Introl Przedsiębiorstwo Automatyki i Pomiarów SP. Z O.O.

Katowice

Opinie o Introl Przedsiębiorstwo Automatyki i Pomiarów SP. Z O.O.

Marek111 2011-12-07 09:27:10
Witam czytających,
Firma generalnie jest do [usunięte przez moderatora] z własną organizacją wewnętrzną i polityką firmy. Zarządzana jest bezmyślnie, chcą sprzedawać a ceny mają zaporowe. Tułają się różnymi pomysłami ale nic im nie wychodzi. Nie polecam jej definitywnie! Brak profesjonalizmu!
Pracownik 2013-03-26 11:47:50
Nie mam pojęcia kto napisał powyższy komentarz ale mam parę uwag:
- profilem firmy są dostawy aparatury pomiarowej dla przemysłu, ceny wynikają z cen dostawców. Większość produktow wymaga wsparcia inżyniera sprzedaży a nawet serwisu przy uruchomieniu. Kolega pomylił chyba Allegro z Introlem ...
- rotacja pracowników jest około 2 krotnie mniejsza niż średnia na rynku, to jest znamienny fakt
- ,nic nie nie wychodzi' - patrz ostanie nagrody oraz wyniki finansowe na GPW - warto pisać co się WIE a nie PRZYPUSZCZENIA.
Adam 2015-07-23 21:41:12
Brak profesjonalizmu, na całej linii. Żyją w innym świecie. Są na rynku bo klienci nie weryfikują ich tzw. profesjonalizmu.
Prawdomówny 2016-04-06 18:47:22
Niestety, pracy w Introl Katowice niemiło wspominam. Na rozmowie obiecanki a później obowiązki niezgodne z tym co było mówione. Zarobki: koledzy po 10 latach pracy 1800 zł netto, kierownik z laboratorium potrzebuje wazeliniarzy, którzy za niego będą wykonywać pracę. Niektóre osoby są koleżeńskie ale ogólnie szkoda.
Termopar 2016-05-16 12:18:33
A ja byłem na rozmowie i był test techniczny i tłumaczenie tekstu z angielskiego, w sumie bez stresów, atmosfera przyjazna - polecam aplikować
Marek Wąs 2016-07-01 19:57:16
nie polecam firmy szczegulnie regionu katowickiego boryczko ucz sie
Leszek Jarnecki 2016-07-01 19:58:24
Pozwól, że się przedstawię. Nazywam się Leo i uczę angielskiego. Mam własną stronę, ale obecnie lekcje odbywają się tylko przez internet. Możesz uczyć się ze mną lub z Margaret lub z Jimmym. W CS GO gram w wolnych chwilach. Pracowałem w tej filmie ale niestety zwolnili mnie za nic.

Odwiedź nas na netlearning.club.
Jeżeli chcesz wiedzieć szczegóły to dzwoń pod ten numer ) - 501-422-567
Piter Zalewsky 2016-07-01 20:03:46
nie chcieli mnie przyjąć jako kucharza mimo tego że moja ulubioną potrawą w naszej karcie menu jest poledwica z dorsza na sosie piernikowym
mojim zdaniem słodki sos z rybą niezle sie łączy no [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Zostaw swoją opinię o Introl Przedsiębiorstwo Automatyki i Pomiarów SP. Z O.O. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Introl Przedsiębiorstwo Automatyki i Pomiarów SP. Z O.O.