MHM Milicz sp. z.o.o

Milicz

Opinie o MHM Milicz sp. z.o.o

troy 2012-12-11 15:11:27
księgowa(usunięte przez administratora)ludzie przez nią odchodzą-mowi im ze woli zeby zostali zwolnieni i ich pensja poszla do jej kieszeni. Brak polityki anytmobbingowej w biurze, nie wiem jak na produkcji
pracuś 2012-12-12 17:05:55
Jeśli jesteś osobą, dla której honor to sprawa drugorzędna i nie zależy ci na zachowaniu godności osobistej, bądź po prostu lubisz siedzieć przez 8 godz. ze spuszczoną głową, a pojęcia takie jak: mobbing, c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo, dyskryminacja, ignorancja (usunięte przez administratora) są ci obce, to zapraszam do firmy MHM. Tam księgowa zatroszczy się o to, żebyś w praktyce poznał/-a znaczenie każdego z tych pojęć i poczuł/-a się „jak u siebie”.
as 2014-01-23 12:33:44
najnowsze wieści - od maja szykuja się zwolnienia grupowe ok 100 osób
pracownik 2014-01-28 11:15:49
Pracodawca nie zwraca uwagi na prace. Wieloletnie kwalufikacje itp.Wywala bo tak mu sie podoba.Zostawia tylko garstke.
ROBACZEK 2016-02-20 15:23:35
Praca w tej firmie to porażka, pracownik ma za.... i siedzieć cicho, zero szacunku i poszanowania. Zarobki bardzo kiepskie, warunki również.
Praca po 56 godz w tygodniu i ciągle mało.

Nie polecam, liczy się tylko zysk, pracownik się nie liczy......
lazur 2016-05-19 21:41:10
łuski, z tego co mi wiadomo to jak produkcja musi iść to nie masz wolnego i ewentualnie masz płacone w formie nadgodzin. Nie wiem jak dokładnie finansowo to wygląda, ale generalnie na zarobki w takich sytuacjach świątecznych nie powinno się narzekać
Zostaw swoją opinię o MHM Milicz sp. z.o.o - Milicz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MHM Milicz sp. z.o.o