Impel Cleaning Sp. z o.o. w Gdyni

Gdynia

Opinie o Impel Cleaning Sp. z o.o. w Gdyni

admin 2015-08-02 18:02:51
Czy rekrutacja w firmie Impel Cleaning Sp. z o.o. w Gdyni jest trudna? Czy ktoś z Was miał okazje w niej pracować? Czekamy na Wasze opinie!
arsza 23 2015-08-04 16:17:39
witam wszystkich mam problem pracuje w firmie impel seciurity pracodawca mi obiecał umowę o pracę a dalej jej nie dostałem chcem wypowiedzieć umowę zlecenie a on mówi że nie mogę teraz a potrzebuje to zrobić jak najszybciej piszcie
memory do arsza 2015-08-14 08:46:18
kompletna bzdura zlecenie zawsze możesz wypowiedzieć, niech się w d! pocałują, tą umowa tylko sobie tyłek podetrzyj. następnego dnia już nie musisz przychodzić do pracy. on tak mówi bo nie ma pracownika, a kodeks pracy inaczej mówi
betti 2016-09-27 11:40:39
jeśli nie masz umowy o pracę, a jesteś zatrudniony na umowę zlecenie , to z tego co się orientuje to możesz odejść z pracy w każdej chwili bez żadnych konsekwencji, nikt nic ci nie może zrobić.
Zostaw swoją opinię o Impel Cleaning Sp. z o.o. w Gdyni - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel Cleaning Sp. z o.o. w Gdyni