Opinie o PPHU OKNOHIT SJ w Chełm Śląski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PPHU OKNOHIT SJ. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PPHU OKNOHIT SJ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU OKNOHIT SJ w Chełm Śląski

Czy w PPHU OKNOHIT SJ zatrudniani są obcokrajowcy?

Eksplorator Nowy wpis

Uwaga wszyscy byli pracownicy firmy. Firma stoi otworem, każdy z ulicy może wejść, została tam Wasza kompletna dokumentacja. Przykładowa teczka zawiera kwestionariusz os., xero świadectw szkolnych, książeczki wojskowej, szkoleń, kopie podpisanych umów i aneksów, itd. Ciekawostka na przykładzie jednej z teczek, zarobki na stanowisku magazyniera: 2010 - 2680 zł brutto, 2008 - 2450, 2007 - 2000, 2006 - 1700, 2005 - 1450.

Jaki dress code obowiązuje w PPHU OKNOHIT SJ?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w PPHU OKNOHIT SJ?

nick Nowy wpis

Tylko pod warunkiem że przyjdą na rozmowę w kostiumie kosmonauty.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie PPHU OKNOHIT SJ? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.

Czy w PPHU OKNOHIT SJ odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

lolek

Czy administracja serwisu gowork jest upośledzona?

Klint

Mamy od Nich okna w czym domu i normalnie tragedia. Regulowane by musiały być co m-c. Wogóle nie są szczelne. Szkoda gadać. Jak bym miała kasę to od razu bym je wyrwała i nowe wprawiła.

@Klint

Ja też niestety mam od nich okna (jeszcze jak produkowali je u siebie, a nie kupowali) i na poczatku było ok ale po roku ramy w ogóle mzieniły kształt, cięzko sie domykają, ogólnie masakra jakaś.

Ola
@Kasia

U nas dokładnie to samo ! Nie polecamy tych okien ! Gdybyśmy mogli cofnąć czas to byśmy wzięli od kogoś innego okna. Okna u nas ciężko się domykają, regulacja by musiała być non stop, wypadają plastiki, na bramie widać nity a silnik od niej nie daje rady by podnosić szybciej bramę. Dodzwonić się ok ale jak ma które przyjechać to czas oczekiwania jest bardzo, bardzo długi. Ludzie mnie pytają skąd mam takie piękne okna ! Ja mówię że od achtelika ale nie polecam, odradzam i wtedy wszystko wszystkim pokazuje by nie nadziali się tak jak ja. Ze szczerym sercem nie polecam, strata pieniędzy ! Mogłam zainwestować z porządnej firmy a nie od kogoś kto ma 3 szybowe okna, które są nieszczelne ! Jeszcze raz... NIE POLECAM!

aneta
@Ola

myślałam że tylko ja mam pecha ale widzę że tutaj pechem jest firma!!!! Kupiłam dwa okna na wymianę u rodziców w firmie Oknohit (teraz sprzedają na swojej starej siedzibie, firma Achtelik w Chełmku, bo Oknohit chyba nie istnieje już ???), ale masakra jakaś.... okna w ogóle źle mi wyregulowano, po paru tygodniach chaczą ramy, doprosić się nie można żeby ktoś pryzjechał je wyregulować....Nie polecam!!!! to już te stare okna które mieliśmy były lepsze..

Ola
@aneta

Chciałam ci powiedzieć że na wymianę okna czekamy dwa lata, znów musiałam tu wejs bo ta firma to jakieś (usunięte przez administratora). Nie można się dodzwonić, olewają każdy telefon oprócz pierwszego, i zawsze jest ok, ok przyjedziemy, zrobimy i tak od dwóch lat ! Zapraszam do nas na budowę zobaczyć co tam się (usunięte przez administratora)

Julita

@Pracodawca Niestety, ale nie umiem Ci tego powiedzieć. A tak właściwie, to skąd informacja jakoby hala firmy OKNOHIT stała pusta i nieużywana? Wiesz coś może więcej na ten temat?

@Julita

Julita - jestem rozczarowany, że nie umiesz mi tego powiedzieć :-( Informacja, że hala stoi pusta i nieużywana stanowi przekaz tego, co moje i nie tylko moje oczy widziały :-)

głupiepytaniegłupiaodpowiedź
@Julita

Skoro sama nie odpowiadasz na pytania, to nie licz że ktoś odpowie na twoje. No chyba, że jesteś botem i stąd takie durne pytania.

To prawda ze firma już nie istnieje?

wujek adolf
@Marek

A może warto poczytać komentarze poniżej? Jest wyraźnie napisane że firma nie istnieje.

Wiecie czy PPHU OKNOHIT SJ udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

lol

a ty jestes niedorozwiniety czy jak? firma nie istnieje. amen.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy PPHU OKNOHIT SJ?

Kolejny raz

Rozmowa się nie odbywa, ponieważ firma nie istnieje. Proponuję przeczytać poniższe komentarze.

Dzień dobry. Czy ktoś może mi zdradzić co się dzieje z tą firmą? Gdzie są maszyny i urządzenia? Gdzie są pracownicy?

@Pracodawca

Pracownicy poszukali sobie nowej pracy, gdzie mają być, skoro od paru miesięcy nikt im nie zapłacił za pracę a firma padła?

Julia
@redaktor

Firma funkcjonuje? Bo nie znalazłam nigdzie informacji że firma została zamknięta/ zawieszona.

@Julia

Julia, z całym szacunkiem ale pytasz o to już któryś raz z kolei. Skoro nie wystarczają ci informacje od ludzi to wierz dalej w to że firma istnieje i ma się świetnie. Prawda jest inna. Proszę wpisać sobie w google: "oknohit licytacje komornicze".

Tomasz

Szkoda, że tak zakończyła się działalność firmy

@Tomasz

Zgadzam się, szkoda firmy. Ludzie tam byli rewelacyjni, atmosfera w pracy całkiem fajna, ogólnie wielka szkoda że to wszystko się rozpadło.

Aleksander
@redaktor

Mógłbyś napisać coś więcej, bo na stronie firmy nie znalazłem żadnych wiadomości o zakończeniu działalności. Takie szczegółowe informacje bardzo przydadzą się na forum.

@Aleksander

Sprawdźcie sobie na goglach, miejsce zamknięte na stałe, potwierdzone.

Julia
@redaktor

Sprawdziłam to i naprawdę nigdzie nie nawet żadnej wzmianki o tym, że firma PPHU OKNOHIT została zamknięta. Nawet ich oficjalna strona internetowa w dalszym ciągu działa całkowicie normalnie. Możesz mi zatem powiedzieć, o co w tym chodzi? Sam tam pracowałeś i masz informacje z pierwszej ręki?

@Julia

Dokładnie tak. Pracowałem tam.

Czy PPHU OKNOHIT SJ oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Arkadius

10 razy juz było mówione ze firma padła a wy dalej swoje.... Nie oferuje, bo nie zatrudnia, bo nie istnieje!

Cześć chciałabym wiedzieć czy polecacie okna od Achtelik z Chełmu ? Wiem, że miał kiedyś firmę produkująca okna a teraz tylko podobno to dystrybutor i montażysta innych firm

@Paweł

Okna pewnie teraz mają dobre ale nie montaż!! Ja mam od Nich okna z montazem - 4 zima z recznikami na parapecie bo tak zawalony montaż... NIE POLECAM!!!

@Paweł

Wątek został założony dla pracowników firmy. Pojawiają się tu komentarze dotyczące zatrudnienia w danym miejscu. Oczywiście opinie klientów składają się na pełny obraz firmy, jednak chcemy dowiedzieć się jak najwięcej o warunkach zatrudnienia. Czy ktoś zechciałby napisać, na co może liczyć nowo zatrudniona osoba w firmie PPHU OKNOHIT?

elo
@Paweł

Dokładnie, teraz mają chyba okna z Eko-okien, więc w sumie lepsze niż sami produkowali, bo przynajmniej mają tam kontrolę jakości, ale lepiej kupić tam niż nabijać im kapse prowizją...

elo
@Julita

Pawle, na nic nie może liczyć nowo zatrudniona osoba, ponieważ firma Oknohit już nie istnieje.

Julita

@były pracownik Rozumiem, jednak na forum dbamy o to, by każda opinia była jak najbardziej wiarygodna, a szczegółowe wypowiedzi mają większą wartość merytoryczną. Może zatem ktoś inny z pracowników firmy OKNOHIT zechce podzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami?

Obiektywny
@Julita

Witam. Nie jestem pracownikiem ale dziennie przejezdzam obok oknohitu i od 2 miesięcy pojawiają się tam tiry i ładują raz widziałem jakąś maszyne stała z tylu na rampie. Niema tygodnia zeby tam się coś nie działało,laweta z wózkiem widlowym (wypożyczalnia). Czasem z samego rana czasami popołudniu lub wieczorem. No i tego Irka A.tym swoim suzuki . Tak chyba mozna stwierdzić że już po firmie,ale jak się ludzi ma za nic to chyba dobrze. Wstyd i hańba dla takich pseudo pracodawców .

@Obiektywny

Napisałeś, że nie jesteś pracownikiem firmy PPHU OKNOHIT i tylko na podstawie własnych obserwacji napisałeś opinię, to chyba nie do końca jest to opinia obiektywna. Może ktoś z obecnych lub byłych pracowników zechce podzielić się z nami informacją, jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Na oficjalnej stronie firmy pojawiło się ogłoszenie na stanowisko referenta ds. sprzedaży. Możecie powiedzieć coś więcej o pracy na tym stanowisku? Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

Cipapa

(usunięte przez administratora) kradną pieniądze

Julita

@były pracownik Dziękuję za odpowiedź. Czy ten fakt został przez Ciebie gdzieś zgłoszony? Jeśli mogę prosić, to chciałabym Cię właśnie prosić, abyś napisał nieco więcej szczegółów na temat tej sytuacji z firmą OKNOHIT. Będę wdzięczna.

@Julita

nie bede nic pisac bo by wyszlo kim jestem a tego nie chce... lepiej skonczyc temat bo szkoda na nich czasu...

Julita

@były pracodawca Jeżeli opinia nie będzie łamać regulaminu - uwierz mi na słowo, ale nie zostanie usunięta, nawet jeśli nie będzie pozytywna. Pozwól, że o to spytam. Przez jak długo okres czasu firma OKNOHIT nie płaciła Twojego ubezpieczenia?

6 miesięcy..

były pracodawca

Tu nie ma o czym gadać... to co by się chciało napisać i tak zostanie usunięte przez administratora... co mam powiedzieć? ze nie płacili ubezpieczenia grupowego a pobierali pieniądze co miesiąc - to jak to nazwać inaczej niż kradzież? ze nie płacili wypłat?? ze pracownicy maja sprawy w sadzie wygrane z wyrokami zapłaty a tu cisza z ich strony?? szkoda gadać....

Julita

@Pracodawca Nie jestem w żaden sposób związana z firmą OKNOHIT, dlatego nie umiem Ci na tamto pytanie odpowiedzieć. Niemniej, wiesz czym jest to spowodowane? Czy kontaktowałeś się może z firmą w tej sprawie? Będę zobowiązana za wszelkie informacje na ten temat.

@Julita

czekam , aż ktoś w końcu zacznie na ten temat tutaj zeznawać.

były pracodawca
@Julita

Julita skoro nie jesteś w żaden sposób związana z tą firmą to jestem ciekawa po co ci te wszystkie informacje i skąd to zainteresowanie??? To są po prostu (usunięte przez administratora) i tyle!!!

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU OKNOHIT SJ - Chełm Śląski

PPHU OKNOHIT SJ