Nieruchomości Spektrum.s.c

Kraków

Opinie o Nieruchomości Spektrum.s.c

Były pracownik 2016-05-26 07:44:00
Jeśli szukasz miejsca pracy w którym pracodawca ma choć minimalny szacunek do tego co robisz i umie cie za to wynagrodzić - to szerokim łukiem omijaj Spektrum Nieruchomości Kraków. Na początek dostaniesz śmieciową umowę na 100 zł, resztę wypłaty pod stołem. Oczywiście jeśli zrealizowałeś target i stosowałeś się do zaleceń szefowych (dwie wariatki, którym słoma wychodzi z butów a udają wielkie damy). Jeśli będziesz chciał się zwolnić, to poczekaj z tym do dnia wypłaty (pensji i prowizji) bo jeśli zrobisz to wcześniej, to czeka cie niemiła niespodzianka - kasa zniknie ci z przed nosa. Prawdopodobnie usłyszysz, że pieniądze, które zarobiłeś dla firmy, zostaną uznane jako koszty które firma musiała ponieść w związku z zatrudnianiem Ciebie (kilka godzin wewnętrznego szkolenia i najlepsze - ogłoszenia na pracuj.pl - 1500 zł, no ktoś za to musi zapłacić, skoro ty niewdzięczny człowieku masz czelność, zwolnić się po 2 miesiącach a tyle firma w Ciebie zainwestowała!).
Mobbing, zastraszanie i metody motywacji w stylu 'jak nie zrobisz tego co mówiłam, to 100 zł zabieram z pensji'.
Szefostwo to nie są ludzie z którymi można normalnie porozmawiać, nie widzą nic poza czubkami swoich nosów. Swoje doświadczenia zawodowe zbierali w podobnych miejscach, więc w sumie nie ma się co dziwić, że nie rozumieją gdy się do nich mówi grzecznie, szczerze i spokojnie.
adam 2016-09-19 12:32:42
dzięki za opinię, zastanawiałem się czy wysyłać do nich CV ;P
M&K 2016-09-25 00:13:40
Nie zfadzam sie z powyższą opinią. Firma inwestuje bardzo duzo w reklamę ogłoszeń. Bardzo dobrze współpracuje sie z calym zespolem. Mila atmosfera, bardzo zgrany zespół na którym można polegać. Polecam tego pracodawcę.
Zostaw swoją opinię o Nieruchomości Spektrum.s.c - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nieruchomości Spektrum.s.c