Opinie o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Konsorcjum PRGiBSz S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konsorcjum PRGiBSz S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

bzibzi

wczoraj bylem sam ....

Wojtek

ja tez zjezdzam......

rylek

Ale o co wam wszystkim chodzi? Ja dostalem 760zl druga polowke za grudzien. Wczoraj przelew na 1450zl calosc za styczen. Jutro zjezdzam na rano normalnie. Glupi jestescie i tyle. Pewnie chcielibyscie jeszcze kartki, deputat weglowy i kredkowe. Kazdy dostaje tyle ile sobie wypracuje. Ja jestem zadowolony i firmy ani prezesa nie zdradze. Zreszta obiecal mi ze pojade z nim i jego wnukiem na mistrzostwa do Kataru. A wy narzekajcie dalej. Wystarczy zatkac nos, liznac rowa i wszystko samo jakos sie ulozy

MAM PYTANIE CZY KTOS JESZCE PRACUJE TAM BO JA NA CHOROBOWYM WIEC NIE WIEM ZBYTNIO CZY KTOS SIE WYŁAMAŁ I DALEJ ROBI NA TYCH ŚMIESZNYCH PREZESÓW

Górnik

zadnej rekrutacji. jeden tel zalatwia wszystko

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
łoś

W czym trudność pytacie ile zarobiliście piszecie to na pozwie sad MUSI sie zwrocic do pracodawcy z zapytaniem o zarobki powoda pracodawca udziela odpowiedzi jezeli jej nie udzieli sad nakazuje zaplacic tyle ile napisaliscie. Proste? PROSTE

Makoszowy

Jedziemy jutro do tego gnojka na 8.30,kto z nami?

bezdomny

Czy ktoś jeszcze pracuje w tej (usunięte przez administratora) j firmie PRG gdzie są paski za styczeń gdzie są pity za 2014 mogli by chociaz to dac jak nie ma kasy

gornik

i tak nic nie zobaczymy z woli pana prezesa pan W mowi tylko ze za kilka dni moze beda pieniadze i tyle...

johny

ale z drugiej strony jak popuscimy to juz nic nie zobaczymy ?

gornik

no niestety nie ma po co chyba ze po nastepne glodne kawalki typu pieniadze beda za pare dni...

johny

jutro sie ktos wybiera do firmy czy nie ma sensu??

gornik

i chce powiedzieć wszystkim co czekają na pieniądze nie łudzicie się pieniążków od pana prezesa nie będzie żadnych!!! szkoda waszego czasu i paliwa do jeżdżenia do niego i wypytywania się o kasę pan prezes jedynie się boi ze prkis zostanie pociągnięty na dno razem z prg a to dla niego będzie miało duże konsekfencje

żona górnika

Panowie gdzie szukać tego pozwu zbiorowego? Gdzie można się do niego dopisać? Jak wpisać kwotę za styczeń? Nie wiecie ile zarobiliscie. Co z pitami za 2014? Jest tam w ogóle jakiś pracownik biurowy na biurowcu?

@żona górnika

listy płac są w Księgowości,muszą być,trzeba się tam udać.Pity pracodawca musi przekazać do końca lutego- każdemu pracownikowi za potwierdzeniem osobistym bądź pocztą.O to też należy zapytać w Księgowości.

@żona górnika 2

pytałem o paski za styczeń a pan powiedział ze nie może ich wydać bo prezes ich nie przyklepał

gornik

dobrze ale w piśmie do sadu musisz napisać w jakich kwotach i za jakie miesiące sobie rościsz wynagrodzenie a za styczeń tego nie wiemy to znaczy wiemy ale nie mamy tego na papierze nie wiem tylko o co ci kolego chodzi z tą umową ja np. nie jestem juz pracownikiem prg a chce odzyskac swoje pieniadze nie rozumiem co to ma do rzeczy ?

@gornik

umowa określała na jakich warunkach był Pan zatrudniony /płaca zasadnicza i zapis o premii,itp.W Pana przypadku napewno otrzymał Pan świadectwo pracy i z niego wynika ,czy Pan wykorzystał urlop i z jakiego art.nastąpiło zakończenie pracy. I zgadzam się z tym ,że to Pan określa roszczenie finansowe jakie chce Pan odzyskać.

@żona górnika 2

no umowa jak kazdy najnizsza plus premia to nie wyjasnia dalej kwoty za styczen. wlasnie z tym pozwem z biorowym nie wiem czy jest mozliwosc dopisania sie czy trzeba indywidualnie zlozyc wniosek do sadu pracy

@gornik

w Księgowości są listy płac i tam się Pan dowie ile Pan zarobił.

@żona górnika 2

ja juz wiem tylko ze tak powiem na pysk a ja chce miec pasek zeby miec podstawe w sadzie

@gornik

umowa słowna w świetle przepisów też jest umową,ale oczywiście wtedy jest słowo przeciwko słowu.Sąd pracuje na dokumentach.

@żona górnika 2

Ponadto paski płac są wtedy jak ma Pan wynagrodzenie wypłacone.Najpierw są listy płac,które sporządza Księgowości a pracodawca je potem zatwierdza.Napewno listy są zatwierdzone tylko pieniądze są nie wypłacone.

gornik

tu chodzi pan K. o to zeby zamknać prg nie tracąc przy tym ani złotowki niestety takie jest prawo jak juz wczesniej napisalem z "lukami". nie liczcie od pana prezesa na pieniadze bo on tylko zwleka do czasu kiedy zapadnie wyrok o upadlosci firmy.

żona górnika 2

Oczywiście to potrwa i nie będzie to łatwe,ale pieniądze odzyskacie.Dodatkowo można zażądać odszkodowania za narażenie egzystencji i koszty poniesione.O wiele szybciej działa pozew zbiorowy niż indywidualny.Trzeba działać bo prawo jest po Waszej stronie,te pieniądze zostały wypracowane a Wy zostaliście oszukani obietnicami bez pokrycia i narażono Was na inne koszty.

gornik

otoż to wlasnie tu masz racje prg jest gole bo syndyk nawet nie bedzie z czego mial nam zaplacic wtedy wysyla nas pracownikow do funduszu po pieniadze,prg nie ma zadnego majatku bo budynek jest pana prezesa a sprzed w wiekszosci jest wziety w leasing.

żona górnika 2

od tego jest Księgowość,a nie Ty to bada Sąd.Ty mogłeś nawet pasek zgubić.Przecież nie zjeżdżałeś prywatnie pod ziemię na wycieczkę krajoznawczą.Masz umowę nikt Ci jej nie wypowiedział.

gornik

zgodze sie ale sa takie luki w kodeksie pracy ze kazdy adwokat prg wie jak odroczyc pewne zobowiazania i sprawy najprostsza rzecz jaka trzeba zrobic to zlozyc wniosek o roszczenia wobec prg do sądu to jest jedyna sensowana rzecz ktora mozna zrobic,tak do wiadmosci ci co wywali wypowiedzenie z art.55 a nie za porozumieniem stron wygrali na tym ze moga sie domagac odszkodowania w zaleznowsci jaka mieli umowe o prace.

Gornik

wiesz ile trwa sprawa w sadzie do 3 miesiecy dopiero jak sad uzna tzn. zapadnie wyrok na twoja korzysc dopiero z wyrokiem sadu kierujesz sie du tzw. fundusz gwaracyjnego,prg chodzi o to zeby oglosic jak najszybciej upadlosc wtedy wchodzi syndyk i splaca naleznosci wobec pracownikow z majatku firmy nie z konta pana krola zeby byla jasnosc fundusz nie da ci pieniazkow bez wyroku sadu na twoja korzysc od panstwa zeby cos dostac trzeba sie niezle nagimnastykowac.

żona górnika 2

To nie ma znaczenia, ponieważ Firma naruszyła podstawowe prawa pracownika i nie wywiązuje się z zawartej umowy z pracownikiem i regulaminem wynagradzania ,który ma.Nawet zmiana kwoty obniżającej wartość kartek żywnościowych wymaga zmiany na piśmie,a nie na słowo.Firma może robić i opowiadać co chce,lecz jest jeszcze KODEKS PRACY.

@żona górnika 2

zadam ci pytanie na dzien dzisiejszy z kad wiesz ile sobie rośćić za miesiac styczen w jaki sposob udowodnisz ze taka wlasnie kwote ma ci wyplacic prg jezeli nawet nie masz paska jako dowod ???

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum PRGiBSz S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Kandydaci do pracy w Konsorcjum PRGiBSz S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konsorcjum PRGiBSz S.A.
2.5/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Mikołowska 29
    41-400 Rybnik