Opinie o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Konsorcjum PRGiBSz S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konsorcjum PRGiBSz S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Elektryk

Ci co nie wzięli pieniędzy dzisiaj, odbiorą je jutro w kasie Bumechu. Wypłacali po 150 złotych za dniówkę wstecz. Jutro będą podpisywane umowy o pracę, oczywiście każdy indywidualnie wg. kwalifikacji. Kartki żywnościowe po 13 złotych za dniówkę. Decyzja należy do was samych.

Elektryk

Dzisiaj Bumech wypłacał pieniądze za pracę na AW i AD. Jutro podpisujemy umowy o pracę. Kto cierpi głód ma szansę.

oshe

Panowie dziś do godz 12 nie było zatwierdzenia sądu.Jest jeszcze czas do 15 ostateczny termin sadu jest do jutra

oshe

Pismo Dłużnika Z związku z wydaniem przez Sąd w dniu 6.02.2015 postanowienia o zawieszeniu do kwoty 1 735 129,81 zł postępowań egzekucyjnych informujemy że na obecnym etapie postępowania postanowienie Sądu jest w praktyce niewykonalne.Jak już wyjaśnialiśmy Sądowi podczas posiedzenia Sądu w trakcie składania informacji w dniu 20.01.2015 należności które posiadamy od kontrahentów są zajęte przez Komorników u wierzycieli jako zajęcia wierzytelności.Postanowienie Sądu z dnia 6.02 2015 dotyczy zwolnienia kwot z rachunków bankowych dłużnika,a wierzyciele,u których są zajęte wierzytelności(często także istnieją zbiegi egzekucji) i nie mogą przekazać środków na nasz rachunek bankowy- bo argumentują iż mogą narazić się na odpowiedzialność,a także ryzykować podwójną zapłatę.Kampania Węglowa SA która jest dłużna ponad 4 700 tyś w tym wymagalne ponad 3000 tys zł.Nie podjęcie pilnych decyzji powoduje dalszą eskalację napięć i niekontrolowanym wybuchem akcji strajkowej.Pozdrawiam Daniel P.S Jestem na bieżąco z wiadomościami

oshe

Jeśli ucieszy Cie ta wiadomość to jestem od samego początku i staram się coś z tym zrobić

Górnik

zadnej rekrutacji. jeden tel zalatwia wszystko

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
gornik

potwierdzam twoja teze kolego jedynie sad i kasa z funduszu przyblize jak to dziala dla wszystkich 1.sprawa w sadzie wyrok o wykonanie wyroku dla prg 2.nie wyplaci to do komornika sadowego 3.komornik sądowy po jakims czasie wysle wam pismo ze nie ma z czego sciagnac 4.zglaszasz sie do funduszu czas trwania calego procesu okolo 1 roku to nie znaczy ze mozna popuscic te pieniadze.

Zorientowany

Napiszę wam prawdę - PRG padło i żadnych pieniędzy już nie będzie. Jedyną szansą na wyjście z kłopotów finansowych jest przjście do Bumechu. W czwartek będą podpisywane umowy o pracę, a w czwartek lub piątek zostaną wypłacone pieniądze tym który już pracują na AD i AW. Bumech przejął od wczoraj przodki po PRKiS-sie. Dwa na kombajn, a trzeci na strzał. Ten trzeci za 3-4 miesiące też będzie kombajnowy i potrzebni będą ludzie. Zmierzam do tego, że większość ludzi z AD i AW znajdzie dalsze zatrudnienie w Bumechu. Decyzja należy do was.

obserwator
@Zorientowany

Potwierdzam twoje ustalenia, to prawda, nie ma nawet komu wypisac swiadectw pracy Bumech przyjmuje i bedzie przyjmowal, no nie tak od jutra ale do konca marca wezma wszyskich chetnych ktorzy przejda z prg. W prg ma byc ustanowiny zarzadca w celu uporzadkowania dokumentacj, tzn wydania swiadectw pracy itp, jezeli chodzi o zalegle wynagrodzenia szans niema. Zajecia komornicze sa na okolo kilkunastu mln. zł w samej kompani weglowej, trzeba jeszcze doliczyc skarbowke i zus. Moja rada przechodzic do innych firm i to szybko. Upadlosci tez nie bedzie bo prg nie ma zadnego majatku i syndyk by musial pracowac za darmo, bo nie ma co dzielic. to samo dotyczy chyba tez PRKiSZ. Komornicy zajeli wszystkie konta,wszedzie tam gdzie jeszcze by mogli dostac kase. Nie ma zadnych wstrzyman komorniczych,pisma ktore o takie wstrzymania wysylali rzekomo do sadu nie maja przelozenia na wyrok sadu o takich wstrzymaniach. Przy tej skali przekretow i balaganu zaden sedzia nie podejmie tez decyzji o jakiejkolwiek upadlosci. Moja rada to zlozyc pozwy do sadu o wydanie wyroku o zwrot wynagrodzienia, ale czy jakies pieniadze po tym czasie zostana to raczej watpliwe. Nie jestem pewny ale chyba jedyna kasa jaka moze byc to z funduszu swiadczen gwarantowanych. Odnosnie mojej rady zeby domagac sie wynagrodzenia przed ideonem jest nieaktualna bo krol ma juz postepowanie prokuratorskie

kastrator

tu trza komuś łeb udepić!!!!a nie pierolić sie bez końca.łeb za łeb ząb za ząb! i kończ waść wstydu oszczędz!!!!

Irek

To jest racja co pisal ktos z nikiem prg jacy z Was gornicy !!! Brac powinniscie przyklad z JSW tam wszyscy gornicy trzymali sie razem to nazywa sie solidarnosc i lojalnosc oraz szacunek wobec samych siebie ! Powinnismy sie wspierac dzielic sie prawdziwymi informacjami .Wiekszosc z nas czeka na to co mu sie nalezy to sa ciezko zapracowane pieniadze nie jedna rodzina nie ma za co zyc a Wy sie wysmiewacie osmieszacie i cyganicie wstyd Panowie mi za Was

Super_Mario

Kolejny Facet piszący z sensem! Ludzie nie mają zapłaconych rachunków, zaciągają coraz większe długi, a niektórzy chyba dobrze się przy tym bawią! Postawcie się w sytuacji tych, co są jedynymi żywicielami rodziny, mają na utrzymaniu żony, dzieci czy choćby mieszkają sami! Spółdzielni, Tauronu i innych instytucji nie interesuje, że PRG nie płaci. Oni swoje muszą dostać, a za każdy dzień opóźnienia w zapłatach rosną odsetki

elektro

Nie pasuje nie zjerzdzajcie nikt na sile nikogo nie ciagnie ja (usunięte przez administratora) Chcesz robisz nie chesz nie robisz proste. O kase sie sądz i tyle.

Super_Mario

Panowie, wiadomo coś co z przelewami? Będą? Tylko proszę o rzetelną odpowiedź, a nie wygłupy i robienie niepotrzebnej nadziei.

P

Jutro przelewy mają być. Nareszcie - reszta za grudzień i cały styczeń.

Super-Mario
@P

Piszesz tak w jakim celu? Żeby ktoś się niepotrzebnie ucieszył? Jaja sobie robisz z ludzi? Na tym forum powinna być rejestracja i wszystkich, którzy obrażają innych użytkowników powinni być blokowani! Podobnie tacy, którzy sieją niepotrzebny zamęt, tylko po to by komuś narobić nadziei i podają informację wyssane z palca!

Czytam to i nie mogę was zrozumieć. Ubliżacie sami sobie, nie ma żadnej solidarności między wami. Wstyd.

@Gość

W pełni się zgadzam. WSTYD!! Zamiast trzymać się razem i dzielić na forum prawdziwymi informacjami, to jeden drugiego tylko obraża!

El

Zamknij się ty, ja nie pracuję już od dwu tygodni.

El

Na Wesołej zm C strajkuje. To już koniec chyba.

gornik
@El

wez sie zamknij bo ciepli wam pare groszy i jebaliscie za (usunięte przez administratora) was robia teraz zostaniecie bez pieniedzy i bez pracy

Emeryt

JAKA KASA WAS JUŻ CHYBA POPIEPRZYŁO,W KASIE U WOJTYNKA ECHOOOOOOOOO.

koksik

Przelewy sa do odbioru w kasie?

bezrobotny

czy sa przyjecia do prg

jaco

I za luty tez

SĄ PRZELEWY ZA STYCZEŃ>>>>>

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum PRGiBSz S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Kandydaci do pracy w Konsorcjum PRGiBSz S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konsorcjum PRGiBSz S.A.
2.5/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Mikołowska 29
    41-400 Rybnik