Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o PPHU PROINTECH SP. Z O.O.

Pracowałeś w firmie PPHU PROINTECH SP. Z O.O. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2010-05-12 20:35:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tragedia, nie polecam nikomu pracy w tej firmie
zdjecie uzytkownika
aaa - 2010-08-05 15:11:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam, czy firma regularnie wypłaca pensję?? jaki jest zarząd i jaka współpraca?? mógłby Pan coś więcej o tej firmie napisać. Czy warto tam podjąć pracy, czy na stanowisku pracowniczym, czy na stanowisku np. kierownika, czy jakiegos specjalisty
zdjecie uzytkownika
gienek - 2013-04-29 18:41:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
były pracownik co masz dokładnie na myśli pisząc tragedia i że nie polecasz pracy tam? Możecie powiedzieć coś więcej na temat pracy tam? Jaką kasę dają i jak jest z umową i socjalem? Proszę o pomoc każda informacja będzie przydatna
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
5 osób obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU PROINTECH SP. Z O.O.

Twoj email:
Wiadomość: