KUBMAR Marek Kubiak

Opinie o KUBMAR Marek Kubiak

raczej nie 2014-05-12 20:42:29
wie ktoś coś?
Anonim 2015-11-08 21:46:50
Pracuje w tej firmie juz 3 tydzien i musze stad jak najszybciej uciekac doszedlem do wniosku ze pan Marek nie ma szacunku do kierowców atmosfera we firmie jest nerwowa auto upychaja do samego konca o spaniu mozna zapomniec typowy dziadtrans a to wszystko za 22 gr od kilometra
driver class 2 2016-01-03 23:52:27
Omijac szerokim łukiem
nieznany 2016-02-07 01:02:33
totalne dno zero
NICKYNICK 2016-06-13 19:25:06
DZIAD TRANS! STRACONY CZAS, ZSZARPANE NERWY, STRACONE PIENIĄDZE. NAPRAWDĘ NIEWARTO...
NICKYNICK 2016-06-13 19:30:55
Anonim 2016-07-14 12:14:02
Zgadzam się ze wszystkimi opiniami. Pozostają problemy z niezapłaconymi mandatami, na które pieniądze pobierał z pensji. Nie wypłacał uzgodnionej pensji w całości. Najkulturalniejsze określenie to właśnie DZIAD TRANS.
tołdi 2016-08-06 06:01:43
Zgadzam się z opiniami powyżej !!! Tej pracy w tej firmie nie poleciłbym nawet największemu wrogowi. Omijajcie tą firmę jak największym łukiem.
Nie Anonim!! 2016-08-17 21:50:02
do: Anonim 2016-07-14 12:14:02
Domyślam się, że to napisał Pan Marcin Bulzacki z kolumny na którego w dalszym ciągu przychodzą mandaty, dopóki pracowałeś mandaty były płacone z Twojej pensji (bo chyba nie myślałeś że będziesz łamał prawo a ktoś będzie za Ciebie płacił) Teraz kolejne do Pana będą przychodziły. Pozdrawiam
Marcin Bulzacki 2016-08-25 11:42:10
Witam Panie Marku! Pragnę oświadczyć, że ani jeden z powyższych komentarzy nie jest mojego autorstwa, ale podpisuję się pod nimi obiema rękoma. O tym, że ujawnia Pan moje dane osobowe dowiedziałem się od znajomego, któremu też - jak wszystkim bez reszty - zalazł Pan za skórę. Muszę stwierdzić, że tak, jak na co dzien zapomina Pan o podstawowych prawach pracownika, tak i teraz zapomniał Pan o klauzuli o ochronie danych osobowych. Cwaniak z Pana lecz myślałem, ze mądrzejszy. Naprawdę nie mam ochoty i czasu szarpać sie z jaśnie Panem po sądach, proszę więc na przyszłość powstrzymać swoje złośliwe zapędy. Wszystkiego dobrego życzę. Marcin Bulzacki z Kolumny.
Zostaw swoją opinię o KUBMAR Marek Kubiak - Teodory
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KUBMAR Marek Kubiak