logo Suder &Suder

Suder &Suder

Kraków

Opinie o Suder &Suder

mark 2009-09-20 16:08:17
Fatalny pracodawca. Prezes steruje wszystkim ręcznie, nie ma hierarchicznej struktury, nie można własnej inicjatywy podjąć w żadnym zakresie, ponadto kuriozalna struktura i możliwość zwolnienia z pracy od tak - bo prezes zachciał. Jak ja się cieszę, że już tam nie pracuję.
odp 2010-03-27 07:35:34
[usunięte przez moderatora] a za braki kto ma zapłacić ?? klient ??
g.... 2010-06-22 09:13:22
w jednym z oddziałów w lubuskim był jeden taki któremu nagle zniknęło z półki kilka poduszek i klocków hamulcowych. I spokojnie odszedł do konkurencji tak więc nie jest prawdą że pracownicy płacą z wszystko z łasnej kieszeni
1234 2011-10-30 08:46:02
firma na bakier z kulturą, [usunięte przez moderatora] ludzie nauczeni do gonienia i nic więcej, kadra to prawda młodzi ludzie którzy nie wiedzą że można miec normalną pracę, nikt na poziomie długo nie prpracuje, ogólnie firma tragedia....
były pracownik 2013-08-02 14:08:16
stanowczo odradzam,szkoda zdrowia
byly 2013-09-29 14:35:25
1800-3000netto, im dluzej tym wiecej. nie wiem jak jest teraz. szalu nie ma.
były 2013-10-01 20:49:36
witam akurat jestem dobrze w tej kwestii rozeznany ludzie dostaniecie ochłap na wypłate za robote jak niewolnik. a taki pan dyrektorek regionalny co sloma z butow wystaje podnosi około 8000 i bedzie cie gnoil itp. OMIJAC Z DALEKA.
byly pracownik 2013-11-29 16:10:08
Za te same - niewielkie - pieniadze mozna stracic duzo mniej zdrowia i nerwow gdzie indziej , naprawde.
12eh0001 2014-10-22 09:52:48
jak W opisie firma opiera sie na starodawnych metodach handlu brak programow do doboru czesci i kierownik ktory nic nie umie. Prawda jest taka ze jak ugadasz sie na poczatku tak juz do konca bedzie:-)
ane 2015-02-27 04:20:47
zgodze sie jak sie zmienia pensje z dnai na dzien to chyba trzeba jakies odpoweidnie dokumenty podpisac i obydwie strony sie na to musza tam zgodzic, to sie wlasnei chyba aneks nazywa. od roku brak informacji ale moze zdradzicie cos wiecej na ten temat. brak informacji to chyba za dobrze nie wplywa na rekrutacje teraz
Guliwer Pobòrka 2016-08-03 21:58:39
Bylem pracownikiem magazynu jesli chodzi o zarobki to nie jest najgorzej, warunki socjalne ok.
Teraz ta gorsza strona:
Brak mozliwosci rozwoju
Firma traktuje wszystkich pracowikòw jak potencjalnych złodzieji i kombinatoròw
Kierownictwo totalny brak kompetencji
Śmieciowe umowy
Wyjścia do toalety pod nadzorem ( jesli częściej niz trzy razy w ciągu 8 godzin. czytaj punkt niżej)
System premiowy - ciagłe zastraszanie utraty premii
Przepisy bhp nie istnieją - pracownicy przenoszą ciężary przekraczajace norme dwu a nawet trzy krotnie - a spròbuj się odezwać , czytaj punkt wyżej.
Podsumowując, pracowałem już w ròżnych firmach ale w żadnej nie widziałem tak uczciwie pracujących ludzi jak na magazynie w suder&suder mimo tego traktowani jak śmieci.
Pozdrawiam wytrwałych pracownikòw tej firmy.
Zostaw swoją opinię o Suder &Suder - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Suder &Suder