Euro-Centrum-Tadeusz J.T. Dudojć

Koszalin

Opinie o Euro-Centrum-Tadeusz J.T. Dudojć

anonim 2010-02-06 21:28:21
Bardzo słabe zarobki, umowa na czas określony. Część pracujących tam ludzi to karierowicze i lizusi.
anonim 2010-10-22 23:22:43
Firma do [usunięte przez moderatora]!!! Żenujące zarobki. Na kasie w Lidlu można zarobić więcej. Komplenty brak szacunku dla pracowników, a to przecież od nich zależy sukces tej firmy.
anonim 2010-11-05 10:39:29
anonim - 2010-10-22 23:22:43

Taka sama obsługa klienta jak i wykonanie szkoda słów.
anonim 2011-01-23 09:19:35
Ja pracowałem na magazynie , jak wychodziłem po 8 godzinach pracy to patrzyli się na mnie jak na wielkie zło, tam z zasady zostaje sie po godzinach za darmo, zarobki nedzne,, nie wchodza w gre zwolnienia chorobowe, mają cię za totalne zero a nie za pracownika, tylko lizusy pracuja od poczatku ktorzy na kazde warunki pracy sie zgadzaja i nie potrafia sie postawic nawet jak obnizaja pensje o 1000zł to sie ciesza.
bghjm 2016-04-21 23:15:11
hej! Czemu nikt nie pisze o tej firmie? Znajomy mówił że sie pracuje całkiem wporządku, ktoś potwierdzi?
Zostaw swoją opinię o Euro-Centrum-Tadeusz J.T. Dudojć - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Centrum-Tadeusz J.T. Dudojć