Dariusz Psionka

Łódź

Opinie o Dariusz Psionka

fajt_lapa74 2011-11-20 07:56:57
Same plusy. Dariusz Psionka jest poważnym i konkretnym sprzedającym. Przedmiot transakcji - Bmw 730 - najwyższej jakości. Nic dodać, nic ująć.
Mati 2011-11-20 07:59:40
Współpracując wspólnie z Dariuszem byłem pod wrażeniem jego głębokiej wiedzy jaką posiada. Niezależny, innowacyjny, charyzmatyczny i dobrze wykształcony pasjonat którego nie można przecenić - to właśnie Dariusz. Oto on - bystry ekspert. Dariusz to inteligentny i ostrożny perfekcjonista. Sprawia, że niemożliwe staje się możliwym. Jakkolwiek Dariusz jest wyjątkowo technicznym umysłem, posiada równocześnie zdolność do komunikacji prostym, przyjaznym językiem z dużym poczuciem humoru.
Jurek 2011-11-20 08:00:42
Miałem przyjemność pracować wraz z Dariuszem w tej samej firmie. Byliśmy członkami różnych zespołów ściśle wspólpracujących ze sobą. Dariusz to znakomity naturalny lider, o dużym poczuciu humoru. Wysoce zorganizowany, ciężko pracujący i kreatywny programista posiadający umiejętność podejmowania dobrych, czasami śmiałych decyzji. Wspaniały ekspert, osoba której możesz zaufać gdy chcesz mieć pewność, że ważne zadania zostaną wykonane terminowo i precyzyjnie. Zawsze będę miło wspominał współpracę z nim. Znajomość technologii IT w połączeniu z nowoczesnym sposobem zarządzania sprawiają że Dariusz jest pracownikiem z naprawdę dużym potencjałem.
TechnicIT 2011-11-20 08:01:53
Jego awans nie zaskoczył nikogo. Pracowaliśmy około 2 lata w ważnym projekcie. Znakomity i zorganizowany developer, o dużym poczuciu humoru - to właśnie Dariusz. Z łatwością buduje relacje z innymi. Zawsze będę miło wspominał współpracę z Dariuszem
Albi 2011-11-20 08:02:56
Współpracując razem z Dariuszem przekonałem się, że jest on osobą o wielkim doświadczeniu i wiedzy. Dariusz jest wspaniałym liderem, osobą której możesz ślepo zaufać gdy chcesz mieć pewność, że ważne zadania zostaną wykonane terminowo i precyzyjnie. Inteligentny, ciężko pracujący, znakomity i innowacyjny manager. Charyzmatyczny strateg. Posiada naturalną zdolność kierowania zespołem. Potrafi znaleźć kreatywne rozwiązania nawet najbardziej złożonych problemów technicznych.
alek 2011-11-20 08:10:32
zuhinco (743) ( Sprzedający ) Pozytywny pią 14 paź 2011 20:04:34 CEST1758127965 Pokaż
Gorąco polecam!!! Super allegrowicz !!!. Transakcja wzorowa. Pozdrawiam serdecznie, dziękuje za zakup na mojej aukcji i zapraszam ponownie
jmj111 (557) ( Sprzedający ) Pozytywny pią 07 paź 2011 20:41:23 CEST1818597650 Pokaż
Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.100%
auto-van3 (550) ( Sprzedający ) Pozytywny czw 06 paź 2011 11:24:36 CEST1817677924 Pokaż
Wszystko w najlepszym porządku, transakcja udana. POLECAM !!!!!!
guni1 (52415) ( Sprzedający ) Pozytywny śro 05 paź 2011 14:06:09 CEST1832723452 Pokaż
Transakcja bez najmniejszych zastrzeżeń. Jak najbardziej zasłużony pozytyw. Dziękuje i polecam wszystkim tego allegrowicza.
czesci-bmw-mini (434) ( Sprzedający ) Pozytywny wto 26 lip 2011 23:04:31 CEST1618995989 Pokaż
Bardzo dobry kontakt oraz szybki wybór formy płatności i wysyłki. Transakcja przeprowadzona bez zarzutu. Dziękujemy, polecamy i zapraszamy ponownie.
hardware_sc (310) ( Sprzedający ) Pozytywny pon 18 lip 2011 12:48:31 CEST1602883458 Pokaż
POLECAM
autohandelmilicz (1647) ( Sprzedający ) Pozytywny czw 07 lip 2011 15:47:04 CEST1685070947 Pokaż
Wszystko ok:) polecam allegrowicza!!!
autohandelmilicz (1647) ( Sprzedający ) Pozytywny czw 07 lip 2011 15:47:03 CEST1601399984 Pokaż
Wszystko ok:) polecam allegrowicza!!!
PPUHWERA (1370) ( Sprzedający ) Pozytywny czw 07 lip 2011 12:07:26 CEST1676818073 Pokaż
Szybka i bezproblemowa transakcja. GORĄCO POLECAM !!!
czesci-bmw-mini (434) ( Sprzedający ) Pozytywny śro 22 cze 2011 21:53:48 CEST1595505231 Pokaż
Maniol (16322) ( Sprzedający ) Pozytywny sob 28 maj 2011 23:51:58 CEST1619674855 Pokaż
Wszystko OK, transakcja bez problemów, szybko , sprawnie, dobry kontakt.
anonim 2011-11-20 08:17:03
opinie o produktach
Mapa kategorii Masz konto Allegro? Zaloguj się
Znajdź opinie o: wyszukiwanie zaawansowane
Strona głównaProduktyTestyLudzieForumMoje konto101 najlepszych Mamy 1 675 631 opinii
Jesteś tutaj: cokupic.pl » Motoryzacja » Opony » Opony osobowe » Opony letnie » Goodyear Excellence 195/65/R15 91 H
Opinie o Goodyear Excellence 195/65/R15 91 H

202,00 zł w sklepie Wejdź
208,48 zł w sklepie Wejdź
208,83 zł w sklepie Wejdź
210,00 zł w sklepie Wejdź
Zobacz wszystkie w Ceneo »
Goodyear Excellence
Sprawdź na
Opinie o produkcie (29) Informacje o produkcie Zdjęcia Filmy Ceny w sklepach Aukcje allegro
96% poleca Goodyear Excellence 195/65/R15 91 H
Użycie
- samochody osobowe (25)
- samochody po tuningu (5)
- samochody luksusowe (3)
Trend

Plusy:
- ładny wygląd (66%)
- wytrzymałość (59%)
- dobre osiągi prędkościowe (56%)
- solidność konstrukcji (49%)
- dobra przyczepność (35%)
więcej...
Minusy:
- trudność ustawienia (14%)
- nietrwałość (14%)
- słabe osiągi prędkościowe (4%)
- nieciekawe (4%)
- kiepska konstrukcja (4%)
Podsumowanie opinii o Goodyear Excellence 195/65/R15 91 H
Gruntownie przeanalizowaliśmy 29 recenzji Użytkowników Cokupić.pl o Goodyear Excellence 195/65/R15 91 H, dodanych w ciągu 43 ostatnich miesięcy. Społeczność Użytkowników Cokupić.pl ocenia Goodyear Excellence 195/65/R15 91 H jako bardzo dobry. Piszący opinie w Cokupić.pl uznali, że jego głównym plusem jest: „ładny wygląd”. Właściciele produktu najczęściej wybierają cechę: „zwykły kierowca”. Produkt otrzymał najwyższą ocenę od 52% Użytkowników. Jak wynika z opinii, Internauci polecają ten produkt. W najnowszym zestawieniu uplasował się na 112. miejscu w swojej kategorii. Ostatnio o tym produkcie wypowiadał się klient sklepu agito.pl w dniu 24.05.2010. Zwróć uwagę, że produkt dostępny jest już od 196,00 zł - zobacz oferty w sklepach . Sprawdź bogatą ofertę na Allegro.
Użytkownicy przyznali
Dobre gumy

Opinia o Goodyear Excellence 195/65/R15 91 H
Opinię dodano: 16.03.2009
Polecam ten produkt
Pierwszy raz zdecydowałem się kupić opony asymetryczne i musze przyznać, że nie zawiodłem się. Sporo czytałem opinii i testów zanim zdecydowałem się właśnie na te Goodyeary. W tym zakresie cenowym są zdecydowanie najlepsze. Mają dobrą ścieralność (po pierwszym sezonie nie widac zuzycia bieżnika), niezłe opory toczenia i ca najwazniejsze są bardzo ciche, co jest dużym plusem jak sie jedzie w długą trasę. Polecam.

Plusy:
- wytrzymałość
- dobre osiągi prędkościowe
- solidność konstrukcji
- ładny wygląd
Minusy:
brak

Karaś

9 z 11 Użytkowników uznało tę opinię za pomocną
wg Ciebie: Pomocna opinia Niepomocna opinia Komentarze (0) Zgłoś nadużycie

Super opony

Opinia o Goodyear Excellence 195/65/R15 91 H
Opinię dodano: 20.04.2010
Polecam ten produkt
Opony naprawdę godne polecenia ze względu na niskie opory toczenia - cicha jazda. Najlepszą ocenę tej oponie daję jednak za rewelacyjne trzymanie się drogi w każdych warunkach. Nie ma z nią żadnych problemów podkreślam ŻADNYCH PROBLEMÓW.

Bardzo krótka droga hamowania z ABS - rewelacja, tylko nie wiem, czy bez ABS sytuacja też wygląda podobnie.

Nie polecałbym tych opon młodocianym \"szpanerom\", ponieważ nie da się na nich \"zapiszczeć\" - zarówno podczas raptownego ruszania, jak i nagłego hamowania. Dla mnie to oczywiście plus.

Niesamowicie trzymają się drogi do tego stopnia, że samochód sam się prowadzi - jedzie na wprost nawet przy nierównościach nawierzchni.

Od lipca 2007 roku przejechałem na nich już 140 000 km ścieralność - ubyło 3 mm, ale na mój gust po kolejnych 40 000 km będe je musiał wymienić.

Nastepne też będą Goodyear Excellence 195/65/R15 91 H!!!

Dodam, że mój komplet opon był produkowany w Niemczech a nie w \"Kampuczy\" :)

Plusy:
- wytrzymałość
- dobre osiągi prędkościowe
- solidność konstrukcji
- ładny wygląd
- dobra przyczepność
Minusy:
brak

Artur

heniek 2014-10-10 14:17:06
a czy to prawda, że u Was jest strasznie dużo systemów zmianowych? bo kolega mój chciał wysyłać do Was CV swoje, nie wiem czy w końcu wysłał czy nie, ale nie podobało mu się, że mieli tak dużo tych godzin i chyba nie chciał takiego systemu z tego mi wiadomo, a teraz chcialbym to jakoś zweryfikowac,może to mu pomoże.
Konik 2014-10-16 23:32:58
Wystawienie rekomendacji dla Dariusa jest dla mnie jednocześnie i przyjemnością, i obowiązkiem. Współpracowaliśmy około 2 lata w tym samym czasie. Darius to dbający o detale, ambitny i uczciwy developer. Doświadczony pasjonat, z dużym poczuciem humoru. Potrafi znaleźć kreatywne rozwiązania nawet najbardziej złożonych problemów technicznych.
Adam 2014-10-16 23:33:46
Jak tylko sięgam pamięcią, Dariusz był bardzo produktywną osobą. Awans Dariusza nie był dla nikogo zaskoczeniem. Ambitny współpracownik to właśnie Dariusz. Doświadczony kolega. Jego olbrzymia wiedza i doświadczenie mogą być przykładem dla każdego. Jakkolwiek Dariusz jest wyjątkowo technicznym umysłem, posiada równocześnie zdolność do komunikacji prostym, przyjaznym językiem z dużym poczuciem humoru.
szef 2014-11-21 02:28:03
miliard Ilonko. miliard.
Bełchatów elektrownia się kłania 2014-12-22 20:41:37
Co tłuściochu myslałeś że już zapomniałem o was grube złodzieje .Ludzie psionka sam sobie opinie wypisuje wystarczy zobaczyć daty i godziny,a tak apropo firm to po budmalu był budostal a dom na wyżynnej zlicytowany przez komornika i kupa ludzi wyrolowanych z wypłat a wujo jest księdzem szalezjaninem .
Mateusz 2015-01-04 13:53:21
Polecam firmę!

Konsultacja z szerokim aktywem przedstawia interesująca próbę sprawdzenia modelu rozwoju firmy. W ten oto sposób zaproponowana ostatnio oddolna inicjatywa pomaga w przygotowaniu i realizacji systemu powszechnego uczestnictwa. Wyższe założenia ideowe, a także rozpoczęcie powszechnej akcji kształtowania postaw pozwoli, by organizacja stała się lepsza, dzięki analizie nowych propozycji. Wyniki z końca września to wyraźny sygnał, że stały wzrost i zakres naszej aktywności wymaga sprecyzowania i określenia odpowiednich warunków aktywizacji.
Jurek 2015-01-04 13:54:04
Moi drodzy,aktualna struktura organizacji spełnia istotną rolę w kształtowaniu systemu powszechnego uczestnictwa. Praktyka dnia codziennego dowodzi, że zaproponowana ostatnio oddolna inicjatywa pokazuje, że nie możemy ani na chwilę lekceważyć istniejących warunków administracyjno-finansowych. Musimy mieć pełną świadomość sytuacji gospodarczej; wzmacnianie i rozwijanie struktur nie neguje sensu sygnałów płynących z rynku.
Zosia 2015-01-04 13:58:24
Mózgowie[edytuj]
Ujednoznacznienie Ten artykuł dotyczy mózgu kręgowców. Zobacz też: mózgowie człowieka.

Preparat ludzkiego mózgu:
1. śródmózgowie 2. most 3. rdzeń przedłużony 4. móżdżek 5. kresomózgowie

Porównanie wielkości mózgów ssaków
Mózgowie (łac. cerebrum) – najważniejsza, centralna część ośrodkowego układu nerwowego u kręgowców (w tym u człowieka) znajdująca się w czaszce. Najważniejsze jego funkcje to sterowanie, nadzorowanie działania, homeostaza organizmu (m.in. częstość akcji serca, ciśnienie tętnicze krwi, równowaga wodno-elektrolitowa, temperatura ciała), a także wyższe funkcje nerwowe (funkcje poznawcze, popędowe, pamięć i uczenie się).

Stopień skomplikowania budowy mózgowia odzwierciedla zazwyczaj stopień rozwoju ewolucyjnego organizmu. U ssaków mózgowie składa się z pięciu zasadniczych części. Są to:

kresomózgowie (telencephalon)
międzymózgowie (diencephalon)
śródmózgowie (mesencephalon)
tyłomózgowie wtórne (metencephalon)
rdzeniomózgowie (rdzeń przedłużony) (myelencephalon lub medulla oblongata)
Klinicyści często używają uproszczonego podziału:

półkule mózgu
pień mózgu
Wyróżnia się trzy opony mózgowia (meninges encephali):

opona twarda mózgowia (dura mater encephali) – najbardziej zewnętrzna
pajęczynówka mózgowia (arachnoidea encephali) – środkowa
opona miękka mózgowia (pia mater encephali) – bezpośrednio przylegająca do mózgowia
W mózgowiu występują komory mózgowia (ventriculi cerebri):

w kresomózgowiu dwie komory boczne (czyli komora I oraz II),
w międzymózgowiu komora III (połączona z komorami bocznymi),
w rdzeniomózgowiu komora IV (która łączy się z komorą III w śródmózgowiu wodociągiem Sylwiusza).
Komory mózgowia wypełnia płyn mózgowo-rdzeniowy (liquor cerebrospinalis) – wodnista, przejrzysta, zasadowa ciecz (wypełnia również kanał ośrodkowy rdzenia kręgowego, jamę podtwardówkową i podpajęczynówkową oraz zbiorniki podpajęczynówkowe).

W Wikimedia Commons znajdują się multimedia związane z tematem:
Mózgowie
Bibliografia[edytuj | edytuj kod]
Adam Bochenek, Michał Reicher: Anatomia człowieka. Warszawa: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich, 1993. ISBN 78-83-200-4251-1.
Zobacz też[edytuj | edytuj kod]
Mózg izolowany
Kategorie: MózgowieAnatomia zwierzątNeuroanatomiaNeurobiologia
Menu nawigacyjne
Utwórz kontoZaloguj sięArtykułDyskusjaCzytajEdytujEdytuj kod źródłowyHistoria i autorzy

Strona główna
Runa Simi
Русиньскый
Ру
helkana 2016-05-15 19:21:31
amm, akurat teraz nie potrzebują nikogo do pracy. W mojej ocenie oni nie chcą aż tak szerokiej kadry mieć.
Zostaw swoją opinię o Dariusz Psionka - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dariusz Psionka