Nieruchomości Spektrum.s.c

Kraków

Opinie o Nieruchomości Spektrum.s.c

adam 2016-09-19 12:32
dzięki za opinię, zastanawiałem się czy wysyłać do nich CV ;P
M&K 2016-09-25 00:13
Nie zfadzam sie z powyższą opinią. Firma inwestuje bardzo duzo w reklamę ogłoszeń. Bardzo dobrze współpracuje sie z calym zespolem. Mila atmosfera, bardzo zgrany zespół na którym można polegać. Polecam tego pracodawcę.
były pracownik 2017-04-18 12:40
Jeśli szukasz miejsca pracy w którym pracodawca ma choć minimalny szacunek do tego co robisz i umie cie za to wynagrodzić - to szerokim łukiem omijaj tą firmę. Dostaniesz śmieciową umowę (większość wypłaty pod stołem (!). Oczywiście jeśli zrealizowałeś target i stosowałeś się do zaleceń szefów (dwie panie, którym słoma wychodzi z butów a udają wielkie damy oraz biegający za nimi giermek, mąż jednej z nich). Jeśli będziesz chciał się zwolnić, to poczekaj z tym do dnia wypłaty (pensji i prowizji) bo jeśli zrobisz to wcześniej, to czeka cie niemiła niespodzianka - kasa zniknie ci z przed nosa. Prawdopodobnie usłyszysz, że pieniądze, które zarobiłeś dla firmy, zostaną uznane jako koszty, które firma musiała ponieść w związku z zatrudnianiem Ciebie (kilka godzin wewnętrznego szkolenia i najlepsze - ogłoszenia o pracę na portalu - no ktoś za to musi zapłacić, skoro ty niewdzięczny człowieku masz czelność, zwolnić się po 2 miesiącach a tyle firma w Ciebie zainwestowała!).
Mobbing, zastraszanie i metody motywacji w stylu 'jak nie zrobisz tego co mówiłam, to odbije z pensji'.
Szefostwo to nie są ludzie z którymi można normalnie porozmawiać, nie widzą nic poza czubkami swoich nosów. Swoje doświadczenia zawodowe zbierali w podobnych miejscach, więc w sumie nie ma się co dziwić, że nie rozumieją gdy się do nich mówi grzecznie i spokojnie.
Zdrowi na umyśle i dojrzali ludzie nie krzyczą na swoich pracowników i nie przychodzą na drugi dzień jak gdyby nigdy nic się nie stało, normalnie z Tobą rozmawiając.

Piszę tą opinię dlatego, że, pierwszy raz miałam kontakt z takim toksycznym środowiskiem i nikomu nie życzę pracy w takiej atmosferze.
Może klientom, którzy szanują ludzi z którymi współpracują, ta opinia też otworzy oczy.
były pracownik 2017-04-18 12:43
Moja opinia została usunięta, rozumiem, że to z nią M&K się nie zgadzałeś/aś? Rozumiem, prawda w oczy kole, tak, że aż trzeba usuwać prawdziwe komentarze?
Zostaw swoją opinię o Nieruchomości Spektrum.s.c - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nieruchomości Spektrum.s.c