Opinie o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Konsorcjum PRGiBSz S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konsorcjum PRGiBSz S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

maniek

robicie smietnik, na tym forum. Jak ktos chce trolowac to niech pisze na innym forum bo sie bajzel robi, a rezta niech sie tak nie buzuje jakby pierwszy raz forum internetowe widzieli :) Chcialbym teraz uslyszec co za wymowke ma jozek ze nie ma przelewow, banki strajkuja czy komputery im siadly

ff

Oshe na serio dostałeś kase czy tp znowu jakaś podpucha ?

@ff

jaki bym mial udzial w tym zeby klamac tak samo mam rodzine i oplaty jak kazdy wiec mija sie z celel zebym oklamywal nic z tego nie mam Staram sie pomoc

oshe

Panowie ja mam konto w Alior bede informowal na biezaco Mowie ze dostalem 2 rate za miesiac grudzien 2014

A poco ci nick

ja za reszte z grudnia nie zjade co to (usunięte przez administratora) ma byc a wy robcie jak chcecie za styczen wam w czerwcu dadza naiwni jestescie i tyle! chyba ze jestescie na utrzymaniu rodziców albo emerytami to starcza wam te drobne za grudzien prezes deklarował sie o całosci ! awy polecicie za grudzien [usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) jestescie jak to zrobicie

@A poco ci nick

Kolego pizde to ty chyba widziales w telewizji na animal planet

@oshe

kolegów to se szukaj w biurze i nie napinaj sie bo za kazdym razem piszesz co innego na tym forum nie od dzis wiec nie siej fermentu powiec kto normalny zjedzie tylko za pieniadze za grudzień masz zamiar robic? po 2 jakom masz pewnosc o tym w jakich dniach bedzie reszta pieniedzy tylko słowną !!!! wes koles osmieszasz sie tylko najlepiej idz juz na 18 do roboty i podrodze podziekuj prezesowi za pieniazki

Szkoda ze nie mam zmniany na 18 ale zastanowie sie czy nie zjechac na 23

Do dzis sam nie wiedzialem jak sprawa wyglada ale teraz jestem pewny 2 rate mam

@oshe

i nie zamierzasz walczyc dalej o swoje tylko chcesz robić tak ? taka płaca cie zadowala wystarczy na utrzymanie rodziny zaplaty rachunków itp... przeciez ludzie musieli za cos zyc musieli pozyczac to trzeba przeciez oddac co na dadza peniadze za grudzien beda caly czas nas tak walkowac nie wspominajac o kartach czy ubraniach musisz zrozumiec ludzi

Górnik

zadnej rekrutacji. jeden tel zalatwia wszystko

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
oshe

Panowie gornicy nie siejcie fermentu pieniadze zostaly przelane za miesiac grudzien 2014 Czesc co dostala 1 rate ma juz zaplacone i ci co nie dostali wynagrodzenia za grudzien przelew w calosci Wyplata za styczen bedzie w dwoch ratach pierwsza czesc bedzie 12 stego czyli w czwartek a druga czesc bedzie 23 go wypada to w poniedzialek

@oshe

a ile dal ci do kieszeni ? dupisz jak nawiedzony ile to juz obietnic nam składał wes sie jebnij w łeb bedzie kasa bedziemy robic a nie sranie na obietnicach prezes mowil o całosci nie zadnych (usunięte przez administratora) ratach !

@A poco ci nick

Chetnie jebne cie w leb jak nadstawisz zakuta palo

gornik

gość przed chwila mowiles ze masz na koncie teraz gadasz z nie bedzie nie siej fermentu w biurze mowili ze bedzie dzis polowa za grudzien w zaleznowsci o ktorej wysla to wieczorem dzis podobno a ten tekst pewna wiadomosc wyplat nie bedzie to juz mnie (usunięte przez administratora) pajacu jeden~!!!!

Pewna wiadomość wypłat nie będzie.....

A poco ci nick

dadzą wam za grudzień i będzie robić za te grosze ja? haha

Megi

Przepraszam za jaki miesioc?

gornik

jaka wyplata reszta za grudzien czy razem ze styczniem???

oshe

Panowie kto ma konto w Alior banku musie juz miec (3 minuty temu dostalem potwierdzenie na tel )wplynela zaleglosc za grudzien i styczen

kasia

Prawa reka Wojtynka

kasia

wyplata bedzie powiedzial Pieszczyniski jak nie wiezycie to zadzwonicie do niego

@kasia

a w tym roku będzie? Pieszczyński wie tyle co my on ma w (usunięte przez administratora) ludzi i tyle

MEgi

SZKODA WAS BO LUDZIE NIEMAJA Z CZEGO ZYC ! Musza sie martwic co do gara włożyc. NIO NIESTETY JEZELI MÓJ MĄŻ DOSTANIE TYLKO ZA GRUDZIEŃ POJADE TAM ODDAM MU TO DO RAK WŁASNYCH I POWIEM MU ZE MA ZA TO POPŁACIC RACHUNKI I WYRZYC PRZEZ MIESIOC ! A NA WASZYM MIEJSCU NIE ZJECHAŁABYM DOPOKI CAŁEGO NIE WYPŁACI .

A poco ci nick

zjeżdżają Ci co im Józek do kieszeni dał taka prawda ! miał czas po raz kolejny do wtorku i co zaś nas ocyganił teraz wam powiedział że za grudzień będą dziś śmieszne mydli wam oczy daje do kieszeni żebyście resztę przekonali do pracy (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) fałszywym ludziom a za styczeń obiecał wam chociaż w tym roku że da?

Milord

"prezes obiecał" haha.... mi obiecał dom na Bahama :P

yyy

Gdzie ta kasa ? Ja nic nie mam

Jest już kasa panowie....sprawdzałem.

gornik

co ty chcesz jak na wesolej zjezdzaja na dol nie bede mowil po nazwiskach bo nie chce im wstydu robic tez tak slyszalem ze za grudzien reszta tylko

A poco ci nick

jakiej reszcie za grudzień ! co to ma być za syf i co z tymi groszami zrobić jak trza popłacić rachunki i długi oddać ma być całość ale chcecie to róbcie za free albo jedzćie do Wojtyna z kabzy wam dam żebyscie robili pajace

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum PRGiBSz S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Kandydaci do pracy w Konsorcjum PRGiBSz S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konsorcjum PRGiBSz S.A.
2.5/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Mikołowska 29
    41-400 Rybnik