Introl Przedsiębiorstwo Automatyki i Pomiarów SP. Z O.O.

Katowice

Opinie o Introl Przedsiębiorstwo Automatyki i Pomiarów SP. Z O.O.

Marek111 2011-12-07 09:27
Witam czytających,
Firma generalnie jest do [usunięte przez moderatora] z własną organizacją wewnętrzną i polityką firmy. Zarządzana jest bezmyślnie, chcą sprzedawać a ceny mają zaporowe. Tułają się różnymi pomysłami ale nic im nie wychodzi. Nie polecam jej definitywnie! Brak profesjonalizmu!
Pracownik 2013-03-26 11:47
Nie mam pojęcia kto napisał powyższy komentarz ale mam parę uwag:
- profilem firmy są dostawy aparatury pomiarowej dla przemysłu, ceny wynikają z cen dostawców. Większość produktow wymaga wsparcia inżyniera sprzedaży a nawet serwisu przy uruchomieniu. Kolega pomylił chyba Allegro z Introlem ...
- rotacja pracowników jest około 2 krotnie mniejsza niż średnia na rynku, to jest znamienny fakt
- ,nic nie nie wychodzi' - patrz ostanie nagrody oraz wyniki finansowe na GPW - warto pisać co się WIE a nie PRZYPUSZCZENIA.
Adam 2015-07-23 21:41
Brak profesjonalizmu, na całej linii. Żyją w innym świecie. Są na rynku bo klienci nie weryfikują ich tzw. profesjonalizmu.
Prawdomówny 2016-04-06 18:47
Niestety, pracy w Introl Katowice niemiło wspominam. Na rozmowie obiecanki a później obowiązki niezgodne z tym co było mówione. Zarobki: koledzy po 10 latach pracy 1800 zł netto, kierownik z laboratorium potrzebuje wazeliniarzy, którzy za niego będą wykonywać pracę. Niektóre osoby są koleżeńskie ale ogólnie szkoda.
Termopar 2016-05-16 12:18
A ja byłem na rozmowie i był test techniczny i tłumaczenie tekstu z angielskiego, w sumie bez stresów, atmosfera przyjazna - polecam aplikować
Leszek Jarnecki 2016-07-01 19:58
Pozwól, że się przedstawię. Nazywam się Leo i uczę angielskiego. Mam własną stronę, ale obecnie lekcje odbywają się tylko przez internet. Możesz uczyć się ze mną lub z Margaret lub z Jimmym. W CS GO gram w wolnych chwilach. Pracowałem w tej filmie ale niestety zwolnili mnie za nic.

Odwiedź nas na netlearning.club.
Jeżeli chcesz wiedzieć szczegóły to dzwoń pod ten numer ) - 501-422-567
Piter Zalewsky 2016-07-01 20:03
nie chcieli mnie przyjąć jako kucharza mimo tego że moja ulubioną potrawą w naszej karcie menu jest poledwica z dorsza na sosie piernikowym
mojim zdaniem słodki sos z rybą niezle sie łączy no [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Magda 2016-12-06 13:08
Firma INTROL Sp.z o.o. to totalna porażka i padaka, szkoda czasu na tą firmę. Brak kompetencji, działanie po omacku, oszukiwanie pracowników a tym samym wykorzystywanie ich, to tylko czubek góry lodowej i napisać by książkę o działaniu tej firemki. Stanowczo nie polecam i trzymajcie się z daleka od tego g...a Arogancja kadry kierowniczej, wzajemne kolesiostwo, knucie jeden na drugiego pracownika, podsrywanie, szukanie igły w oku drugiego - nie widząc belki w swoim to "chleb powszedni" nie płacenie zobowiązań, kierownictwo rozrośnięte jak balon, zadufane w sobie i chodzące z głową w chmurach. Zresztą rotacja pracowników mówi sama za siebie. Szanująca się firma nie rotuje w takim tempie, ala dba o dobro intelektualne swojej kadry pracowniczej. Stanowczo odradzam - szkoda czasu na coś takiego...
Krzysztof Nowosądecki 2016-12-12 12:47
Aplikowałem ale po rozmowie z kierownictwem nie przyjąłem ich oferty i z perspektywy czasu oceniam to za bardzo dobrą decyzję po tym co tutaj czytam. Być notowanym na GPW to jeszcze nie wszystko...trzeba być firmą przyjazną pracownikowi a nie wykorzystywać pracowników którzy pracują na dobrobyt prezesa i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za najniższą krajową...Ocena niedostateczna do kwadratu :-)
Bernard 2016-12-15 20:48
Niekompetencja, nieterminowość, nierzetelność, nieudolność, nieprofesjonalizm, nieuczciwość, niewiedza = 7 razy NIE !!!
Laborant 2016-12-18 17:07
Dział NSA to kpina, bałagan, działanie po omacku, od przypadku do przypadku... dziwne ze to jeszcze nie pierdyknelo ale juz niedługo ... nie da sie jechac ciagle na fuksie ....
Bruce wszechmogacy 2016-12-27 19:34
Nie polecam tego zakładu, brak perspektyw dla pracowników, ogólny bałagan, działanie od przypadku do przypadku, nierzetelność, pod płaszczykiem rozwoju totalny bałagan i sodoma i gomora
Monika 2017-01-10 12:42
To co wyprawia sie w dziale NSA to totalna kpina, żenada i porażka. Wyjścia w czasie pracy, wyjazdy do sklepow, robienie zakupow itp. Brylują w tym szczególnie 2 osoby. Moze ktoś wreszcie zrobi z tym porządek ? Bo albo sie pracuje i bierze pieniądze albo chodzi po zakupy a dniówka leci ... czas spędzony w tej firmie uwazam za stracony i żałuje dnia kiedy moja noga przekroczyła próg na Kościuszki 112 ... zdecydowanie ODRADZAM i NIE POLECAM !!!
Jancio 2017-01-17 13:04
Zgadzam sie z przedmówcami i w pełni potwierdzam to wszystko co było napisane w tym temacie. 3xP - PADLINA, PORAŻKA, POMYŁKA
Life is brutal 2017-01-18 13:21
Powiem tak.
Każdy kto zostanie zwolniony bo nie nadaje się na swoje stanowisko będzie wieszał psy na firmie.
Jest tyle pięknych innych zawodów. Więc zamiast wylewać łzy i żale proponuję się ogarnąć i poszukać czegoś w czym potrafisz się odnaleźć.

Pozdrowienia dla wszystkich hejterów którym się w tej firmie nie udało. Niech moc negatywnych opinii będzie z wami.
Grifo 2017-01-20 21:10
Prawda zawsze boli i kłuje w oczy...
Kolodziej 2017-02-07 15:32
Tych bezmózgow jest tam więcej nie tylko Pan B. Należy sie wystrzegać tej firmy bo jest nie słowna, co innego ustala sie na rozmowie o prace a co innego dostaje sie na wypłatę, i tylko gadka ze trudna sytuacja, ze podwyżki pózniej itp. Zakres obowiązków duży, chaos , kierownictwo nie panuje nad tym syfem
Automatyk 2017-02-17 20:14
Bagno topiące ludzi ambitnych i mających wizje...
Zostaw swoją opinię o Introl Przedsiębiorstwo Automatyki i Pomiarów SP. Z O.O. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Introl Przedsiębiorstwo Automatyki i Pomiarów SP. Z O.O.