Opinie o Garmond Press w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Garmond Press. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Garmond Press o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Garmond Press w Sosnowiec

Potne wam ryje

Pieniędzy z czasu poświęconego do dnia dzisiejszego nie ma i u kadr dowiedziałem się ze ich nie dostanę mimo ze pracowałem po 8 czasem 10 godzin jeżeli ich po dobroci nie odzyskam to ręczę ze potne wam ryje maczeta Pawełku B z nocnej zmiany przy malobadzkiej uwazaj na siebie ;)

Przyszły pracownik

Jak się pracuje na magazynie w Sosnowcu? Przez telefon dowiedziałam się ze praca 5 nocek w tygodniu po 6h, wynagrodzenie średnio 2400 na rękę. Ale po wcześniejszych opiniach nie jestem przekonana...

@Przyszły pracownik

Odradzam pracę w firmie Garmond !!!! Warunki nie godne człowiekowi!!! Inna stawka na umowie ,a inna się dostaje !! Pracownicy informowali mnie o takiej stawce w pierwszym dniu pracy !! Ponieważ nie dostałam umowy przez 10 dni !zapytałam kierowniczkę o stawkę usłyszałam odpowiedź że 100 zł na dniówkę ,spytałam dlaczego ??usłyszałam bo oni tak płacą proszę nie sugerować się umową. Pracowałam po 6,5 godz 7 godz i 8 godzin. .Po 14 dniach zrezygnowałam z pracy ponieważ nie zgadzałam się z taką stawką ,niezgodna z umową ,którą dostałam. !! Praca w brudzie !! Wszystkie rzeczy potrzebne do pracy musisz kupić sobie sama !!Ubrania swoje które po jednej dniówce są do prania !! Rękawiczki ochronne też musisz mieć swoje !!! Długopis nożyki ,pisak . Ponieważ są brudne regały musisz mieć i chusteczki mokre !!jak jesteś osobą niską to powinnaś mieć jeszcze podest ,aby dostać się na górne półki !lub dostaniesz skrzynkę po piwie która służy jako podest .Ludzie odchodzą po paru dniach pracy! To ,że wszystko jest niezgodne z rozmową i ogłoszeniem na OLX , kiedy rezygnuje się z pracy zostaje potrącone 1000 zł i tak (usunięte przez administratora) ludzi !!!!!

Agata
@Przyszły pracownik

Przez telefon, czyli miałeś rekrutację telefoniczną, bez rozmowy twarzą w twarz?

@Agata

Kazali mi przyjechać na godz 20 i dowiem się więcej

Gosia123
@Przyszły pracownik

Też jestem ciekawa jak się tam pracuje i jakie są warunki

Xyz
@Przyszły pracownik

Mogę prosić o informacje po wizycie? Czy faktycznie jest tak jak w komentarzach?

@Przyszły pracownik

Będziesz nas tak wciąż trzymać w niepewności czy zdradzisz jak to się potoczyło ostatecznie? ;)

Nichu Nowy wpis
@Przyszły pracownik

6h gadają ale w rzeczywistości jest to 8 nawet czasem wiecej godzin za 90 złotych bez dodatku mocnego ? A w prawie jest ustawa o nocnych zmianach

@Przyszły pracownik

Czy firma Garmond Press udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Potne wam ryje Nowy wpis

Masakra nie polecam. Firma nie wypłacalna na czas osoby pracujące przychodzą do pracy pod wpływem alkoholu ledwo się trzymające na nogach a kierownik Paweł nie robi sobie z tego nic. Ważne żeby była robota zrobiona i można podczas pracy dalej pić. Impreza za impreza tylko żeby na kamerach nie było widać

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Garmond Press, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Lulok

Czy ktoś pracuje jako kierowca rozwożący prasę do punktów? Interesuje mnie opinia o pracy na tym stanowisku.

@Lulok

to szukają więcej takich osób? Jest gdzieś jakaś oferta pracy na to stanowisko? Nic nie wiedziałam a chętnie poczytam. Podrzucisz?

@Karolina

Szukali kierowcę w Rybniku, ale z tego co wiem to już nieaktualne.

@Lulok

A orientujesz się jakie stanowiska dla kobiet by tu mieli? Kiedy ostatnio jakąś zrekrutowali?

Niestety nie wiem.

sebix

szukają ponownie prosze o kontak 660650064

@Aneta

Potrzebny kierowca w Rybniku.

@Karolina

W Rybniku potrzebny kierowca.

Każdemu kto się zastanawia odradzam !! Wypłaty nie dostaniesz w życiu na czas ! Chamstwo straszne że strony kierownictwa jak i nie których pracowników. Brak ogrzewania praca w bardzo ciężkich warunkach.

@Anonim

A ile stopni macie w pomieszczeniach? Są odpowiednie przepisy BHP, jeśli nie przestrzegają norm, to można to gdzieś zgłosić!!

@Karolina

Niestety brak informacji co do temperatury z powodu braku termometrów. Praca często zależna od warunków panujących na zewnątrz.czyli im zimniej na dworze tym zimniej w środku. Ogrzewanie nie działa. Ręce zamarznięte można ogrzec chyba tylko ciepła woda z kranu.

Galanonim
@Anonim

Zgadzam się, to jest totalna porażka, nie mówiąc o tym, że z miesiąca na miesiąc wypłaty coraz mniej i nawet nie wiesz dlaczego. Nic nie pokrywa się z tym o czym mówił kierownik zanim podpisano umowę. Jedna wielka ściema, nie polecam.

@Anonim

Jak to brak termometrów? A one nie są wymagane w miejscu pracy? Jeszcze czegoś brakuje ze standardowego wyposażenia?

@Aneta

M.in szatni damskiej a nie damsko-męskiej. Osobiście dla mnie niezręczne jest przebierać się gdy nagle może wejść mężczyzna. Na szczęście już tam nie pracuje ale wątpię że coś się poprawiło bo sytuacja trwa chyba od początku funkcjonowania firmy.

@Anonim

A to nikt nie zgłaszał tego, że w takiej sytuacji odczuwa dyskomfort? Raczej firma by zareagowała skoro to mogłoby wpływać na samopoczucie pracownika

Przestrzegam przed współpracą z dystrybutorem prasy Garmond Press. Sama organizacja bazuje na szeroko rozumianym wyzysku. Absolutnie nie ma na uwadze podejmować długotrwałej współpracy. Wykonasz przez jakiś czas swoją pracę , oszukają i znajdą nowego. Dotyczy to zarówno pracowników jak i relacji B2B . Ta firma ma w nosie nawet swoich klientów. Bardzo duża rotacja wśród magazynierów czy kierowców/podwykonawców w rozwożeniu prasy świadczy o tym, że wstępna kalkulacja nie uchroni przed wchodzeniem w straty z tą firmą. Dorzucają pracy, zmniejszają wynagrodzenie, co innego mówią a inaczej wygląda praca i rozliczenia. kiedy się zorientujesz jak to wszystko działa (to będzie szybko) jesteś w plecy sporo czasu i pieniędzy które tam spędziłeś. Jeśli masz wozić prasę na swojej działalności, weź pod uwagę od razu czas okresu wypowiedzenia - będziesz żałować jeśli zgodzisz się na 2 miesiące zapewniam. Z mojego doświadczenia wynika że naprawdę jakakolwiek inna praca zarobkowa jest lepsza niż współpraca z Garmondem.

Jak jest z awansem w Garmond Press?

Zadnych awansow, jedynie odcinanie wyplat, jedno wielkie zlodziejstwo

Wspolpraca z ta firma jest straszna... Na poczatek przychodzac obiecuja zarobek 2000 zl, czlowiek pracuje 6 dni w tygodniu i zdarzaja sie nadgodziny ale tego juz nie licza, z czego po przepracowanych miesiacach a nawet po jedym dostaje sie 1600 zl, a nawet 800 zl po calym miesiacu, rzekomo sa braki w gazetach a tego juz nikt nie udowodni,zabieraja sobie pieniądze pracownika bez udowodnienia brakujących gazet, jeszcze smieszne 1000 zl kary za porzucenie pracy, 3 tyg wypowiedzenie na umowie zlecenie.... totalna porazka z niektórymi pracownikami, chamskie odzywki i pretensje. Nie polecam nikomu tam pracowac.

Anonim.

(usunięte przez administratora)ludzie omijajcie tą firmę szerokim łukiem chyba że lubicie głodni chodzić !!!

Zet

Praca sześć dni (jazda tylko w nocy) w tygodniu, chcesz wolne musisz sam znaleźć sobie zastępstwo jeśli nie podstawisz auta to bardzo duże kary są, awaria auta sam musisz zorganizować sobie zastępstwo, jeśli nie to jeb kara, umowa od razu na czas nieokreślony, okres wypowiedzenia masz dwa miesiące, a oni tylko tydzień. Czasy pomiędzy punktami dostaw wyliczone z mapy, nigdy nie pokrywają się z rzeczywistością. Wynagrodzenie masz co dwa miesiące (taki zapis w umowie, że mogą przedłużyć do 21 dni roboczych). Telefonów gostek z Sosnowca nie odbiera, a jeśli odbierze to mówi, że oddzwoni, bo zawsze jest na spotkaniu lub inny bajer wciska, nigdy nie oddzwonił, stawka za kilometr dramat, mówi że po miesiącu podniesie, ale tylko obiecanki. Jeśli lubisz być dy...any, jeśli liczysz, że Ty będziesz miał lepiej to właśnie jest praca dla Ciebie. Szybko po po podpisaniu umowy zobaczysz inny świat. Nie jest to pomówienie, lecz wszystko zapisane w umowie. Jeśli trafisz na rozwożenie po punktach to dopiera jest jazda!!!!

Ketw

Miałem ostatnio okazję aplikować na stanowisko kierowcy w tej firmie. Pan, który rekrutował tylko ładnie opowiadał, być może były to jego marzenia o tym jak to stanowisko powinno wyglądać w tej firmie. Pan ładnie wylicza w swoim programie trasę i jej czas przejazdu, jednak nie pokrywa się to w ogóle z rzeczywistością. Do tego z rozmowy na rozmowę stawki zaczynają się zmniejszać. Na koniec najważniejsze - podpisanie umowy. Tutaj kolejna niespodzianka, bardzo niejasne i niekorzystnie sformułowane warunki płacy. Radzę najpierw zobaczyć jak sformułowana jest umowa.

Marianna

Stanowczo odradzam to miejsce pracy, chyba, że naprawdę nigdzie nie chcą Cię przyjąć - to miejsce dla Ciebie.

Izabela

Nie polecam. Wyzysk młodych ludzi, pałacom 1200 zł. Śmieszne. Oszukują jak się da. Cały czas obcinaja wynagrodzenie. Trzeba robić nadgodziny i nic za to nie płacą! Nie wspomnę już o magazynie, który jest nie dość, że zapuszczony jak ze średniowiecza to jeszcze ciągle panuje w nim chaos. Na każdym kroku (usunięte przez administratora) i donosiciele. Pieniądzy nie płacą terminowo. Ciągle opóźnienie nigdy nie jest gotowe na 2/2:30, ciągle trzeba czekać i wysłuchiwać tych krzykow na magazynie. Jeżeli ktoś poszukuje pracy w tej branży to szczerze polecam Ruch i ewentualnie Kolporter. Garmond zdecydowanie odradzam

Słodka

Płacą mało.,kierowniczka Wieści to szata która chroni nierobów,takich jak niejaką Olkę np.trzeba uważać na.szpicli tam co donoszą, itp.bie wspomnę o trudnościach z urlopem

Zostaw merytoryczną opinię o Garmond Press - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Garmond Press?

Zobacz opinie na temat firmy Garmond Press tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Garmond Press?

Garmond Press