Opinie o FM Logistic Polska w Mszczonów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FM Logistic Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FM Logistic Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Logistic Polska w Mszczonów

księgowa Nowy wpis

Wszyscy szukający pracy, przestrzegam Was przed pracą w głogowskim oddziale firmy FM Logistic. Zaczyna sie robić (usunięte przez administratora), jak w CCC czy Half-Price. Kierownicy zmiany, jak i operacyjni Łukasz B. i Darek K. są kompletnie niekompetentni, w firmie króluje system "kolesi". Jeden ściąga drugiego, tworzą się grupy my-oni, jedni muszą robić za drugich, wszystkich równo (Polaków i Ukraińców) traktują jak przedmioty, którymi można pomiatać. O przestrzeganiu BHP nikt nie pamięta. Kobiety same dźwigają paczki ważące nawet ok. 30 kg, paczki karmy po nawet 20 kg. Mężczyźni recznie pakują kontenery po ponad 400 paczek na kontener. Paczki ważą do 30 kg. Wszędzie tylko normy i normy, chciaż na początku nikt nie mówi o żadnych normach. Kasa też żadna, do tego obowiązkowa praca w soboty "dla chętnych". Socjal bieda. Ci dwaj kierownicy przeszli z CD Lidla w Legnickim Polu, a wielu kierasów jest z CCC. Wprowadzają zwyczaje i obozy pracy z tamtych firm. Nie można się odezwać, nic skrytykować. Uciekłam z CCC i trafiłam do kolejnego (usunięte przez administratora) Wiele kobiet narzeka na bóle pleców, rąk, nadgarstków, ale boją się powiedzieć i iść na zwolnienie. Kierownicy mówią, że zamiast iść na zwolnienie to można wziąć dzień wolny i go później odrobić albo wziąć urlop. A zwalniają ludzi nawet na umowie na czas określony, w zasadzie bez powodów. Kto jest "niewygodny", to z nim won. Totalne (usunięte przez administratora) i samowolka.

Firma o strukturze macierzowej. Z racji takiego a nie innego rozwoju, oddzial w Mszczonowie pelni funkcje nadrzedna, oraz niestety uprzywilejowana (klienci, kontrakty, rozwoj, inwestycje). Kadra zarzadzajaca z Francji wielokrotnie nie informowana o przekretach, oraz prywacie dokonywanej przez Polski managment. Firma uchodzi za jednego z gorszych pracodawcow dla pracownikow najnizszego szczebla w branzy.

Zostaw merytoryczną opinię o FM Logistic Polska - Mszczonów

• Jak się pracuje w FM Logistic Polska?

Zobacz opinie na temat firmy FM Logistic Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Logistic Polska?

FM Logistic Polska