arriwa pcc

Grudziądz

Opinie o arriwa pcc

anonim 2009-06-17 06:34:19
Pracuję w Toruniu i codziennie muszę dojechać do pracy waszymi pociągamii. Szczerze powiedziawszy nie jestem z tego zadowolony.PKP jest dziadostwem ale wasza firma to szkoda słów. Dzisiaj po raz kolejny został odwołany pociąg z Grudziądza do Torunia o 5.34 bez podstawienia nawet komunikacji zastępczej. Jeździcie jak chcecie z pasażerów robicie sobie kpiny.Ile razy można się spóźniać do pracy z waszej winy.PKP przynajmiej w przypadku awarii pociągu podstawili drugi z sprawnym ogrzewaniem a wasza firma ma gdzieś posażerów nie mówiąc już o tym , że jeździmy popsutymi waszymi pociągami. Często trzeba się dopominać żeby włączono ogrzewanie w chłodne dni a obsługa pociągu jest wielokrotnie zdziwiona że pasażerowie coś od nich chcą. Miało być lepiej jak arriwa przejmie przewozy regionalne ale nie jest.Mam nadzieję że wasza działalność szybko się skończy i zastąpi was inna firma ,która będzie lepsza od was..Ciekawy jestem jakie wytłumaczenia i bzdury po raz kolejny usłyszę z waszej firmy.Nie dziękuję za korzystanie z waszych usług bo nie ma za co
Zostaw swoją opinię o arriwa pcc - Grudziądz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie arriwa pcc