Opinie o Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego w Bielsko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego w Bielsko

DOCIEKLIWY

A co tam nowego na slusarni u tomka slychać ??? jak sie dziewczyny sprawują,czarna w kiblu meskim urzenduje jeszcze????

Michał z przekrojni

A ja pracuje w Polsporcie od dłuższego czasu i nie narzekam.Od kiedy zacząłem donosić kierownictwu na kogo popadnie to w robocie mam luzik.Co z tego że na wypłate najnizsza krajowa,ale za to moge przyjsc do pracy na "bani" i nikt nic nie powie.Fajeczke stukne na hali,nie musze sie chowac jak reszta po kiblach.Zyć nie umierać.

realista

Jak oceniasz pracę w tej firmie pozytywnie to albo masz deficyty intelektualne albo jesteś wariatem. Istnieje jeszcze jedna alternatywa jesteś przydupasem zarządu .

asd

Jak wyglada praca na slusarni? Jaka jest atmosfera w pracy? Jakie zarobki?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Franek

Czy Panie E i L nadal szukają młodych ogierów ?

Jola je banana

tak, to prawda efekty już widać mądrych decyzji Zarządu !!!

dżnio

Słyszałem, że zwolnił się KB z działu sprzedaży prawda to ? Jeżeli tak to się ładnie posypie.....

Edek

Dobrze, że POLSPORT S.A. to nie to co Zakłady Sprzętu Sportowego POLSPORT Sp. z o.o., nie mógł bym pracować z takimi ludźmi.

rudy

dziękujemy w imieniu wszystkich pracowników za życzenia i na wzajem wszystkiego dobrego panie Prezesie kochamy pana i jesteśmy wdzięczni do końca życia że dał nam pan prace.

katolik

Przecież żydzi nie obchodzą teraz Nowego Roku a podobno prezes K to Żyd .

janusz

Czy to prawda że wujkiem pewnej pani Eweliny jest sam prezes K .

śmieszek

.... he, he,he,he,he,!!!! he,he,he,he,heeeeeeeeeeeeeee, a idę spać bo tu nudzą

Edmund

Jak mnie tęskno za polsportem pięknymi paniami- temperamętną Edytką ponętną Czarnulką i o tobie Lucynko tez nie zapomiałem,teskno mi chodź z paniami nie sypiałem, tęskno mnie za panem wózkowym co w poniedziałki nie chętnie na wózek siada...za Romusiem co w szczyrku kocha pieski inaczej,za Tomaszkiem co gdy z Edytką gada to w kieszeni coś z radością przygładza chodź po co w kamerniku na pietrze siada to nie wiem bo wiedzy żadnej o zarządzaniu nie posiada,za Michałkiem co łypie czujnym okiem by mógł stać a inni na niego pracowali,za firmowymi pedałkami co się w kiblu obmacywali.za lakierniczkiem co włada pistoletem jak Salvador Dali.Za Bułą co po placu zbiera kasztany ,za Zbychem co dba by samochód prezesa był wypolerowany.za władczą Alą co stanowiska jej się pomieszały,za Kaszpirem co spawy rzuca jak kałasznikowami,za panem Gieniem co jest przewrażliwiony i resztą starców co wołają ich groby,za transportem ręcznym w dobie XXI wieku patrz na materiał wzywający rdze człowieku,za prezesem co każdy od niego fetor czuje tak to jest gdy się Mojżesza z hutchinson-a przyjmuje,teskno mi za tym prl-owskim wyglądem hali tu kawał farby tam tynku obłupali.za brakiem organizacji i jałomużniczymi stawkami, niektórym dziękuje bo mój kajdan zerwali do nieba zabrali teraz mam czas w pracy pisać paszkwile byście się śmiali bo całe życie z wariatami...

PRACOWNIK POLSPORTU

ZDROWYCH ,WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT ORAZ DUŻO RADOŚCI,OPTYMIZMU I WSZYSTKIEGO CO SZCZĘŚCIEM SIĘ ZWIE W NOWYM 2015 ROKU !!! CAŁEJ ZAŁODZE POLSPORTU oraz TYM KRETYNOM ,KTÓRZY PRACOWALI PARĘ TYGODNI W FIRMIE ,A TERAZ GŁUPOTY WYPISUJĄ NA GOWORK (obrażając uczciwych pracowników i Dyrekcję)BEZNADZIEJNYMI ,DURNYMI KOMENTARZAMI życzy PRACOWNIK POLSPORTU.

Darek

Jak tam Lucyna której nadwaga i tłuszcz figurę wygina .Podobno Ewelina wreszcie zmądrzała i umie rozróżnić satyrę o d reala .Ponoć każdy kto ja puknie będzie miał przewalone okrutnie bo ona nie jest do końca normalna i potomstwo może być ułomne takie jak matka .

Józek

A czy panie E i L znalazły młodych adoratorów ? Bo od października dołączyła do nich czarna i teraz jest duża konkurencja .Ostatnio widziałem że w zakładzie ostro działa mechanik Z. węszy równo i każdym gównem lata do prezesa . Alicja z krainy czarów dalej ma problemy z elfem .Donosiciele ze Szczyrku również są czujni i chętni do kablowania , a pilarz M i operator wózka widłowego co jakiś czas chodzą lekko na fazie po używkach ,

lakierniczek

Moja praca w tej firmie też ma swoje plusy .Pracując na lakierni nie muszę używać żadnych używek bo jestem cały dzień odurzony od stosowanych tutaj lakierów . A środki ochrony dróg oddechowych i wentylacja lepiej nie mówić .Idzie zima i jak przyjdą mrozy to okna w końcu trzeba zamknąć i co wtedy.

Roman

A mnie się fajnie pracuje w tej firmie .Jestem zatrudniony przez agencję i nie przepracowuję się . Czasami po zakładzie lata ten kretyn Prezes ale wali mnie to. Oni udają że płaca a ja udaję że pracuję . A co do organizacji pracy i obyczajów w tej firmie to święta prawda . Jakaś durna kobieta o imieniu A . usiłuje wydawać polecenia choć nie ma do tego prawa , jakiś hipis zarządzający produkcja i pan Pr...ot. również gówno potrafią .A co do kobiet to są brzydkie ale chętne wiadomo do czego . A co do opisywanej pani cz...ej faktycznie umie robić świetne lody .Chociaż jak ktoś tu opisywał pracują tu także kochający inaczej . A co do kablarzy to wszyscy wymienieni na forum zgadzają się . I jeszcze jedno podobno pan K. to żyd .

ANTY DEBIL

CO ZA CIOTY WIECZNIE PŁACZĄCE TU PISZĄ !!!!!!!!!!!! QWA WYPIER....Ć JAK SIĘ NIE PODOBA!!! PIZD....I ANONIMOWE !!!!!!!! CIOTY MUSICIE BYĆ ŁADNIE NIEDOROZWINIĘCI ALBO TAK NAĆPANI ŻEBY JĘCZEĆ NA FORUM JAK TO JEST ŻLE. QWA ZNAJDŻ SOBIE INNA PRACĘ. MIAŁEM ZŁOŻYĆ TU PAPIERY DO PRACY ALE WOLE JUŻ CHYBA ZA 1500 W BIEDRONCE ROBIĆ NIŻ Z TAKIMI PROSTAKAMI . BOŻE CHROŃ DZIECI PRZED TAKIMI PUSTAKAMI

kamil

dostałaś tyle ale ile lodów zrobiłaś ?To chyba napisała Czarna która nie ma zac hamowań w obyciu .

nowa
@kamil

Ja pracuję tu od niedawna ,Firma ta specjalizuję się w produkcji sprzętu sportowego wysokiej jakości ,żadnych lodów tu nie produkują i na pewno nie podjęłabym pracy za 1500zł ,Pan pomylił sobie firmy.Jeżeli lubi Pan pracować w niskich temperaturach,to proszę poszukać sobie pracy w branży spożywczej np.HORTEX,ICE CREAM, POLLODY, BAMBINO LODY .Będą przyjmować na wiosnę ,już sprawdziłam oferty niektórych zakładów proponują 1500-1950 zł na rękę. Pozdrawiam Pana.

Zostaw merytoryczną opinię o Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego - Bielsko

• Jak się pracuje w Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego?

Zobacz opinie na temat firmy Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego?

Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego
2.5/5 Na podstawie 102 ocen.
  • Wyzwolenia 59
    43-300 Bielsko