby nie było że właściciel burak robi wałki. Każą nie nabijać paragonów.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Torre GSM? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
:---)

Ta firma to komedia. Właściciel (usunięte przez administratora) jak tylko może np na umowie podaje kwotę 700, a tak naprawdę pracuje się więcej godzin tylko on się z tego nie rozlicza. Nie zapewniają odpowiednich środków ochrony podczas pandemii oraz w ogóle nie pomagają w pracy. Nie zostalysmy powiadomione o tym że sklep zostaje zamknięty i zostaliśmy zwolnione przez messegera z dnia na dzień (wgl zwolnienie publiczne). Nic do "szefostwa" nie dociera, są bardzo nieprofesjonalni. Nie dość, że źle traktują pracowników to jest coś takiego jak panel gdzie wypisane jest, że mamy nie obsługiwać(usunięte przez administratora)oraz ludzi z tatuażami w widocznych miejscach XDD a i że nie jesteśmy paniami z biedronki mamy się lepiej zachowywać i nie prowokować ubiorem mężczyzn. (usunięte przez administratora)

!
@:---)

Sama prawda

Julka

Firma krzak a jej właściciel to jakaś pomyłka, burak a do tego straszny (usunięte przez administratora) Na każdym kroku wykazuje totalny brak szacunku do drugiego człowieka. Wszelka pomoc o której ktoś napisał w komentarzach to totalna bzdura, na wiadomość wysłana do szefa "mam taki problem" odpisuje "to go rozwiąż" bądź "nie ma mnie". Wymaga przychodzenia do pracy z wysoką gorączką i sypie przy tym chamskimi komentarzami. Umowa śmieciowa na 700 zl - zlecenie. Dziwne, że inspekcja pracy sie jeszcze nie zainteresowała. Zwalnianie ludzi z dnia na dzień - nie ma problemu przecież to błahostka. (Dotyczy to nowych pracowników jak i tych z długim stażem i bez konkretnego powodu.) Jeżeli pracownik zachoruje na dłuższy czas to niestety nie ma gdzie wracać :) Zresztą doskonale widać jaka jest rotacja pracowników po ogłoszenich o pracę, które są ciągle wystawiane. Pozytywne komentarze są wystawiane na prośbę samego szefa... Tak, zawsze prosił pracowników o pozytywne opinie. Praca może i lekka ale serdecznie nie polecam, szkoda czasu i nerwów

Ola

Fajna praca, szkolenie trwa tak długo, aż będziesz gotowy do samodzielnej pracy (oczywiście według Ciebie). Szefowie starają się szukać zastępstwa, jeśli ktoś nie może przyjść do pracy - nawet jeśli ktoś miałaby przyjechać z innej miejscowości. Wypłaty na czas, jeśli ktoś ma pilną sytuację życiowa i potrzebuje zaliczki - tez można się dogadać. Empatyczna szefowa oraz kierowniczka, pomoc na bieżąco przez messengera, każdy stara się pomoc jak może. Polecam ????????

????

Praca fajna i luźna. Wiadomo są jakieś rzeczy do wykonania ale nie ma parcia na wyniki sprzedaży i nikt nie wisi nad głową. Kontakt z szefostwem przez mesengera więc jedyny minus to czekanie na odpisanie na wiadomości. Praca jak najbardziej dla studentów. Elastyczny grafik który można podporządkować pod zajęcia. Zarobki to faktycznie najniższa krajowa na godzinę jednak nie na parcia na wykonywanie planów sprzedażowych. Szefostwo wyrozumiałe, w razie jakiegoś dużego problemu można zawsze zadzwonić i porozmawiać. Ogólnie jest dobrze tylko pracę głównie polecam studentom/uczniom.

Jasiek

Niestety nie wszystkich można zadowolić ale z reguły najwięcej narzekają osoby którym nie po drodze z pracą!

praca nie jest wymagająca, nie ma możliwości rozwoju, często jest monotonna. Jako prace dorywczą dla studentów, polecam. Niestety nie ma co myśleć o firmie długoterminowo, ponieważ pracownicy dostają uz, brak premii za zreazliowanie planu sprzedażowego, brak wsparcia. Dużym minusem jest szefostwo, które niechętnie pomaga, a jak pomaga to w sposób niemiły. I co najgorsze, zwalniają z dnia na dzień, nie myślą o pracowniku jako o człowieku. Zwalniają przez mess, potwierdzone info.

praca fajna, nie ma jednak co liczyć na szefów, wszyscy zdani są na samych siebie. jedynie od pracowników innych można liczyć na pomoc choć i tak nie zawsze. trzeba się liczyć z tym ze mogą z dnia na dzień zwolnić i to przez facebook. sama praca spoko nikt nie siedzi nad głowa

Mozart

Bardzo fajna firma, lecz niestety szef burak. Zatrudnia na umowy smieciowe i wiecznie ma problemy. Nieuczciwy, cwaniakowaty, zaklamany nie potrafiący słuchać ludzi. Praca na chwile jak najbardziej lecz na dłużej to i tak zwolni nic nie powiedzac z dnia na dzień. Tchórz i jak najdalej od takich ,,para,, firm. Dla mnie zero

Kaja
@Mozart

Piszę w imieniu mojego pracodawcy. Zwolnienie z dnia na dzień to jest zwolnienie dyscyplinarne, czasem pracodawca jest zmuszony do takich rozwiązań.

Krzysztof
@Mozart

Widzę, że negatywnie oceniasz swoje kontakty z przełożonym. Jednak to nie powód, by personalnie obrażać taką osobę. Czy nie widziałeś możliwości porozumienia? A jak oceniasz inne rzeczy w tej pracy, czy byłeś zadowolony z zaproponowanych warunków? Jak w ogóle trafiłeś do firmy TORRE GSM?

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w TORRE GSM? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Kropa

Osoba zarządzająca sklepami Torre Gsm jest oszustem. Po przekazaniu uszkodzonego telefonu na gwarancji(!!!) za pośrednictwem w/w firmy do producenta, właściciel przywłaszczył nowy telefon od producenta. Na nic zdały się telefony, wizyty w salonie czy pisma z żądaniem zwrotu telefonu. Otrzymałem jedynie zdawkowe pismo że jedyne co mogę to odebrać równoważny telefon w jego salonie.... przy okazji chciał mi wcisnąć zamiast nowego, używany telefon którego wartość to poniżej połowy mojego telefonu. Firma krzak, nie odbiera poleconych pism z wezwaniem przed sądowych do zwrotu telefonu. NIE POLECAM!!!!! DNO!!!

Kaja
@Kropa

W imieniu mojego pracodawcy - Torre GSM chciałabym odpowiedzieć, ponieważ znam sprawę tej reklamacji. Klient zakupił u nas UŻYWANY telefon i po 8 lub 10 miesiącach użytkowania przyszedł zareklamować sprzęt, ponieważ się zepsuł. Sprzęt był nie do naprawienia, więc zaproponowalismy zwrot pieniędzy lub wymianę na inny telefon w tej cenie. Klienta nie zadawalał zwrot całości zapłaconej kwoty, żądał wydania nowego sprzętu, co w świetle prawa dot. reklamacji towarów używanych nie ma zastosowania. Ostatecznie przyjął zwrot pieniędzy.

Maja

@Arek, Czy przez te trzy lata udało Ci się zdobyć cenne doświadczenie lub inne umiejętności w firmie TORRE GSM? Czy to doświadczenie zaprocentowało i nadal pracujesz w branży GSM? Czy ta firma poszukuje doświadczonych pracowników czy także osoby bez doświadczenia? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji i pomóc przyszłym kandydatom.

Arek

Przepracowałem w tej firmie prawie 3 lata i bardzo dobrze wspominam ten czas. Pracodawca traktuje pracowników fair, można się z nim dogadać w każdej sprawie, wypłaty zawsze terminowe. Jeśli ktoś umie rozmawiać z klientami i podszkoli się w branży GSM to na pewno zarobi sporo w tej firmie.

Łukasz

Nie polecam obsługa nie znająca się i nie potrafiąca doradzić mimo wytłumaczenia co potrzebuje a później nie chcą przyjąć zwrotu Bardzo bardzo nie polecam tego miejsca w M1!!!!!! Obsługa fatalna

Maja

@kropa, piszesz, że mogłaś odebrać "równoważny telefon", więc na to i na pismo, które wysłał Ci TORRE GSM powinnaś się powoływać. Jeśli możesz dać znać jak cała sytuacja się rozwiązała, to inni korzystający z usług firm byliby wdzięczni. Ze względu na to, że mają wiele lokalizacji i są rozpoznawali, to ważne.

Mateusz

Bardzo dobra, prężnie działająca firma. Pracodawca jest rzeczową osobą, potrafi słuchać sugestii swoich pracowników, a przede wszystkim szanuje ich zdanie oraz pracę, jaką wykonują. Adekwatnie przekłada się to na zarobki, stałych pracowników potrafi sowicie wynagrodzić, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Nigdy nie ma żadnych problemów co do wypłat, bardzo elastyczny grafik oraz brak jakichkolwiek barier na linii pracodawca - pracownik. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę TorreGSM każdemu, kto chciałby podjąć tutaj pracę.

Tomasz

Bardzo dobra firma,nigdy nie zmieniłbym gdyby nie przeprowadzka do innego miasta, szef rzeczowy, zawsze wszystko jest rozliczane na plus pracownika, zero problemów, ze wszystkim zawsze można się dogadać z szefem. Płaca też jest naprawdę dobra, o wiele lepsza niż w 90% punktów Katowice

Zostaw merytoryczną opinię o Torre GSM - Łódź

• Jak się pracuje w Torre GSM?

Zobacz opinie na temat firmy Torre GSM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Torre GSM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Torre GSM