Opinie o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Konsorcjum PRGiBSz S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konsorcjum PRGiBSz S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

elektro

A tak się dziś Wojtek zazekal w biurze przy Wojtynku ze ma chleb z parowka i ze juz dalej nie będzie zjerzdzal ehhh masakra. Jak widać jebie dalej.

elektro

Podawać imię i nazwisko tych to pracują za pył w płucach i obiecanki.

ktos z biura

Panowie pieniądze dzisiaj nie wyszły. Takie info odemnie. Nie bede sie przedstawiał ale wiecie kim jestem.

gornik

przodowy pan wojtek ze swoimi przydupasami zjezdza dziennie do roboty !!!

@gornik

aż wstyd się przyznać że kiedyś pracowałem z nim na zmianie. :(

Górnik

zadnej rekrutacji. jeden tel zalatwia wszystko

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Samrytanin

A wiec przodki AW i AD zjechały na 18 tym razem karmione obietnicami bumechu.

@Samrytanin

na AD jaki przodowy i sztygar?

Elektryk

My nie przyjeżdżamy do roboty.

@Elektryk

w takim razie jutro ok 8rano pod biurem

Ryl

To oszuści. Podobno Pieszczyński został zastępcą Wojtynka. W biurowcu nie ma kto wystawiać zaświadczeń, chyba już nie pracują. Musimy utrzymywać kontakt na tym forum aby dzielić się informacjami jak odzyskać pieniądze. Do roboty nie ma już po co jeździć.

malarz

Panowie to jest delikatnie rzecz ujmując niepoważne. Aby ludzie tacy jak my elektrycy slusarze gornicy czy nawet dozor musieli poświecać dobro rodziny na odzyskanie naszych należności. Trzeba konkretów. Mądrych ludzi aby to poprowadzili. Ci co już odeszli też powinni dostac to co im sie należy. To że tam jakis (usunięte przez administratora) czy inny przydupas cos mowi to nie znaczy że trzeba mu wierzyć. Oni sami sa po częsci winni tego co jest teraz. To oni ludziom robią sieczkę z mózgu.

Bucek

właśnie przed chwilą rozmawiałem z Pieszczyńskim.. Panowie brak słów.. chłop nie wie jak się tłumaczyć ma już.. Wojtyn ma wszystko w (usunięte przez administratora) powiedział mu dziś że dopiero załatwia jakieś pieniądze ale czy będą tego nie wie nikt. żadnych kont odblokowanych nie ma. ŚCIEMA. Jeśli ktoś ma bezpośrednio nr do Wojtyna czy Króla to dawać.

Super_Mario

Panowie, powinniście grać w jednej drużynie, do jednej bramki. A nie obrażać siebie nawzajem i wyzywać! Przecież jak to forum czyta ktoś zupełnie postronny to ma z Was niezły ubaw. Wszyscy jesteście w jednej sytuacji, nieważne czy to elektryk czy to emeryt czy ślusarz! Pracuje się po to aby dostać godziwe wynagrodzenie za wykonaną pracę. Prezes nie robi Wam żadnej łaski. Zjednoczcie się, przestańcie obrażać i działajcie! Życzę powodzenia i trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie sprawy, bo każdemu jednemu z Was te pieniądze się należą!

Super_Mario

Chyba po to jest to forum, żeby rozwiewać swoje wątpliwości i pisać o tym co się słyszało, żeby weryfikować informacje!! A nie żeby obrażać jeden drugiego!! Akurat nie jestem górnikiem tylko jedną z bliskich osób jednego z Was!! A jak czytam takie prymitywizmy to włos na głowie mi się jeży! Rozumiem,że jesteście zbulwersowani, ale to nie zwalnia Was od utrzymywania kultury wypowiedzi i szacunku do drugiego człowieka!! Chyba lepiej, że pytam tutaj o tym co usłyszałam od jednego z Was a on od innych niż pisanie bzdur wyssanych z palca typu, że przelewy poszły!! Odrobinę myślenia Panowie! Ja tylko zadałam pytanie czy ktoś o tym słyszał!! Więc ubliżanie schowaj sobie do kieszeni!

gornik

walnij ty sie w glowe ty cymbale do reki !!! szkoda slow!!!

Super_Mario

to o której jutro pod biurem? Słyszał ktoś coś o tym,że maja płacić do ręki w piątek za ten tydzień? Tak gadają ci co na rano robią.

A poco ci nick

a niech nas 100 bedzie to wystarczy kazdy z nas jest człowiekiem i nalezy mu sie szacunek ! tylko to trzeba dzwonic bo niewiadomo ilu tu ludzi jest

A poco ci nick

niech ktos dzwoni do ludzi i zaczyna ogranizowac inwazje na biuru !! nawet i z rodzinami !! Sam by to zrobil ale niemam numerów od ludzi !

górnik90

O ktorej wszyscy sie zbieramy pod biurem??? Co jak tego pajaca nie bedzie?? Z reszta kto tam pojedzie, zestaszica ludzie juz robia, z makoszowy jutro jada do perfectu Knurów robote zalatwiac, tak ze bedzie malo ludzi, zas bedzie gadka szmatka i (usunięte przez administratora) na tym sie skonczy!

A poco ci nick

za chwile bedziemy bez pradu bez wody bedziemy tak siedziec w domu panowie trza jechac tam jutro jest 5 osob co mialy jezdzic na rozmowy z prezesem macie numery do ludzi dzwoncie organizujcie tam cos na jutro trzeba tam zrobic najazd i dym ile bedA nas ciulac niema co jesc juz (usunięte przez administratora) dziennie bedzie jutro a jutro bedzie futro wszyscy sie juz z nas smieja i co powiedza naiwniaki co zjeżdżają

gornik

nie wiem dlaczego trzeba zaczac dzialac bo nie zobaczymy ani zlotowki a ludzie jeszcze robią

Bucek

ma ktoś z Was numer do Pieszczyńskiego? Jeśli tak to wyślijcie mi (usunięte przez administratora). Już wiem co zrobić.

Dzięki AA

Ryl
@Bucek

Przydał się numer telefonu do psa? Co zamierzasz? Szlag już mnie trafia, tak nas oszukać.

@Ryl

pracowałem do 5go stycznia tego roku w prg. od września byłem na wyadkowym, który i tak mi firma płaciła nie zus bo składek nie płacili w terminie i zdeklarowali w zusie że wynagrodzenie oni pokryją. i (usunięte przez administratora) br /> dostawali z zusu całość a ja połowe. chce tak jak Wy odzyskać te pieniądze i nic więcej. zaległości za lipiec i wrzesień ub. roku. i wszystko to co mi się należy i Bóg mi świadkiem że nie odpuszcze. Chociaż teraz jestem w anglii, ale jestem z Wami. co zamierzam, Szykuję dla Króla i jego świty małą niespodziankę.

Bucek

Dlaczego nie zaczniecie STRAJKU??? Długo tak jeszcze dacie się dymać tym pajacom? Chopy ogarnijcie się i zróbcie taki dym jak w Jastrzębiu robią!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum PRGiBSz S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Kandydaci do pracy w Konsorcjum PRGiBSz S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konsorcjum PRGiBSz S.A.
2.5/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Mikołowska 29
    41-400 Rybnik