brak logo

Pro-Serwis S.C. Karol Reisner i Bartosz Preder

Bydgoszcz

Opinie o Pro-Serwis S.C. Karol Reisner i Bartosz Preder

golas 2012-07-16 15:52
AGA ładnie opisana reklamowo opinia, niestety koledzy nie bardzo wiedzą co z czym się układa i jakie są zasady biznesu. Raczkują w tym co robią i mało jeszcze w temacie wiedzą. Dużo mówią a w praktyce improwizują.
8
wędrowiec 2015-02-11 11:06
długo już widnieje ich ogłoszenie na pracownika biurowego. kilka razy była rekrutacja, a nadal nikogo nie znaleźli. rozmowa, a później testy ze znajomości programów komputerowych: Word, Excel. trochę to chore zwłaszcza że już ładnych kilka osób na testach było. Dziewczyny na rozmowach są ze znajomością wielu programów a szef kręci nosem. podobno od marca kogoś potrzebują. ale to ściema.
1
ver 2016-04-22 18:16
Hej wszystkim czy powie mi ktoś jak u nich z zarobbkami
5
Ta firma to żart. 2017-02-27 11:59
Bardzo ale to bardzo dziwna firma, nie moga nikogo znalesc od ponad roku, proponuja 1500zł plus prowizja, pierwsza prowizja wyplacana jest po 3 miesiacach pracy.

Pozdrawiam i szczerze odradzam, mozna sie zrazic juz na samej rozmowie rekrutacyjnej.
Zostaw swoją opinię o Pro-Serwis S.C. Karol Reisner i Bartosz Preder - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-Serwis S.C. Karol Reisner i Bartosz Preder