Opinie o introl.pl - Introl Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy INTROL Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w INTROL Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTROL Sp. z o.o. w Katowice

Cześć

Podzielcie się proszę informacją na temat warunków pracy w księgowości INTROL ul.Kościuszki. Jaka panuje tam atmosfera? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Czy firma proponuje jakieś benefity np. karta multisport ........ itd? Czy nowy pracownik może liczyć na wdrożenie i pomoc zespołu, czy pozostawiony jest "sam sobie"?

unknow from Introl
@asad

Dokładnie, benefity sa słabe, szkolenia dla wybranych i to najczęściej taniocha, posiłki płatne.

Poszukują obecnie na teren Śląska kogoś na serwis. Interesuje mnie określenie aktualnych warunków zwłaszcza z zestawieniem ich z tym co wcześniej pisano. Posiłki wciąż są płatne? I jak oceniacie szkolenia?

Cześć

Intro
@Cześć

Okresl o który Introl pytasz? Na Kościuszki sa : Introl S. A. -firma nadrzędna matka; Introl Automatyka Sp. z o.o. sp.k f-irma wykonawcza; Introl Sp. z o.o.- firma dystrybucyjna.

@Cześć

Firma oferuje pełen pakiet benefitów, począwszy od rozszerzonej opieki medycznej dla pracowników i ich rodzin (w tym darmowe wizyty u stomatologa), poprzez kartę Multisport, lekcje języka angielskiego lub niemieckiego, obiady w stołówce pracowniczej, na wczasach pod gruszą i dofinansowaniu studiów podyplomowych kończąc. O licznych szkoleniach finansowanych przez pracodawcę nawet nie wspominam, ale jest ich wiele i każdy może sobie wybrać coś zgodnego z zainteresowaniami i potrzebami rozwojowymi. Darmowa kantyna, kawa, herbata, soki i owoce to standard już od wielu lat. W każdym roku mamy też możliwość darmowego wyjazdu do firmowego ośrodka wczasowego w Wiśle.

Mily
@Vegabar

Co to za ośrodek w Wiśle?

@Mily

Dawny Pensjonat Strumyczek w Wiśle. Przerobiony na centrum szkoleniowe dla klientów. Nigdy w nim nie byłem. Nie wiem czy nadal istnieje, czy jest własnością Introl i czy jest dostępny dla szeregowych pracowników. Podpytaj w kadrach.

fuckoffice
@Vegabar

nie dla roboli co wytwarzają wiekszosc dochodu tylko dla biurw co wiedza o tym i nie powiedzą

asad
@Vegabar

od jakies 10 lat nie jest to w rękach Introl, więc jak ktoś w 2020 czy 2021 roku może pisać takie kłamstwa?

asad
@Vegabar

Obiady okropnej jakości z obsługą w filmach Barei (teraz się to nieco zmienia dzięki miłej Pani z Ukrainy) - to jest benefit? , darmowe owoce, herbata, soki?? jak sobie kupisz to masz. Jedynie kawa jest darmowa. Liczne szkolenia - kolejne kłamstwo, Introl nie szkoli nikogo jeśli nie musi (uprawnienia elektryczne), no chyba ze zarząd. Wczasy pod grusza?? - 300-400 zł, studia podyplomowe - to chyba jakiś żart, tylko dla pupilków prezesa, jedna osoba na 10 lat zostanie wysłana. Tak - jest dofinansowanie do multisport (nie za darmo), jest dofinansowanie do opieki medycznej (nie za darmo). Prawie cały ten komentarz jest jednym wielkim kłamstwem.

unknow from Introl Nowy wpis
@asad

Administrator Nowy wpis

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko elektromonter w firmie Introl Automatyka Sp. z o.o. Sp. K.? Jak oceniacie jego przebieg?

Ile w INTROL-u może wyciągnąć doświadczony programista PLC/DCS?

Mily

Nie popełniaj błędu.. Szukaj dalej...

Programista

2500-3000 zł na rękę za 10- 12h dziennie. Często w weekendy.

@Programista

Chyba żartujesz. Tyle to płacą na kasie w supermarkecie… W życiu nie wyślę CV

Dariusz
@Mily

Czemu odradzasz pracę w Introlu, jakie są powody? Bo napisałeś dość krótki post ... Daj znać, czekam aż nieco to rozwiniesz! :)

Agnieszka

Odpowiada ci taka kasa? Naprawdę?

Grzes Nowy wpis
@Programista

Kiedyś był u mnie na rozmowie automatyk z sp. z o.o. i padło pytanie o oczekiwane wynagrodzenie. Oczekiwania miał przeciętne ale w swojej odpowiedzi podał swoje obecne wynagrodzenie i.. było mi przykro, że automatyk tyle zarabia.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w INTROL Sp. z o.o. na stanowisko Prawnik? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Ile dostaje na rękę handlowiec? Ma ze cztery tysiaki? Premia roczna czy częściej?

Dyrektor

A o jakie stanowisko pytasz i w jakim dziale? W grupie Introl pracuje ponad 1500 osób... Ogólnie zarobki są ponadprzeciętnie dobre :-)

Prezes
@Dyrektor

Rozumiem, że wypowiadasz się w kwestii swojego stanowiska dyrektorskiego opisując ponadprzeciętne zarobki? Z całej załogi, (ponad 1500 ludzi) podaj ilu jest dyrektorów to będzie wiadomo jaki ułamek pracownikow tak zarabia bo cała reszta ma ponadprzeciętnie niskie wynagrodzenie.

Szymon
@Prezes

To w końcu dobrze się zarabia, czy nie, bo widzę sprzeczne opinie. Tylko osoby na kierowniczych stanowiskach mają dobre pensje? A szaraki z produkcji? Ile średnio mogą wyciągnąć?

Prezes
@Szymon

Odpowiedź o wysokości zarobków masz nieco niżej zamieszczoną przez użytkownika programista. Poczytaj i zastanów się czy według Ciebie to dobry zarobek czy jednak niski.

@Dyrektor

Zarobki są tragiczne. Najniższa plus jakieś 200 zł brutto ????

Introl sp. z o.o. Zarobki poniżej rynkowych i to sporo, zarządzanie/organizacja na poziomie firmy z czasów (usunięte przez administratora) zyski spadają , handlowiec został wiceprezesem tylko po to aby handlowcom lepiej się żyło. A cała reszta, za mizerne pieniądze, ma robić na ich premie . Wielkim problemem Introlu jest podnoszenie płacy minimalnej - to najlepiej mówi o kondycji tej firmy. Ci którzy zarabiali nieco powyżej minimalnej już zarabiają minimalną, cały zysk firmy przejadany jest przez premie zarządu i handlowców. Zarząd jest tylko po to aby spełniać zachcianki prymitywnego właściciela. Jeszcze gorsza sytuacja jest w Introl Automatyka. Cała Grupa Introl działa tylko dlatego ze są spółki w które właściciel się nie miesza. To one zarabiają, to one przynoszą zyski. Taka prawda.

@pracownik

Najgłubszym pomysłem właścicieli było uczynienie handlowca - prezesem. Zero pojęcia o zarządzaniu. Tych dwóch nowych prezesów doprowadzi firmę do szybkiego upadku. Kolega/koleżanka ma rację - wynagrodzenia śmiesznie niskie. Jeśli nie jesteś „przyjacielem” prezesa to nie licz na sprawiedliwość ani w wykonywanych obowiązkach, ani w wynagrodzeniu.

klient

nie potrafią uzupełnić poprawnie danych na etykiecie adresowej tak żeby przesyłka dotarła do klienta, w odpowiedzi na reklamację ''proszę nas nie pouczać'', żenada

Ewelina
@klient

Serio? Każdemu się zdarzają błędy, nie rozumiem czemu nie chcą się do takiego przyznać. Może warto porozmawiać z jakimś kierownikiem od nich?

Klient

Niestety z roku na rok obsługa jest gorsza. Po wysłaniu zapytania po tygodniu dowiaduje się że brakuje danych technicznych do sporządzenia oferty. Wcześniej zero kontaktu. Zapytanie wysłane na introl@introl... Zapytanie dotyczyło pomiaru poziomu. .. Nie ma wiekszej filozofii... Specjalisci przez telefon rozmawiają jakby się im nie chciało, jakby za karę...

Bolo
@Klient

Wysyła Pan zapytanie z tak zwanych czterech liter i myśli, że ktoś będzie nad tym ślęczał, bo nie ma nic lepszego do roboty. Trzeba uszanować czas innych ludzi i profesjonalnie podejść ze swojej strony, jeżeli wymaga się tego od innych. Piszę to jako osoba z zewnątrz firmy ale mająca do czynienia z wycenami technicznymi.

Irena
@Bolo

A może jednak się skontaktował już w inny sposób i wszystko rozwiązało się w pozytywnej atmosferze, bo jakby nie patrzeć trochę czasu minęło. ;)

Jak często w Introl Automatyka Sp. z o.o. Sp. K. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 23 stycznia na Praca.gov.pl, obiecują bogaty rozwój.

Znawca

Nie ma żadnych szkoleń. Chyba, że jakiś handlowiec dostawcy trochę poopowiada o swoich produktach.

Jakieś newsy o pracy i zarobkach możecie zamieścić na forum?

ewa
@Zainteresowany

Zarobki mierne natomiast praca w miarę spokojna.

@Zainteresowany

Zarobki dużo wyższe niż średnia w branży, więc śmiało aplikuj.

Janas
@ewa

Gdy się weźmiesz wreszcie za pracę i dasz z siebie więcej niż obecnie, to i wynagrodzenie wzrośnie adekwatnie. Ja na zarobki nigdy nie narzekałem. Zarabiam dużo więcej niż moi koledzy, pracujący w firmach o podobnym profilu.

Wykorzystana
@Vegabar

Bo chyba jednak nie. Nie rób z ludzi idiotów.

Obecny
@Zainteresowany

Zarobki konkurencyjne a nawet wyższe niż płaci konkurencja. I cała masa benefitów pozapłacowych! Nie wierz w te negatywne bzdury, które tutaj wypisują nasi konkurenci.

Obecny Pracownik
@Zainteresowany

Pensje lepiej niż przyzwoite. Handlowcy mają średnio 15 tys -18 tys. brutto. Najlepsi ponad 20 tys. Do tego premia kwartalna i roczna oraz pakiet benefitów pozapłacowych! W biurze trochę gorzej. Zależy od stanowiska. Ale i tak lepiej niż u konkurencji.

Anonimowy dyrektor
@Obecny Pracownik

Zapomniałeś dopisać, że 30 dni płatnego urlopu w Introl to standard. A najlepsi handlowcy mają nawet pozwolenie na latanie z domu do Katowic samolotem. Chwilowo, zawieszone, ze względu na pandemię Covid-19, ale już się nie mogę doczekać powrotu do latania klasą biznes :-)

@Obecny

Paweł, nie wypisuj już tutaj tych bzdur.

@Anonimowy dyrektor

Najlepsi już odeszli do Mercon-u. Może napisać dlaczego? -

g
@Lider

Napisz jeśli możesz, zawsze to ciekawe informacje.

Kamila
@Anonimowy dyrektor

Czyli jak faktycznie wyglądają te warunki pracy w Introlu? Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać? Podajecie sprzeczne informacje i już nie wiem co mam na ten temat myśleć :(

Damian
@Kamila

Dostaniesz najniższa krajowa + stała premie uznaniowa jak zasłużysz. Tak żeby było taniej dla Introlu, gorzej dla Ciebie.

Kamila
@Damian

A w jaki sposób można sobie zasłużyć na premię uznaniową w Introlu? Co jaki czas jest ona przyznawana i ile mniej więcej wynosi? Czy zdarza się, że w ciągu roku nie uda się takiej dostać?

Nicola

Czy na magazynie dalej pracuje Pan ambitny radny i jego pogromca lasu?

Czy pracownicy w Introl Automatyka Sp. z o.o. Sp. K. dogadują się między sobą?

Tak, komunikacja jest na dobrym poziomie

Nie ma już takiej firmy. Firma podzieliła się : Pion handlowy - Introl Sp. z o.o. Pion usługowy (dawny dział NSA, którego głownie dotyczą dotychczasowe opinie) - Introl Automatyka Sp.z o.o. Sp. k. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zwiekszyc pensje, stworzyć realne możliwości awansu i rozwoju

fan

Dotychczasowe opinie z 2016, 2017 ,2018 roku dotyczą pionu handlowego obcej Introl sp. z o . o.

Izabela
@fan

Obcej Introl? O co chodzi? Dawno był ten podział?

@Izabela

obecnie są dwie spółki - Introl Automatyka i Introl Sp.z o.o. Introl Automatyka to firma usługowa - integrator automatyki (dawny dział Automatyki Introl SP. zo.o) , a Introl Sp. z o.o. to firma handlowa - akpia. Większość negatywnych opinie tutaj dotyczy Introl Automatyki.

Vega

No i już wiadomo kto odszedl do Vegi Wrocław. Co na to introlek?

Introlek
@Vega

A my na to jak na lato. Baby z wozu, koniom lżej. Odejście kilku osób z firmy, która zatrudnia ponad półtora tysiąca pracowników jest niezauważalne i niemierzalne, nawet aparaturą Vegi ;-]

PL
@Introlek

No i co ten Wąsik poradzi?

kandydat

dajcie sobie spokój z tą firma bo nie mają nic do zaoferowania, byłem na rozmowie o prace na stanowisko serwisant, w ogłoszeniu teren pracy to region śląska na rozmowie okazało się, że teren pracy to cała Polska ! Dla kierownika serwisu nie ważne co umiesz, nawet możesz nic nie umieć ale najważniejsze pytanie ile chce Pan zarabiać i żeby to było jak najmniej. Brak przedstawienia warunków zatrudnienia ogólnie to już (usunięte przez administratora) podczas rozmowy żebyś jak najmniej wiedział o tej pracy... ogólnie miałem wrażenie że szukają pracownika ponieważ ktoś już się zwolnił. Szkoleń to tam pewnie brak bo nie można nazwać szkolenia jeśli wiedzę przekazuje ci pracownik z dłuższym stażem któremu wcale nie zależy żebyś cokolwiek wiedział, im więcej wiesz tym bardziej poczuje się zagrożony utratą pracy...do rekrutujących kilka słów - zastanówcie się nad sobą i opamiętajcie się, kto wam będzie jeździł po całej Polsce za 3 tys zł na rękę ?

Dawid

To stresująca praca?

@Dawid

Wiesz że nie jest stresująca. Jest dla leniów i (usunięte przez administratora) Tam możesz jeździć służbowym samochodem obcym ludziom swoje książki sprzedane na olx zawozić. Tam jedziesz w delegacje na 3 dni z czego pracujesz jeden. W tej firmie lepiej mają nowe osoby niż starsi pracownicy ze stażem. Tutaj znajdziesz pseudo kierowników którzy na każdym kroku Cię okłamują. Tutaj jedni mają samochód służbowy żeby z Gliwic dojeżdżać do pracy "bo daleko", a inni pracujący na tym samym stanowisku nie dostaną tego zaszczytu.

Salomon
@Marek

Firma chyba nie taka zła skoro najwięksi lenie, obiboki i krętacze sami odchodzą :D

@Salomon

A niby kto Ci odszedł?

Ziutek
@Salomon

Tak. Słyszałem, że jak w zeszłym roku ten hochsztaplerek odszedł z levelów to od razu poprawiła się atmosfera i wyniki poszły mocno w górę. Zgrany zespół to podstawa. Jak ktoś nie pasuje to wcześniej czy później musi odejść.

kombatant

Praca w tej firmie to kpina. Stres i znieważanie. Nie polecam.

Przedstawiciel
@kombatant

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

@Przedstawiciel

No nie do końca tak jest. Tylko tutaj płacą 80% wynagrodzenia

Obserwator
@Michał

A to słabizna nie wiedziałem tego, to biznes tak się ukrócił w pandemii?

Do wszystkich pracujących w INTROL Sp. z o.o. a komentujących w Introl Automatyka Sp. z o.o. Sp.k. - dobrze by było gdybyście byście mieli chociaż pojęcie gdzie pracujecie :]

Lider

A kogo interesuje ta mało znacząca zmiana i podział fikcyjny? Koryto to samo. Biura obok siebie, ludzie Ci sami. Introl bez VEGA upadnie. Dział poziomów to nie to co kiedyś. Teraz to tam jest tragedia.

Czy już wszyscy inżynierowie i managerowie produktu sprzedjący urządzenia VEGA wysłali CV do Vega Polska sp.z o.o? Podobno płacą dwa razy więcej niż Endress+Hauser, czyli 8 razy więcej niż Introl Automatyka. :-) Więce informajci znajdziecie j na portalu PRACUJ, wpisując Vega Polska

Zadowolony

Początek końca firmy introl. Nie jest tajemnicą że wśrod działów produktowych to ten z Vegą był najbardziej kasonośny. I co teraz za projekty wygra introlek swoimi vegami skoro Niemcy w końcu z nich zrezygnują???

Vegadif

Nie wszyscy dojechali na rozmowy kwalifikacyjne. W pociągach relacji Katowice-Wrocław zabrakło miejscówek

@Vegadif

Przecież z tego działu poziomów pracownicy potrafią pojechać dowozić swoje prywatne 'głupotki' sprzedawane przez portal olx to Ty myślisz że oni na rozmowę do Wrocławia pojechali pociągiem?

huhuhu

Wyczuwam podwyżki w takim razie co by zatrzymać ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o INTROL Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w INTROL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INTROL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTROL Sp. z o.o.?

INTROL Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 112
    40-519 Katowice