TORRE GSM

Łódź

Opinie o TORRE GSM

Tomasz 2015-05-09 17:25:41
Bardzo dobra firma,nigdy nie zmieniłbym gdyby nie przeprowadzka do innego miasta, szef rzeczowy, zawsze wszystko jest rozliczane na plus pracownika, zero problemów, ze wszystkim zawsze można się dogadać z szefem. Płaca też jest naprawdę dobra, o wiele lepsza niż w 90% punktów

Katowice
Mozart 2015-06-12 13:48:46
Bardzo fajna firma, lecz niestety szef burak. Zatrudnia na umowy smieciowe i wiecznie ma problemy. Nieuczciwy, cwaniakowaty, zaklamany nie potrafiący słuchać ludzi. Praca na chwile jak najbardziej lecz na dłużej to i tak zwolni nic nie powiedzac z dnia na dzień. Tchórz i jak najdalej od takich ,,para,, firm. Dla mnie zero
Mateusz 2016-02-29 23:34:49
Bardzo dobra, prężnie działająca firma. Pracodawca jest rzeczową osobą, potrafi słuchać sugestii swoich pracowników, a przede wszystkim szanuje ich zdanie oraz pracę, jaką wykonują. Adekwatnie przekłada się to na zarobki, stałych pracowników potrafi sowicie wynagrodzić, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Nigdy nie ma żadnych problemów co do wypłat, bardzo elastyczny grafik oraz brak jakichkolwiek barier na linii pracodawca - pracownik. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę TorreGSM każdemu, kto chciałby podjąć tutaj pracę.
Zostaw swoją opinię o TORRE GSM - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TORRE GSM