WALA TRANSPORT

Bielsko-Biała

Opinie o WALA TRANSPORT

anonim 2011-05-14 23:19:09
(2011-05-10 11:56:43) \"Olus\" albo jak prawda mówi Szanowny Pan [usunięte przez moderatora] współczuje Pańskim przyszłym pracodawcą bo pracownik z Pana żaden. Nazywa się pan kierowcą a nie potrafi odnaleźć w ogromnej aglomeracji miasta Tychy. Wzrokiem oraz bystrością swoją potrafił Pan się również wykazać podczas gdy z niewyjaśnionych przyczyn pękła przednia szyba - a to tylko zwykły kamyk jakich pełno na polskich drogach. Wypisywanie takich postów jest na poziomie piaskownicy, gdyby choć odrobiny miał Pan racji to podpisałby się Pan nazwiskiem a tak muszę to ja robić za Pana. Internet daje ogromną możliwość bycia anonimowym jednak w realne życie bywa bezlitosne i nierzadko rozczarowujące. Życze dalszych sukcesów zawodowych oraz owocnej jazdy motorem
Olus 2011-05-23 15:29:47
Witam!
Nie będziemy się kłócić na forum bo to nie miejsce na takie załatwianie spraw. Jeśli napisałem wcześniej, że jestem "bez żadnego doświadczenia" to jak nazywam siebie Waszym zdaniem super kierowcą? Absurd!!! Zasłaniacie się tym, że nie potrafiłem wrócić dokładnie spod granicy czeskiej a nie "aglomeracji tyskiej" podczas powodzi, zamykanych dróg i mostów oraz, że nie dopatrzyłem pęknięcia szyby przedniej. To moja wina i myślę, że zrobiłem to specjalnie, i szyba pękła. Niedorzeczne!!!! Na przyszłość proszę czytać opinie o pracodwacach bo takowa widniała za moim pośrednictwem już długo!!! Natomiast moje słowa nie pozostały bez odezwu i inni także dołączyli się do dyskusji. Ci co przychylili się do moich słów wiedzą o co chodzi, Wy zaprzeczacie - czyli standard. Dobrze wiecie, że proceder, który uprawiacie nazywa się poprostu [usunięte przez moderatora] . Nic dodać nic ująć. Dzięki Państwa firmie miałem przyjemność na własnej skórze przekonać się co te słowa znaczą.
Zostaw swoją opinię o WALA TRANSPORT - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WALA TRANSPORT